Výška a váha 3letých dětí. Jaká by měla být?

dreamy123
14. jún 2008

Ahojte, mam 3 rocne dievcatko, ci uz skor velku slecnu 😀 ma 106 cm, 18 .8 kg. Je to vela? Staci, ak napisete vysku, vahu a presny vek- my sme 3 roky a 1 mesiac. Moj syn v tomto veku mal 97 cm, vazil 14 kil 😅

momo29
15. aug 2008

Betka: aj my ideme do škôlky od septembra, ale len na 4 hodiny, pretože mám predĺženú rodičovskú dovolenku kvôli Lukyho potravinovým alergiám. Mám trochu obavy ako to tam zvládne, lebo on je taký maco dobrák. So všetkým sa rozdelí a jemu nič neostane, nechá si zobrať hračky, proste je nepriebojný. Ale zasa sa spolieham, že práve to sa v škôlke naučí. Tiež na ihrisku vynikáme, každý mu tipuje tak 5 rokov. Sme jednoznačne "najväčší". Dlho ma to trápilo, no dnes už to neriešim. Ja tiež nie som úplne chudunká, môj muž je tiež kus chlapa (194 cm a 100 kg), takže Luky určite nemá byť po kom drobný. 😀

betkavlcekova
15. aug 2008

momo to ako by vsetko aj na marecka pasovalo, tiez bol taky, ze ked ho niekto buchol alebo mu nieco zobral, tak dosiel za mnou, kutiky asi takto zvesene ☹ ale teraz posledny tyzden alebo dva zacal byt viac priebojny a uz si nenecha, som sama tomu neverila 😲, my tiez nie sme / s muzom/ s postavickami ako z modnych casopisov vystrihnuty 😀 ale aj tak sme najkrajsi 😀 😀 a v tej skolke uvidime, my ideme tiez od septembra, najprv vraj na dve hodiny, potom na doobedie a potom ako sa prisposobi, dufam, ze to zvladneme, my tiez nie sme nejaky hyper ciper, vycikat sa vycika sam ale s jedenim a obliekanim mu treba pomahat, vyzliect to mu ide ale tiez len ak chce, ak mas fotku lukynovu posli mi na betkavlcekova@centrum.sk, zatial papa

alibernet
19. aug 2008

Panebože baby, ako to robíte? ja mám 3r. syna a má ledva 95cm a 12kg, inak je živý až primoc, pri narodení mal 3,7kg a53cm. Otecko je vysoký, ja tiež nie som malé pivo a vôbec nikto v našej ani ich rodine. Sesternice majú rovnako starýchdvoch chlapcov a dievča, všetcicez meter a15kg, ale oni sú okrem materského mlieka na šošovicovej polievke od4.mesiaocv...No, aspoň ma tak nebolia ruky, ked ho vláčim po schodoch /nemáme výťah/.

krtko.
23. aug 2008

nasa petka bude mat v novembry 3 roky a tento tyzden som ju merala a vazila
výska 98 a vaha 18.8kg

petrahy
23. aug 2008

Ahojte akosik som sa sem kukla zo zvedavosti a ako vidim tie vysky a vahy je mi asi takto ☹ ale z nasej malej na porovmamie v septembri mame 7 rokov a vyska 113cm vaha 18kg a pri narodeni 50cm a 3770g.

momo29
23. aug 2008

alibernet: keby som vedela ako to robím.... 😀 Náš Luky papá menej ako známej dvojročný syn a vyzerá, že zje všetko čo nespapá jeho. Ono asi je to dané aj génmi (čiastočne). Síce som, žiaľ, nekojila, no ináč má "drobec" naozaj knižkový jedálniček, príkrmy šli presne po poriadku, sladkosti papá naozaj sporadicky, žiadne džúsiky a sladené čaje.... a predsa máme obríka. Jediné, čoho som si vedomá, že Luky je pokojné a pohodlné dieťa, no čo ho mám poháňať ako koníka 😉 ?

musko
29. aug 2008

tak dnes sme boli na 3 ročnej prehliadke - 16,5 kg a 102 cm 😉

pitik
30. aug 2008

Ahojte,
tak sa pridam aj ja, dcerka ma 3 roky a 5 mesiacov, ma 20 kg a 110 cm. Ona je strasne pevna, ramenata, stale v pohybe a tipuju juej tak 5 rokov. Narodila sa a mala 3800g a 52 cm, cize zase nie az taky extrem. Syncek mal 3860g a 52 cm, teraz ma 16 mesiacov a 85 cm a 14375 g, ale on je baculatejsi, akurta ze tiez neviem z coho, kedze od ukoncenia kojenia je to s papanim horsie. Ale ja mam 182 cm a manzel este o nejkay 1-2 cm viac a aj silnejsie postavy mame v genetickej vybave z oboch stran, ja si musim sakra davat pozor, ked si chcem drzat postavu

georgine
30. aug 2008

onra měl ve 3 letech 97cm a 14kg..my jsme taky drobnouncí...

spik28
30. aug 2008

ahojte ako vidim ten moj je najtažši moj syn ma 3 roky a 7 mesiacov , meria 120 cm a važi 24 kila a teraz od septembra ide prvy raz

catjob22
30. aug 2008

Ahoj, my mame slecnu Bianku ma 3 roky a 9 mesiacov a ma 110 cm a 19 kil. Je to taka mala krasna zirafka

chico
30. aug 2008

Ahoj já mám 3 apul starou holčičku a váží taky kolem 23 kg. Není to moc. Docela mám strach,aby to pok zhubla nebo neměla stím problémy. Po zdravotní stránce.

spik28
31. aug 2008

ahoj chico , no moj ani neje vela aj vela beha sa poti hlavne na nošteku ale ma taku istu postavu ako jeho tatko aspon svokra vravia to manžel ma 186 cm vyšku tkže možno to nevadi a varim mu stale hlavne zeleninove a zdrave jedla

paolin
1. sep 2008

nas Vita mel ve trech letech 95cm a 13,4kg. je to nas drobecek. ale o to ma vic certiku v tele 😉

fejusa
2. sep 2008

ahojte tak mi mame tri roky aj dva mesiace- meriame 97cm a vazime 14,5

ajajanku
4. sep 2008

Ahoj náš Jiřík bude mit 3roky 13.10. a měří 95 cm a váží 15,5kg,oproti stejne starym detem je maly ale co každy je nejaky

janca026
4. sep 2008

Ahojky, tak naše Adélka je asi tady nejmenší. Jako všedu. Nyní v říjnu nám budou tři roky a máme jen 92 cm a 11 kg. Narodila se a měla 2 kg a měřila 43 cm.

lefika
4. sep 2008

no tak som si toho svojho krpca pod vplyvom tejto diskusie zmerala: ma 89cm a 11.5kg. 3 roky bude mat v decembri 😔 no, snad casom vyrastieme....

bertica.h
4. sep 2008

Lefika nič si z toho nerob..dobrého je málo..a u nás to platí určite...hlavne,aby bola zdravá(čo teda je)ešte nebola riadne chor,nikdy ATB..atd.
Držím palce 😉

lefika
4. sep 2008

bertica, my tiez tak 🙂 choroby nas obchadzaju. no ved uvidime,co s nou porobi skolka 😔

bertica.h
4. sep 2008

zobrali Vám do školky?nám nie.. 😔 čo je mi dosť luto..takže som s Viktorkou doma a dúfam,že sa nám čoskoro podarí otehotnieť 😅 😵
Iank..naša malá zje tohotoľko veľa..na večeru krajec chcela a ešte by mohla,celý jogurt ,na obed aj 2x jej prikladám..keby vypadala tak,ako zje,tak je z nej asi obézne dieta 😕
tak s držte a ekd Vás čaká čoskoro školka,nech sa "Vám"v nej páči 😉

lefika
4. sep 2008

bertica, vidis, ja by som s nou zase rada este ostala doma, ale musiiim ist do prace 😢 tak drzim palce, nech sa druhe co najskor zadari 😵

bertica.h
5. sep 2008

to som aj rada,že s nou možem byť doma..len budem dostávať za mesaic už len 3800kč a z toho neviem ako vyžijeme.
Preto som si našla dievčatko na hlídaní,snád to výjde a okrem prilepšenia budeme amť aj novu kamošku 😵

stanka911
5. sep 2008

ahojte, tak nasa tana ma 3 roky a 5 dni a meria 100 cm a vazi 15,5 kg. No a mali by ste pocut moju mamu - ona vzdy ked ju vidi tak spusti, ze chudatko male, ako ti trcia rebierka, ani kusok sadielka nemas, a podobne reci. Je chuda, no ale ona chvilku neposedi, v jednom kuse skace, beha, tancuje no a teraz zacala chodit do skolky a zatial tam teda neje skoro nic 😝

tamarka
9. sep 2008

ahojte, naša Tamarka má 2 a pol meria 90 cm a váži skoro 12kg. No chrústik. Ale ona nikdy nebola veľký papkáč, Kojila som ju 2 roky a vždy keď mala normálne jesť, tak pýtala mliečko, vždy sme bojovali s tuhou stravou. Teraz je to trošku lepšie, aj keď máva dni, že jesť nechce. ☹

kkatrina
15. sep 2008

ahojky, no my sme poslabší - Kubko má presne 4 roky - 97 cm a 14,5 kg. Je to také fifipierko. Niekedy mám normálne strach keď vidím tie rastové tabuľky čo posielajú domov vo forme letákov (neviem na aký liek je to reklama 😕 ) že či naozaj nezaostáva 😲 ☹ Keď sa narodil mal 51 cm a 3420 g

eji
17. sep 2008

2roky 10mes 100cm a 17kg

petik77
19. sep 2008

naš Dany ma 3 roky a ma 97 cm a 16 kg

jankamamka
19. sep 2008

nas Stevko 105 cm a 15,5 kg

any23
21. sep 2008

ahojte, náš alex má 3 a pol roka a má 103cm a niečo cez 15kg... v porovnaní s inými deťmi v našom okolí je tak akurát... chodíme do škôlky od septembra a detičky v jeho triede sú bud približne rovnako vysoké alebo trošku nižšie... tá váha ma trošku trápi - za posledný polrok pribral len nejakých 300g no on je stále v pohybe /zajačik duracell je oproti nemu nič/ a všetko čo zje hneď aj vybehá tak sa ukludnujem týmto... papá aj za troch tak neviem kde to všetko ide...