V ktorej časti Bratislavy vám chýba detské centrum?

ponukapremamicky
9. máj 2018

Mamičky....
Som mamička na materskej mam 3,5 rocnu dcerku, nakolko mi materska skoncila zacala som sa zaoberat otazkou,co dalej 🙂 kam po materskej nastupim. Uz dlhsie mam v plane ponuknut opatrovanie pre deti (prenajat nejaky priestor),bolo by to ako sukromne detske centrum. Cize nebolo by to len take klasicke opatrovanie deti,ale chcem ponuknut nieco viac.Mam k tejto praci velmi blizko. Vnutorne citim,ze by som sa mala uberat tymto smerom. Pracovala som aj v sukromnej materskej skolke.Nakolko som s dcerkou pobehala vela kruzkov, mam aj jasnu predstavu o tom,ako by centrum fungovalo, ake aktivity by sme ponukali,cize podstatne by bolo pre mna ponuknut detom co najviac aktivit,kedze uz dnes je vela ci uz sukromny skolok,alebo centier,kde je to s aktivitami pre deti slabe. Dcera napriklad chodi teraz do sukromnej skolky a celodenny program pre deti je zamerany na prechadzky bud v lese,alebo v parku. Chyba mi tam pestrost ,neviem nieco viac,kedze uz platime skolne,ake platime 🙂)))) Respektivne za to kolko platime za jej sukromnu skolku sa mi zda byt slaba. Mam na Vas otazku v ktorej casti Ba Vam chyba taketo centrum pre deticky? Vedeli by ste si predstavit,aby vasa ratolest navstevovala detske centrum?namiesto statnej skolky? Alebo respektivne ma nejaka mamicka problem umiestnit dietatko do statnej skolky?Chcela by som pocut Vas nazor a ci by sa niekto nasiel kto by mal zaujem v blizkej buducnosti o taketo centrum.Mozte sa mi kludne ozvat pislala by som aj blizsie info,kedze mam uz vypracovanu aj prezentaciu aj celodenny program pre deti.Samozrejme chcela by som dat primerane ceny-respektivne skor najvyhodnejsie ake sa budu dat.

janaaaaaaaaa
9. máj 2018

Na konci Petržalky by sa niečo také zišlo, aby to bolo blízko aj mamičkám od jaroviec, rusoviec, atď. My hľadáme školku priebežne, zatiaľ sme sa nerozhodli. Čo mi chýba je najmä individuálny adaptacny plán a zdravá strava... Dlho som rozmýšľala že spravím niečo podobné, aby si dieťa mohlo zvykať že je v kolektíve ale mohla byť matka v blízkosti. Ale dcérka je ešte malá na to aby som sa tomu mohla naplno venovať. Ak by niečo také vzniklo tak by ma to veľmi potešilo. Držím palce!