Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vývin dvojročného dieťaťa

helenanovakova
5. feb 2016

Nastala zmena v správaní. Dieťa sa často túli, čo nikdy nerobilo, chce sa nosiť na rukách, nechce behať po vonku, po schodoch, len na rukách. Zažili ste niečo podobné aj vy? Je to OK alebo....? Poradte mi prosím

qidko
5. feb 2016

@helenanovakova Ahoj nema mladsieho surodenca?Nemoze ziarlit?Mozno sa chce len mojkat🙂 vela deticiek to robi.Stazuje sa na bolesti alebo na unavu🙂

qidko
5. feb 2016

@helenanovakova Chcem sa este opytat postrehla si aj ine zmeny v spravani?

sardinka335
5. feb 2016

@helenanovakova dala si velmi malo indicií aby sa z toho dalo niečo sudiť...Až 2 vety....ale ako poznám kona tak do hodiny maš diagnozu minimálne autizmus 😀
Kazdopadne nepíšeš či ma surodenca, či ste kompletna rodina, či nie je choré alebo po chorobe, či ho niečo nebolí, či sa niečoho nezlaklo, nespadlo, či nebol niektorí z rodičov preč - kratsie, dlhšie, či chodi do kolektívu, či doma nebola nejaka hadka...nemusela byť ani extremna mozno zvyšeny hlas, proste nejaka zmena v rodine, v rezime .... Faktorov prečo sa tak sprava moze byť x...a nemusi byť ziadny dovod - deti maju rozne fazy. Ak ste v tomto štadiu tak mojkaj, ukazuj bezpečie, podporu a lasku ale zase tiez nevláč dieťa cely den na rukách to je hlupost...ja som mojim vzdy hovorila a dodnes hovorím ,,maš zdrave nohy, tak ich používaj,,.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli