Zariadenie Detské kráľovstvo?

benuliatko
4. máj 2011

Milé maminy 🙂 , prosím vás o názor na toto zariadenie. Budem vďačná za všetky postrehy - či už pozitívne alebo negatívne ☹ .Strava, kolektív učiteliek, prístup k deťom, aktivity... Rozhodujem sa, že dám malého do jasličiek. Ďakujem.

kralicica
4. máj 2011

Ahoj benuliatko, pozrela som si ich web stranku a vyzera o fajn. Neviem ti vsak povedat viac, pretoze najlepsie je ist sa tam pozriet, ci dokonca tam stravit par hodin, aby si videla, aky maju pristup k detickam a tak. Neviem sice dovody, pre ktore uz chces dat synceka do jasiel, ale ja by som svojho urcite nedavala, bolo by mi smutno 😢 Ale samozrejme, ak musis ist do prace alebo nieco ine, je to normalne. A chcem tiez spomenut, ze nie vsetky jasle, co na prvy pohlad vyzeraju uplne super s perfektnym programom, sluzbami a samozrejme s vysokou cenou su naozaj aj dobre jasle. Mozno niektore menej okate jasle budu plnsie lasky a prijatia, ako nejaky iny baby hotel 😉 Tak si radsej daj cas, pobehaj po okoli a dobre sa rozhodni 🙂 Veďd ty sama vies, co je pre tvoje zlaticko najlepsie 😎