Čakáme štvrté dieťatko. Prečo nepociťujem radosť?

mataklinec
25. máj 2009

Ahojte, ani neviem preco vlastne pisem, ale mozno by som potrebovala od niekoho podporit. Som mama troch deti, vo veku 11, 10 rokov a 19 mesiacov, na ktore som sa strasne tesila. Pred 2 tyzdnami som zistila ze som znova tehotna, ja som proti potratom takze je jasne ze ked vsetko dobre dopadne 5,1,2010 sa nam narodi malicke... Len neviem ci je to normalne ze vobec nepocitujem radost, citim sa preto strasne previnilo. dakujem ze som sa mohla aspon vypisat. 😔

luciauk
5. jún 2009

matka, chápeme, ako sa musíš báť, ale našou úlohou je ťa ukludniť a povzbudiť 😉 držím palčeky aby všetko bolo ok.

tatolu
6. jún 2009

matka a koho mas gynekológa? Dúfam že nie dr. Šima 🤐

mataklinec
autor
6. jún 2009

Totulu nie, ja chodim do Detvy k Spodniakovy. 🙂

tatolu
6. jún 2009

Toho nepoznám.
Teda asi by som ho mohla poznať, ak chodí na smeny do ZV 😔

mataklinec
autor
6. jún 2009

ani neviem ci chodi alebo nie. rodila si tiez vo ZV? ja vsetke tri, a teraz naposledy ked som rodila v r. 2007 to bol velky rozdiel na tom oddeleni ako ked som rodila prve dietatko v roku 1997 🙂

tatolu
6. jún 2009

ano, rodila som v ZV. V roku 2006 aj 2008. Zmenil sa tam primár 😉
V roku 2009 som tam ležala presne mesiac, takže som už vedela aj ktorá sestrička kedy nastupuje 😉

mataklinec
autor
6. jún 2009

tak to si si polezala naozaj dlho, preco si musela lezat? ja ked som rodila v roku 1997 tak tam bola strasna spina a hnus

bocmanka
7. jún 2009

🙂 jeeeeeeeej, tak z detvy?
tam chodíme na folklórne slávnosti....
mataklinec a ako prijali detičky, že budú mať ďalšieho súrodenca?....
mne sa normálne v noci snívalo, že som porodila dievčatko marušku...no som normálna??????

tatolu
7. jún 2009

Mata, vraj pre to, že pri dvojičkách sa musí 😠
Mne ale nič nebolo. Tak ma iba pozorovali 🙂

Boci, to bude asi tým, že chceš k malím ešte sestričku. Alebo nie? 😉

bocmanka
8. jún 2009

🙂 tatolu, sestrička už nebude...iba vo sne..
ale príjemné to bolo...
konečne som si užila "pôrod" naživo, keďže mám za sebou tri cisárske....xixixixix 😀

anna181
8. jún 2009

Ahojte, sorry, nejako nic nestiham, ale aspon som hodila prve fotky do albumu. Konecneeeeeee 🙂

mataklinec
autor
8. jún 2009

Ahojte kocky, tak ako?
Bocmanka aj my pravidelne chodime na podpolianske slavnosti, mozno sa tento rok stretneme.

Tatolu, tak lekari su v urcitych veciach velmy opatrni. Ja som pri tretom musela lezat v nemocnici 2 tyzdne lebo sa im maly Davidko zdal velmi maly, a tiez mi nic nebolo.... 🙂

bocmanka
9. jún 2009

🙂 tak potom mi matka zamávaj....

bocmanka
15. jún 2009

🙂 a kde ste všetky???

mataklinec
autor
17. jún 2009

ahojte kočky, asi ked uz je teplejsie aj vy travite viac casu von ako pri pc. bola som na tom infekcnom a vsetko je v poriadku, nic nehrozi ani mne ani babu. 😅 .
V stredu 24,06. idem na sono v 13 t, tak uz sa tesim.

A vy ako? dajte vediet ako sa mate. 🙂 🙂 🙂

bocmanka
29. jún 2009

🙂 matka tak ako sa držíš???
už je koniec júna a ty v pase zatiaľ žiadne tt...???? je všetko ok? 😵

emily3
29. jún 2009

matka ako sa mas?
nase stvrte babo rastie o 106. aj ked som velmi nepribrala ( teraz priberam podla knizky) babo ma 1500g a ma vsetko co ma mat..este dva mesiace a mame tu malu princeznu 😉 😀

deina2005
30. jún 2009

mozem sa aj ja k vam pridat ?tiez cakame 4 babo 😉

emily3
30. jún 2009

deina ahoj pozeram ze mame tak skoro rovnake vsetky deti aj kombinaciu 😀

deina2005
30. jún 2009

😀

mimkao
30. jún 2009

No ne... Tu je štvordetných mám, ako húb po daždi... 😀 😀 😀 Aj ja patrím do klubu... 😉 😀 Len ja už čakám na piate., ale zatiaľ nič... 😀

traktor
30. jún 2009

ahoj dlho som tu nebola .... 16. 6 . o 6. 30 rano sa nam narodil krasny, zdravy matej 🙂

mimkao
30. jún 2009

traktor, srdečné blahoželanie, nech sa maličkému darí. 😉

mimkao
30. jún 2009

A je krásnučky-Matejko. 😉

bocmanka
30. jún 2009

🙂 🙂
jeeeeeeeeej traktor...môj matej želá svojmu maličkému menovcovi matejovi krááááásne dníčky v náručí mamičky..
deina, mimkao ...čauteeeeee 🙂

mimkao
30. jún 2009

boc, ahoj. 😉 🙂

ambret
30. jún 2009

Ahojík maminky 🙂

Můžu se k vám přidat?

mimkao
30. jún 2009

ambret, 😉 no hovorím, ako húb po daždi... 😀

ambret
30. jún 2009

Mim 😀 😀 😀

mimkao
30. jún 2009

A ja som si dakedy myslela, že je nás tu viacdetných len tak 3-4 kusy... 😀