Čakáme štvrté dieťatko. Prečo nepociťujem radosť?

mataklinec
25. máj 2009

Ahojte, ani neviem preco vlastne pisem, ale mozno by som potrebovala od niekoho podporit. Som mama troch deti, vo veku 11, 10 rokov a 19 mesiacov, na ktore som sa strasne tesila. Pred 2 tyzdnami som zistila ze som znova tehotna, ja som proti potratom takze je jasne ze ked vsetko dobre dopadne 5,1,2010 sa nam narodi malicke... Len neviem ci je to normalne ze vobec nepocitujem radost, citim sa preto strasne previnilo. dakujem ze som sa mohla aspon vypisat. 😔

bocmanka
16. dec 2009

😵 juuuj, na výzdobu sa aj ja teším...
zatiaľ nestíham,
sú len ako tak vianočné darčeky
ale bude aj napečené, aj upratané, aspoň dúfam...
pekné adventíkové dni

jakelina
17. dec 2009

Přeju všem maminkám se spoustou dětí ať si ty vánoce užijeme v klidu a pohodě. Vybodněte se na úklid, hlavně ať je doma veselo a žádný stres. 🙂 Je vědecky dokázáno, že přílišná čistota snižuje imunitu dětí!!!!!!!!!!!!!!Konečně vyzkoumali něco užitečného, huráááááááá 🙂

emily3
17. dec 2009

jakelin...ani nebudem stresovat ze nie su okna umyte a pod....upraceme, len to najdolezitejsie, aby sa tu dalo chodit....no inak sme sale chori..teda Misko strasne kasle a Lucka ma sopliky...tak sa tesim..teraz mi tu krici na kolenach ze chce ist von... ☹

anajocka
17. dec 2009

ja chcem dnes kupit stromcek budeme potom s detmi ozdobovat uz sme robili aj vianocen pecenie, vianocnu party, dnes idem so starsimi na vianocne dielnicky, aspon si vyrobia darceky pre dedkov a babky

fass
17. dec 2009

Tak u nás napadl sníh a stále sněží.Tak jdeme s malým koupit oteplenou kombinézu.Lonská je mu krátká.Ti starší se těší ,jak s ním pujdou sankovat.Jinak,už nic taky dělat nebudu.Napečeno a jakž-takž uklizeno je.Ti starší ozdobí stromeček a pak už jen nákup,klid a pohoda.

emily3
17. dec 2009

manzel kupil vcera stromcek, rozvoniava zatial v pivnici...u nas zdobia stromcek " anjelicky" robime to v noci a rano sa deti zobia s tym ze uz mame stromcek a potom vecer ked ideme na sv. omsu " anjelicky" donesu darceky 😀 ...napecene este nemame, ale sa asi dohodnem s mamou a pojdeme na polovicu s pecenim...
inak ja este nemam darceky, chcela som nieco pre amnzela a detom take prakticke,...pancusky a pod...hracky uz mame, ale nemam sa kedy tam vykotulat.....

jakelina
17. dec 2009

Emily, já jsem přípravy na vánoce letos stihla do dneška. Zrovna jsem dopekla cukroví a odnesla to vše do chladu do sklepa a už nechci nic sladkého vidět až do vánoc.

Dárky mám, tak to Ti nezávidím teď se honit po obchodech. Bude tam moc lidí. Já ještě nemám jeden dárek a to koupím v lékárně a tam snad fronta nebude. Ještě zajedu dnes do knihovny, pro něco pěkného na čtení na vánoce a začnu víc odpočívat. Pracuju i na mateřské, dělám účetnictví, tak se trochu musím věnovat tomu a stihnout to do 25.12. kdy je DPH.

Stromeček máme a kapra až ve středu přivezeme do vany. Výzdobu jsem udělala první adventní neděli. 🙂

mataklinec
autor
29. mar 2024
mataklinec
autor
29. mar 2024

Ahojte.. tak po toľkých rokoch sa ozyvam.. 😀 Milka sa narodila 29.12.2009 a je už z nej veľká slečna ❤️ posielam foto... Milka, Dávidko A ja.. už som aj štvornásobná stará mama 😊 mám krásnych zdravých vnukov