Výrastok na konečníku. Máte niekto skúsenosť?

bubusik88
29. mar 2011

mate niekto skusenost s vyrastkom malinkym pri konecniku?dnes som to objavila dcerke a dost ma to vystrasilo.na dotyk ju to neboli ale bojim sa aby to nebolo cosi vazne

cikyta
29. mar 2011

Mám kamaratku,ktorá sa s tým narodila a nikdy jej s tým nič nerobili. Nebolí to,nemá žiadne problémy. 🙂

nelinka79
29. mar 2011

moja mala to ma tiez . ukazovali sme to aj lekarovi a ten povedal ze kym jej to nevadi netreba s tym nic robit. samozrejme keby to krvacalo vtedy to treba riesit. zatial nam to nejake problemy nerobi tak to neriesim..

martinadaniellka123
7. feb 2012

nemate niekto skusenosti s vyrastkom pri konecniku?ma to moja dcerka niekedy to krvaca ak cika....a dr nam zistil ze jeden mame z vnutra a jeden z vonku....ako by sa to dalo liecit alebo nejake skusenosti dakujem
😕

janinah
7. feb 2012

@bubusik88
@martinadaniellka123 takéto veci by som dala prezrieť chirurgovi,nielen obv.pediatrovi

monana
7. feb 2012

@martinadaniellka123 nebubu to hemoroidy? Je na to mast Faktu, da sa kupit v lekarni.

martinadaniellka123
10. feb 2012

@janinah boli sme aj na chirurgii aj n akoznom a stale rovnake vysledky sme z toho uz nervozni ze nam nepomahaju,lebo mi sme v anglicku asi pojdeme domou to dat do poriadku inak dakujem za odpovede

yasmine2o11
4. jún 2014

Dobry den!Moja malá má 3 roky, a tiež má výraztok pri konečníku. Pondelok ideme na chirurgiu. Som z toho nervozná :((( Naša lekárka povedala, že to môže biť polyp. čo stým robia ? Dakujem za odpovede!

yasmine2o11
4. jún 2014

@martinadaniellka123 Robili stým niečo? Dakujem

yasmine2o11
4. jún 2014

@bubusik88 Čo stým urobil lekár? Dakujem