• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme štvrté dieťatko. Prečo nepociťujem radosť?

17. decembra 2009 
:dizzy_face: juuuj, na výzdobu sa aj ja teším...
zatiaľ nestíham,
sú len ako tak vianočné darčeky
ale bude aj napečené, aj upratané, aspoň dúfam...
pekné adventíkové dni
16. dec 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přeju všem maminkám se spoustou dětí ať si ty vánoce užijeme v klidu a pohodě. Vybodněte se na úklid, hlavně ať je doma veselo a žádný stres. :slight_smile: Je vědecky dokázáno, že přílišná čistota snižuje imunitu dětí!!!!!!!!!!!!!!Konečně vyzkoumali něco užitečného, huráááááááá :slight_smile:
17. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakelin...ani nebudem stresovat ze nie su okna umyte a pod....upraceme, len to najdolezitejsie, aby sa tu dalo chodit....no inak sme sale chori..teda Misko strasne kasle a Lucka ma sopliky...tak sa tesim..teraz mi tu krici na kolenach ze chce ist von... :frowning2:
17. dec 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem dnes kupit stromcek budeme potom s detmi ozdobovat uz sme robili aj vianocen pecenie, vianocnu party, dnes idem so starsimi na vianocne dielnicky, aspon si vyrobia darceky pre dedkov a babky
17. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u nás napadl sníh a stále sněží.Tak jdeme s malým koupit oteplenou kombinézu.Lonská je mu krátká.Ti starší se těší ,jak s ním pujdou sankovat.Jinak,už nic taky dělat nebudu.Napečeno a jakž-takž uklizeno je.Ti starší ozdobí stromeček a pak už jen nákup,klid a pohoda.
17. dec 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzel kupil vcera stromcek, rozvoniava zatial v pivnici...u nas zdobia stromcek " anjelicky" robime to v noci a rano sa deti zobia s tym ze uz mame stromcek a potom vecer ked ideme na sv. omsu " anjelicky" donesu darceky :grinning: ...napecene este nemame, ale sa asi dohodnem s mamou a pojdeme na polovicu s pecenim...
inak ja este nemam darceky, chcela som nieco pre amnzela a detom take prakticke,...pancusky a pod...hracky uz mame, ale nemam sa kedy tam vykotulat.....
17. dec 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, já jsem přípravy na vánoce letos stihla do dneška. Zrovna jsem dopekla cukroví a odnesla to vše do chladu do sklepa a už nechci nic sladkého vidět až do vánoc.

Dárky mám, tak to Ti nezávidím teď se honit po obchodech. Bude tam moc lidí. Já ještě nemám jeden dárek a to koupím v lékárně a tam snad fronta nebude. Ještě zajedu dnes do knihovny, pro něco pěkného na čtení na vánoce a začnu víc odpočívat. Pracuju i na mateřské, dělám účetnictví, tak se trochu musím věnovat tomu a stihnout to do 25.12. kdy je DPH.

Stromeček máme a kapra až ve středu přivezeme do vany. Výzdobu jsem udělala první adventní neděli. :slight_smile:
17. dec 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok