Viac detičiek v jednej rodine

jejejejo
6. jún 2018

Zaujímalo by ma, či sa tu nájdu aj mamičky, ktoré majú 5 a viac detí. Ako to zvládajú ?

agathachristie
6. jún 2018

Skús skupinu Mnohodetné rodinky 😊

janickacrazy
6. jún 2018

@jejejejo určite sa nájdu, mám známu, ktorá má 10 detí, no žijú na Orave, tam je to trochu iný život a deti sú naučené pomáhať, ona povedala, že to najmenšie jej nosili len na kojenie, ani nevedela že ho má, ale ja by som tak žiť teda nechcela

dada_99
6. jún 2018

@jejejejo moja kamaratka ma 4 deticky a nebanuje... ona odjakziva chcela vela deti, kedze aj sama vyrastala tak, ze mala 4 surodencov... v dnesnej dobe to je uz tazsie mat tak vela deti, kedze je doba aka je ale jednoznacne sa to da zvladnut, ked sa chce!

jaja1979
6. jún 2018

@jejejejo Kamoska ma 5 deti a zvladaju... Deti su velmi sikovne, hudobne nadane, patria medzi najlepsich v triede. Velmi prijemna rodinka. Akurat teraz maju vsetci kiahne, tak to teda nezavidim, musi to byt vesele... Ale su fakt velmi zlati, mamina je zatial na materskej, takze to zvladaju zatial v pohode...

danielak84
6. jún 2018

Ja mam sice len 4 deticky ale da sa to zvladnut.Som jedinacik a vzdy som chcela velku rodinu.

jeltica
6. jún 2018

Minule som akurat citala clanok v casopise alebo skor take rozhovory s rodinami kde maju 3 a viac a bolo tam proste, ze v minulosti to bolo normalne, nikto sa tomu necudoval ako teraz, da sa to zvladnut aj ked tam uz musi byt v rodine nastoleny nejaky poriadok a system aby sa vsetko stihalo ale nie je to nemozne 🙂

pugosal
6. jún 2018

Zdravím 6 deti, manžel je z 9 deti. Je medzi nimi 2 ročný a ročný rozdiel. Niekedy je to ťažšie niekedy v pohode. Manžel chodí každý deň domov. Okolo 7 večer.

jejejejo
autor
6. jún 2018

Tak ma zaujimalo ci sa tu najde aj mnohodetna rodina. Ja mam tiez viac deticiek 4+ a cakame dalsie 🙂 A mozno tu najdem aj nejaku internetovu kamaratku na pokec 🙂

jana118
17. jún 2018

Určite sa to dá zvládnut..mám 5 detí 🙂 Nemám rada,ak niekto hovorí,že v dnešnej dobe je to tažšie..a prečo? máme tolko vymožeností,ktoré mamičky predtým vôbec nemali..len v dnešnej dobe,sú ludia viac nároční,viac vypočítaví,viac si chcú užívat a menej obetovat..lebo mat viac detí,to je obeta..a to nie je o peniazoch..Niekedy ludia viac živorili si myslím..dnes majú luxus a detí nechcú :(

levica202
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzulik_
17. jún 2018

@levica202 nechápem, čo je smiešne na tom, že žijú na Orave.. aj na východe žijú mnohopočetné rodiny a nik sa z toho nesmeje

pugosal
17. jún 2018

@levica202 a teraz čo keď žijú na Orave.

veronika0122
17. jún 2018

Ja sice mam len tri ale urcite by som este chcela deticky. Nemam vyhovaranie sa na dobu, lebo doba je taká, akú si ju urobíme. Ja dokonca ani nechodím do práce a muž ani nechce aby som chodila, a vždy v nedeľu ideme niekde preč, na výlety, manžel sa snaží a je veľmi šikovný, stále niečo prerábame v dome, máme postavený domček bez hypotéky a dve autá. Všetko si vie urobiť sám. A ešte nemáme ani po 30-ke. Takže keď sa chce, tak sa dá.

veronika0122
17. jún 2018

A ešte som zabudla, žijeme na Orave 😉😛

cammille
17. jún 2018

@jejejejo my mame 5 deti a je to super😊 da sa to v pohode zvladat, je to vec osobneho nastavenia, priorit, uhla pohladu. My sme vzdy obaja chceli velku rodinu a vdaka Bohu, bolo nam dopriate😊.

levica202
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jejejejo
autor
19. jún 2018

@veronika0122 tak tak, ked sa chce vsetko sa da.

jejejejo
autor
19. jún 2018

Neviem kto tu mal poznamky k tomu ze sa zije na Orave. Ja by som na Orave velmi rada zila. Chodim tam na dovolenky a velmi sa mi tam paci. Da sa zvyknut aj na menej obchodov, ludia su tam taky srdecnejsi. No urcite radsej na Orave s detmi, ako niekde v panelakovom sidlisku v BA kde nevidia nic ine iba aky su ludia k sebe bezohladny a podobne.