V akom veku sa vaše deti naučili plávať?

ukana
14. feb 2008

Maminky, v akom veku sa vase deti naucili plavat? Nas Matko zacal chodit teraz na plavecky kurz pre male deti a celkom mu to ide, tak by sme v tom chceli pokracovat. Chodia Vase aj starsie deti na plavanie? Ci uz s rodicmi alebo na nejake treningy...Niekedy sa mi to zda prilis skoro v necelych 5 rokoch zacat s pravidelnym sportom, ale muz mi trvdi, ze aj on tak zacinal, ze cim skor, tym lepsie 😒 Musim potrdit, ze choroby nas obchadzaju, snad aj otuzovanim, maleho to bavi...... 🙂

titkovamiriam
12. okt 2011

Milan ako dvojrocny,Michal 5 rocny a velmi lutujem že som Marekovi kupila koleso nechce bez neho plavat 😠

ukana
autor
12. okt 2011

@digysa ,@jaaty no pekne stará téma, to bolo tri a pol roka dozadu 😅 😕 Na tom kurze sa osmelil, musím povedat že pláva super, prepláva dlžku bazéna, techniku snád doladí na plaveckom v škole.Baví ho to, nebojí sa vody, potápa sa ako tuleň.. 😅 .už som aj zabudla, že chodil na kurz 😅 😅 😅 😅 😅
teraz máme Judo 2x do týždna už tri roky, je to tak akurat aby stíhal aj školu 😉 profesionala z neho nechceme mat, len aby sportoval.. V zime zasa vela lyzujeme posledne roky, to ho bavi asi najviac.

digysa
12. okt 2011

@ukana Hlavne, ze ste zostali pri sporte.... To je jedno, aky robi 😉

ukana
autor
12. okt 2011

prečo sa mi neukazuje moje dieta pri nicku??? 😠 😠 😖

sisaka
12. okt 2011

@jaaty tak to vnimam aj ja a snazim sa syna (3 roky) vystavit roznym druhom sportu a vsetko robi len rekreacne a dufam, ze nebude v nicom vynikat, lebo robit vrcholovy sport nie je ziadna sranda (samozrejme ak sa sam rozhodne nebudem mu branit) , skor by som chcela, aby si vytvoril pozitivny vztah ku sportovaniu ako takemu a aby mal z neho radost.

bronia13
13. okt 2011

nas drobec mal 1,5 roka ked sa naucil plavat, zatial plava iba pod vodou ale mu to celkom ide a dost daleko zaplava......