• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako zvládate 3 deti a viac?

30. novembra 2008 
Mám 2 synov.v júni sa nám má narodiť 3 dieťa a neviem
ako budem zvádať.viete poradiť?
29. nov 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takato tema napadla aj mňa pred pár dňami :slight_smile: sice mame zatial jedno, ale tiež by ma zaujímalo ako sa zvlada 3 a viac detí :slight_smile: lebo mi mame zatial dost z toho naseho jedneho :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no však.to 3 prichádza skoro tak som stoho mimo ako to bude
29. nov 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka4, choď do "Mama, oco, rodina" Je tam téma 3 a viac. Tam sa toho dozvieš viac :wink: :grinning:
29. nov 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. nov 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dík už som tam bola je tam toho viac.dík
29. nov 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka4...ja to zvladam lavou zadnou , pretoze starsie dve uz mam odrastene , ty to asi budes mat pernejsie :sweat_smile:
29. nov 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka4, ja som mala deticky dost po sebe- teda tie 3...prva zima bol trosku zaberak, lebo som nemala ani jedno v skolke, ale potom sa to uz kraaasne dalo. Ono vela zavisi od toho ake mas deticky, moje su vsetky veeelmi nespave :grinning: ale zase je to uzasne, a teraz su fakt banda..no a kedze mam aj 4.babo, isto je to prezitelne bez vaznejsich nasledkov :grinning:
29. nov 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka4 - je to v pohode, stokrát ľahšie ako mať len prvé :wink: :slight_smile:
29. nov 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
je to úplne v pohode, som na deti sama, bez chlapa, ale zvládam to. tiež som si myslela, že to nezvládnem, ale všetko chce svoj čas. našťastie dvojčatá sú veľké, takže si poradia aj sami.
29. nov 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja mám napríklad v tomto momente chuť niekam zdrhnúť :sweat_smile: alebo navariť makového odvaru, chalani nie a nie zaspať, hoci som ich uložila už o ôsmej

ale väčšinou to zvládame fajn, viacdetná rodina má také zvláštne neopísateľné čaro
keď sa narodil Šimi, tak sme mali pár mesiacov takú akoby krízu, starší chalani sa začali viac hašteriť a mlátiť, Kubko vtedy začal chodiť do školy a Matej do škôlky, dosť dlho nám trvalo, kým sme našli aký-taký systém

ale teraz, keď je už Šimi ďalší chlap do partie a nie bábetko, tak je to už oveľa lepšie
dnes všetci traja piekli medovníčky, boli úžasní ako sa navzájom dopĺňali, no a medovníky sú samozrejme takmer všetky zjedené :wink:
29. nov 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k4 Gratulujem :wink: a drzim palce-nejako uz to len bude :wink:
30. nov 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dík hneď mi je lepšie.manžel je super veľmi pomáha,asi budeme potrebovať nejaký čas aby sme si zvykli,lebo sme 3 neplánovali a bol šok keď gyn povedal že som v 12 týžni.ale sa už aj tešíme.ja som vždy obdivovala rodiny čo majú 3 viac detí ako to zvládajú,no a nás to tiež čaká.dík za povzbudenie,strach už aj prešiel
30. nov 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok