Vracanie po jedle

bulik30
30. aug 2013

maminy mam 3, 5 mesacnu dcerku a po kazdom papani grcia - bud ciste mliecko alebo taky tvarostek , niekedy take huste a niekedy voda - co to je , ako to riesit alebo neriešit ? je kojena . v noci napriklad negrcia - ako ju davat odgrgavat ? papame tri minutky dam ju odgrgnut a zase tri minutky a zase odgrnut a pri druhom alebo tretom uz blinka a niekedy aj hodinu dve po jedle. dakujem za kazdu radu .

01fialka01
30. aug 2013

Moze to byt reflux... Odporucam gastro poradnu. Aj moj syn to mal, zial jeho dr. to neriesila a skoro sa dostal pod skalpel.... Staci USG....

anjelicek26
30. aug 2013

@bulik30 - kazde tri minuty prerusujes dojcenie? Preco? Az tak ti hlta vzduch? Radsej uprav techniku prisatia, aby ti ten vzduch nehltala... ked ju medzi pomaly kazdym sustom davas grgat, jasne, ze jej vybehne, ani to nestihne klesnut do zaludka.

bulik30
autor
30. aug 2013

@anjelicek26 taku radu som dostala :(

anjelicek26
30. aug 2013

@bulik30 - skus ju nedat odgrgnut tak casto. Ja davam az na konci dojcenia (dojci sa dost hrozne, hlta mi vzduch, tiez na tom este pracujeme), odgrgne ako stary chlap. Ale keby ho davam medzi tym, tak uz nebude mat na kojenie naladu. Az ke sa vyslovene meta, ze by pil a uz mu to nejde, vtedy ho dam odgrgnut, ze uz ma tlak v brusku. Trojmesacne babo by uz v podstate malo pit na prsniku bez odgrgavania... ked pije spravne.

bulik30
autor
30. aug 2013

@anjelicek26 uz som tak urobila a predstav si ze ani tuk zatial nesiel von 🙂 dakujem ti za radu , dakujem si poklad .)

anjelicek26
30. aug 2013

@bulik30 - super tesim sa 🙂 Nech sa zabke dalej dari 🙂 Ja musim toho nasho nejako este s tym kojenim ponapravat, ale to aj robi, ze mava casto koliky a puci sa pri kojeni a pohlta vzduchu chudak :( Ale uz bude mat tiez tri mesiace, hadam bude lepsie.

bulik30
autor
30. aug 2013

@anjelicek26 no chlapcekovia vraj maju castejsie tie koliky , tak prajem aby uz bolo vsetko ok 🙂 ako kojis ? ja na lezato.