Syn robí zle iným deťom

zzuzulinka
5. apr 2016

Ahojte, chcela by som Vas poprosit o radu alebo pomoc. Uz som zufala a neviem co mam robit. Chodime s malym kazdy den von vacsinou na ihrisko, preliezky. Ked sme tam s detmi co maly pozna, tak je celkom dobre, ale ako nahle pride k nemu niekto soti ho alebo buchne. Ked ide na smykalku a niekto sedi pred nim sace donho. Hocikto prejde okolo neho pozre sa a soti. Dohovaram mu, vysvetlujem. Stale mi odpovie, ze dobre detickam sa zle nerobi, ale na ihrisku ako by to bol opak. Ako by mi to robil naschval, nepocuva ma tam vobec. Az sa niekedy hambim, ked sa rodicia na mna pozeraju. Stretli ste sa uz niektora s tym? dakujem za rady

lujzaveghova2100
13. sep 2016

@lujzaveghova2100 a podotikam jedna ucitelka s nim nema problem od kedy nastupil do skolky a ta druha vzdy nieco nieje mu rozumiet sace deti a povie to tak neprijemne tak neviem co a ako teraz

laurika1517
29. sep 2016

@michaela45 podla mna udriet dieta ked ono udiera je dost mimo. akurat sa nauci ze silnejsi udriet moze. dieta sa moze naucit respektu bez toho aby bolo bite dokonca aj bez toho aby sa nan dvihal hlas

emkkaloviska
30. okt 2019

Rodičia nepoznajú slovko ,,hamba,, hanbiť by sa mala,taká matka, ktorá sa spolieha na výchovu , či prevýchovu učiteľov. Je to diskriminácia ostatných detí...ktoré žiaľ nič nespravia v škole či škôlke ,lebo sa venuje pozornosť práve týmto ,, odkundesom,,

lubka86
28. máj 2021

@zzuzulinka ahoj, viem ze je to uz poriadne stara tema a asi ste na toto neprijemne obdobie uz aj zabudli. Ja zial aktualne riesim so synom rovnaky problem a zaujimalo by ma, ake to malo u vas pokracovanie