Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

cintulka
30. dec 2012

Mam 4chlapcou ,tužila som po dievčatku aj tužim ,len manžel robi drahoty,neviem sa s tým zmierit! 😢

marianax
30. dec 2012

@csicsike ahoj moja to si napisala uplne uzasne 😀 som rada ze sa nas tu takto rozrasta 😀

marianax
30. dec 2012

@cintulka a neskusali ste genetiku teda ked som bola v nemocke jedna tam lezala pred porodom a im na genetike povedali ze aj keby mali 10deti vsetky budu chlapci ale zas druha tam bola po porode a ona mala 4chlapcov a 5dievcatko drzime peste nech sa podari 🙂

monika74
30. dec 2012

@mamama11 tak o tom mi ani nehovor ja mám problém s krčovými a pri poslednom tehu som bola na liekoch aby sa mi trochu ulavilo a ešte aj v nemocke po porode som mala lieky neboj da sa to zvladnuť a ináč gratulujem 😀

csicsike
30. dec 2012

@marianax Ahoj moja 😵 ,no rozrastá aj naša rodina 😉 ,len keby aj štát trocha rozrastal financie pre nás,nie?Aj mi potrebujeme niečo,nie len mamičky s 1-2 detmi.Ale na nás dajako zabudaju,však moja?

marianax
30. dec 2012

@csicsike preeesneee ako pises veru mohli by sa spametat a nie na nas poukazovat kolko deti mame a potom sa este stazuju ze nizka porodnost 🙄

kacena4
30. dec 2012

ahojte dievcence, mozem sa k vam pridat? zatial mam (aktualne) doma 4 deturence, ale ak PanBozko da a bude kde zlozit postel prijala by som este aspon jedno 😀 😀 😀 😀 😀

ewellina
30. dec 2012

@marianax a potom, keď budú starí, ich budú živiť práve tie naše deti. 😉

ewellina
30. dec 2012

@kacena4 wow... Klobúk dole... 😉 Jasné, budeme radi, ak sa nám téma rozrastie. 😉

marianax
30. dec 2012

@ewellina PRAVDA

marianax
30. dec 2012

@kacena4 ahoj moja si vitana a klobuk snimam aj ja 😉

kacena4
30. dec 2012

@ewellina popravde zaujali ste ma tym pradlom 😀 😀 😀 co ste rozoberali, ja periem "len" raz tyzdenne ale vzdy su to aspon 4 pracky, min 1-2 dni susim, dalsi den skladam a dalsi zehlim len to najnutnejsie. teraz nemame babatko tak je to trosku lahsie. deti nosia kazdy den ciste len tricko /okrem spodneho pradla 😅 😅 😅 / ako ako vas citam asi som fanatik do cistoty a v novom roku si dam predsavzatie, ze aspon 2 dni jedno tricko 😉 😎
takze mam od vas prve predsavzatie do noveho roku

marcelasandrika
30. dec 2012

@cintulka ahoj nam sa po 11rokoch narodila 4dcerka?v juli.dufali sme ze ked uz tak že bude chlapček ale na prvom ultrasvuku sa ukazalo ze dievčatko je,ale poviem pravdu som aj ja rada žeje dievčatko po tom čo zleho sanam pri porode stalo aj mne aj dcerke,ze sme prežily hlavne ja,no a čo sa tiky hlapčeky som si vravela ze budu 4zatovia a možno aj vnuk?hehh 🙂

marcelasandrika
30. dec 2012

@kacena4 ahoj ja mam tieš doma doma 4 dievčtaka ale po 11rokoch sa 😉 nam narodilo teras v juli a dievčatko same baby sme doma.

kacena4
30. dec 2012

dakujem za mile prijatie, dobry pocit, ze nie som sama "trafena" s tolkymi detmi 😀 😀 😀 u nas je to trosku ako na beziacom pase s detmi, hoci teraz uz mame chlapceka 1/2 roka a bude dlhsie, takze sa zacinam uz naozaj citit ako mamina so 4 stalymi detmi (som profesionalny rodic)

ewellina
30. dec 2012

@kacena4 a to prípadne ďalšie dieťatko, to si myslela ako do profi, či bio?

ewellina
30. dec 2012

@kacena4 Tam u vás, v Pezinku, je vás asi viac, takých rodiniek, nie?

kacena4
30. dec 2012

@marcelasandrika ja som mala doma tiez takmer same baby, hoci mi to vzdy bolo jedno co to bude 😉 ziadna baba sa nechcela obliekat ako dievcatko, proste su to baby, ale chovaju sa ako chlapciskovia. najstarsia dcera uplne neznasa barbie, princezne, sukne.... ☹
aspon ti ponosia oblecko po sebe a usetris (neskor minies na vlosky) 😲 😲 😲 som realista co 😀 😀 😀

kacena4
30. dec 2012

@ewellina ano v pk je nas viac takychto, aj viacdetnych aj profi. ja si uz na bio netrufam, som chora a vzdy som mala rizikove tehu a posledny dokonca akutny cisarsky. profi nam staci co mame 😖 tiez je vazne chory, radsej by som prijala do pestu dalsie, uvidime casom, ale do 3 izbaku sa zatial viacery nepomestime ☹ ☹ ale dufam 😉

csicsike
30. dec 2012

@marianax ano,presne.Podporuju tie ženy ktorym sa rodí 1,2 a 3 dieťa.A mi nepotrebujeme peniaze?Možu sa hambiť,tento cely narod.Ved mi sme hlupe a nevdelané,lebo mame tolko detí.Nie,aj u nas na nas každy pozerá,že kolko detí máme.Ale že sa jednodetné rozvadzaju,to nie je na obdiv.Tu je debilizmus,všetko opačne.Ináč všetkym štastny novy rok,vela zdravia detom aj rodičom.. 😉

marcelasandrika
31. dec 2012

@kacena4 no hej asi si,moje su doslova dievčatka barbiny toje ich sukne tieš potrpia si na sebe aby boli krsne atd,všetko čo dievčatam a teras už slečnam puberta pari hehhee,unas nehrozi ze chlapeček hehe našťastie a vlošky uz začinaju jena uz treba a čakame že čoskoroa si aj druhej bude treba....asi tak noa tretia je dievčatko have barbiny furt este najmenšie ma len 5mesiačikou a oblečko nemožu po sebe nosit,kašda ma inu velksoť totišto stohoto som akurat nešťastna velmi vtom mame smolu teda, 🙂 🙂 😒

kacena4
31. dec 2012

@marcelasandrika nemyslela som oblecko nosit naraz, ale po sebe. najstarsia odnosi o rok dva moze mladsia.... ja mam dvoch najstarsich po roku (chalan baba) a stale maju rovnaku velkost takze vsetko musim kupovat dvojmo a este aj zvlast chalanske a babske ☹ ☹ a potom velky vekovy rozdiel takze moc mi po sebe neponosia (takmer vobec) ale za to tie najmensie ponosia po svagrininych babach, takze trosku usetrim aspon na "krpcoch"

monika74
31. dec 2012

@csicsike ja som sa vždy zasmiala zvyšovali porodne na druhe zmeškala som,zvyšovali na tretie zmeškala som a štvrté chi-chi len si možme domyslieť 😀 😀

deborah1
31. dec 2012

@cintulka my máme 4 synov a teraz čakáme 5.bábo, no som zvedavá veľmi či to bude dievčatko alebo chlapček 🙂

deborah1
31. dec 2012

@marianax kde sa dá robiť tá genetika..aký je v tom postup,nevieš?

kacena4
31. dec 2012
cintulka
31. dec 2012

@deborah1 no super ,gratulujem,prajem vam dievčatko,nadovšetko nech to je zdrave ale mam tiež 4synou a viem aka by ste boli štastna!dajte vediet kedy mate termin?

monika74
31. dec 2012

@deborah1 skus babsku metodu obručkou nad bruškom 😀 mne to vyšlo pretože celé tehu som vobec nevedela čo to bude mala sa nechcela ukazáť 😀

marianax
31. dec 2012

@deborah1 neviem mojka normalne sa to robi na genetike takto sa to aj vola ja som tam bola ked mi vysli zle triple testy skus sa popytat u svojho gynekologa 🙂

marcelasandrika
31. dec 2012

@kacena4 ja som vas pochopila ale nedasa ani tak lebo jedna najstaršia je chudučka druha je baculka po babake ani boty nemožu nosit a tretia je sice 11ročna ale tieš nemoze nosit po tych dvoch nič...je tieš drobnučka chuda takže unas tojetak,a je medzi nimi skoro trojročny rosdiel stych troch dcer najstaršich,no niekde to mozno vyuziju unas n ie.jasom vas dobre pochopila my nemame to šťastie.a pre štvrte sme tieš neplanovali ale od znova musime zhanat oblečko alebo kupovat.... 😉 😀