Začala sa šponovať. Čo to môže byť?

Ahojte maminy, neviem ako by som to napisala, ani ci to je nejaky problem, ale moja skoro 5-mesacna dcera sa zacala cela tak nejak sponovat, robi to dost casto a niekedy pri tom mrnci, robi to asi 2 dni. Neviem, ci je to jej len nejaky novy "vymysel" alebo ju nieco boli. Neviete co to moze byt?
gedgitka.a
1. mar 2009
ahojky mě to malej dělá taky většinou, když se mu nelíbí, že jdu něco dělat nebo, když se snaží prdnout a nebo je nevrlej a nemůže usnout napíná se mi v náruči schoulím ho a za chvilku je ok, ale dělá to občas i při hraní, když se třeba natahuje po nějaký hračce na kterou nedosáhne myslím, že je to jen další projev miminek, která neumějí říct co se děje 😉
dnada
1. mar 2009
nevím,zda se u toho vzteká,pokud ano tady se to probíralo
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...

pokud ne,tak můj malej to dělá taky,ale on se takhle rozhlíží,má ruku v ppuse,našponuje se mi na rukách,zakloní hlavu a snaží se podívat si přes záda asi na zadeček 😃 A nebo se šponuje i na zemi,má natažený nožky,ty má ve vzduchu a ručky podél těla 😉
jananinkaautor
1. mar 2009
Ahojte, to som rada, ze to deti bezne robia, uz som si myslela, ze sa s nou nieco deje. Robi to aj pri hrani a mas pravdu gedgitka, ked idem robit nieco co sa jej nepaci, tak to robi a aj ked zaspava to dnes robila. Tesim sa, ze je normalna 😃
gedgitka.a
1. mar 2009
jananinka: jojo neboj je to normálka 😉 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli