Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Všetko, čo vás napadne o 6 mesačných detičkách

mayca20
7. dec 2012

ahojte, co dokažu, jedia, a ié podobné vecičky Vaše 6mesačné ratolesti?

xlucia
7. dec 2012

dokaze sa prevalovat a smiat, hadzat veci, papa mlieko a to pod. neviem co sa pytas

ankiki
7. dec 2012

@mayca20 Podobným tém tu je, môžeš si počítať viac, viď. zadaj do hľadáčika "6.mes" 🙂 Moja malá sa vedela sama pretočiť z bruška na chrbátik, vypuľovala zadoček, keď ležala na brušku. Papkala už príkrmy mrkvičku, zemiačik, najprv 1 druh a postupne 2, 3. Pripravovala som domácu výživku, ale niekedy papala aj z obchodu. Najviac jej chutili od zn. Hipp a Hami 🙂 Prekladala, otáčala si hračku z rúčky do rúčky 😉

hamca
7. dec 2012

@mayca20
ahoj, 6 mesacne babo by sa malo prevalovat na brusko, malo by si chytat nozky a tahat ich ku pusinke, ale este ich nemusi cmulat. malo by sa na brusku natahovat za hrackami. To je "teoria", toto u malickej kontroluju, ked chodime na rehabilitaciu.
inak papame iba mliecko a doktorka mi kazala jej davat cmulat rozok. Ten fakt zboznuje!
najradsej so vsetkym trieska a potom sa na tom rehoce 🙂
a prave mi vydava take zvuky "hoooo" , ako keby sa niecomu cudovala 🙂

mayca20
autor
7. dec 2012

dakujem krasne za prispevky, moja mala sa prevaluje, strasne rada na hlas krici, papame mrkvicku, zemiacik, vyzivu a samozrejme aj nutrilon, nerada je sama, svoj cumlik miluje a v noci nevie poriadne spinkat 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli