Keď je uspávanie 3 ročného syna čistá pohroma

kvetinarstvo
8. jún 2018

Baby som zufala moj synator 3 rocny vecer ked ide spat na noc neskutocne vyvadza 😐 musim spat pri nom v izbe inak by tam urobil bordel neskutocny a aj tak by nelahol do postele alebo by z izby odisiel a robil si "svoje" vecer ho okupem,precitam knizku a spat ale kdeze je to neskutocny stres pre mna a napokon aj pre neho lebo uz po nom len kricim z toho, ked po hodine nezaspi lebo beha hore dolu tak mu aj capnem po zadku od nervov a on nic trochu poplace a zasa to iste som z toho unavena. Vobec ma nepocuva. Ziadne prikazy neplatia. Ani pekne slovo ani drzanie za ruku. Nic. Proste ma ma na salame. Ignoracia a respekt 0 bodov. Pomozte mi co robit?

majal
11. jún 2018

lahni si k nemu a uz mu nedovol zliezt z postele, bud prísna, ale láskava,nekric nanho, len mu hovor pekne ze spinkaj, zatvor ocka, ...len aby nezliezol z postele, skrabkaj ho nachrbatik, napriklad, to moje deti uspavalo

didamt
26. jún 2018

@katka1416 ja uspavam 4.5 rocnu. Sedim.pri posteli kym nezaspi..nevenujem sa jej v tom case..nekomunikujem. dcera je jedinacik a ano tak som.docielila ze aspon spi od 2r vo svojej izbe. Rada ze vsak sa raz unavi sa neda vzdy pouzit. My chodime do skolky o 6.00 rano z domu. Nemozem ju nechat unavit do neviem kedy..rano by nevstala a v k9necnom dosledku by na to doplatili vsetci. Tiez mi to uz ide na nervy..ale teraz bude sk9lka 7 tyzdniv zavreta tak ju idem ucit zaspavat samu. Tym som.iba chcela povedat ze kazde dieta je ine a na kazde plati iny sposob. Koniec koncov vsetky z toho raz vyrastu 🤣