Únava 5 mesačnej dcérky. Mám to riešiť s doktorkou?

monique26
5. jún 2013

Maminky, malá má 5 mesiacov a zdá sa mi byť stále unavená. Neviem, možno len preháňam ale chcela by som sa opýtať, či ste sa stretli z niečím takým. Prespí nám celú noc od tej 20:30 do 05:30, napapá sa a potom spinká skoro každú hodinku a pol po nejakých 30-40 min. Problém vidím vtom, že keď sa zobudí, stále si šúcha očká a je taká nesvoja, nepokojná a znova mi príde, že chce spať. Neviem, riešiť to s dr.?

lejlla
5. jún 2013

ja by som sa poradila urcite s dr. viem ze segrina mala mala nieco s krvou ked bola taka malatna...

simca06022011
5. jún 2013

Mne mala tiez stale spala... moze jej urobit odbery lekarka, mozno malo zeleza... ale teraz je takych otapnutych vela ludi.. nasa mala je tiez nervozna... no co, hrzne pocasie... :(

slavinka9
5. jún 2013

V prvom rade sa urcite porad s lekarkou. a ak nic vazne nezisti...uzivaj si ze mas spave dieta.aj nasa bola takato spava...spala stale...zato teraz nam dava na frak😀

mummy01
5. jún 2013

to ze vydrzi hodinu a pol je v pohode ale asi jej je 30 minut spanku malo.Ked sa zobudi tak ju skus este uspat....moje deti take boli,preto som cez den davala spat do kocika aby som mohla uspat ked sa predcasne zobudia,nasi spavali 1,5-2h na jeden spanok.Mne sa zda ze spi moc kratko na jeden spanok.

sofiadurovic
5. jún 2013

moja malá bola taká istá nikdy cez deň nebola hore viac ako hodinku a pol a prešlo to asi v osmom mesiaci a to cez noc ma zobudila dvadsať krát 🙂 ale teraz má rok upravilo sa to cez deň hajá dva krat po hodinke a pol až dve a v noci asi každu druhú hodinku sa zobudí cucne si z mliečka a hajá dalej a neni jej nič proste nevedela tvrdo zaspať a kojenie urobilo vela 🙂

kattrin5
5. jún 2013

Tiez si myslim ze je to tym ze 30-40 minut je malo moja mala spavala v tkm obdobi 2-3 hodiny..a tiez spavala kazdu hodku a pol ale rano pol hodinu, poobede 2-3 hodiny a na vecer zasa 45 minut az hodinu..a spava mi tak doteraz iba poobede spi kratsie cca 2 hodky..ked sa po pol hodone zobudi znova ju uspi..nerozpravaj ku nej nezazinaj svetlo..proste nech sa vyspinka aspon 2 hodiny v kuse

ywet72
5. jún 2013

moja mala toto obdobie asi mesiac do zadu, má 2 roky a stále sa pýtala ležať, nič ju nebavilo, len by spala a ležala - nasadila som jej železo a vápnik (pred rokom mala málo železa tak som usudila že aj teraz - vyskum mesiac vitaminy ked nie ide sa k lekárke) chvalbohu prešlo to a zas je z nej divé vajce ;)

tvoja má síce len 5 mes viem že sa dáva maltofer (železo) je len na predpis - ja som mojej nasadila makový olej (tam je mega železa a vápnika) a pila to len vyše týždna, jedla strašne vela pistácií, orieškov, mandle a neviem čo všetko - ale ak ohovorim tvoja je ešte mala na toto, určite chod k lekárke nech jej vezme krv

svano
7. jún 2013

Určite sa poraď s lekárkou, môže byť anemická.

chechnyan
12. jún 2013

Moja ma skoro 4.5 mesiacov a tiez spi cez den aspon 2 hodinky a 2 hodinky je hore. Pred nedavnom mala obdobie, ze sa budila po 30 min a tak som ju len zobrala na ruky a opat uspala a zatial sa mi zda, ze sa to zase upravilo.