• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

7. marca 2017 
žienky, aj vy ste najviac pribrali pri poslednom tehotenstve? Lebo u mňa to, zdá sa, funguje tak, že čím viac detí mám, tým viac v tehotenstve priberám. :grinning:
11. jan 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewellina to zhodis behanim za detmi...viem o com hovorim mam podobne odstupy a pocet :sweat_smile: :sweat_smile:
11. jan 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jolinka veď ja viem, vždy som sa stihla dostať na pôvodnú váhu. :grinning: Len ma to tak zaujímalo, či aj ostatné žienky, čo majú viac detí, priberajú takým štýlom, že čím viac tehotenstiev, tým väčší prírastok na váhe.
11. jan 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina ano vicimene je to tak, ale u mna to bolo aj tym ze 3tie a 4te boli chlapci a ti boli vacsi. po stvrtom mi nechcela ist vaha dole, uz som si myslela ze ostane zo mna valec :unamused: no zbohom, mala a tlsta...ale nakoniec som to v lete vybehala, maly sa ucil chodit, stale v pohybe, nemala som casu vysedavat a vyjedavat :wink: :wink: :wink: :grinning:
11. jan 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jolinka no veď bez brucha sa už bude jednoduchšie behať za deťmi. :grinning:
11. jan 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina ja som mala kazde dieta vzdy o costi vacsie ako predchadzajuce, ako sa maternica roztahovala.
11. jan 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky :slight_smile: Aj ja sa k vám pridávam, čakáme štvrté bábätko :dizzy_face: Bol to trošku šok, ale pomaly si na to zvykám :grinning: V utorok som si robila test a tam dve // :astonished: :slight_smile: Ešte to nemám potvrdené gynekológom, ale verím, že všetko je ok :wink:
11. jan 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@elenaakiko Vitaj, teším sa, že je nás viac. :slight_smile:
11. jan 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem :slight_smile: Aj ja sa teším, že je veľa mamičiek s viacerými detičkami, lebo v dnešnej dobe sa to málo vidí :dizzy_face:
11. jan 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina no ja som vzdy zhupla na povodnu vahu, ale pri poslednom som si dala zavazok, ze budem priberaz priberat a chcem si co najviac nechat. pred porodom som mala 42kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: unava vycerpanost.... a tak som pribrala asi 18kg (dvojnasobok ako inokedy) a ostalo mi asi 10kg) tak som vytesena ako blska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@elenaakiko vitaj gratulujem a neboj ze si jedina "viacdetna" :wink: je nas dost :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. jan 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewellina ja to mám zase opačne pri prvých dvoch dievčatách som pribrala po 30kg teda pri viki až 32kg a bolo to strašné, aká som bola unavená a ťažká a hlavne som sa sama sebe nepáčila tak pri laure som sa rozhodla že určite toľko nepriberiem a podarilo sa mi 12kg čo bolo strašne fajn, no a teraz by som chcela tak 9kg....dala som si záväzok že z pôrodnice prinesiem iba malého a žiadné kilá navyše tak uvidíme....zatiaľ sa mi darí pribrala som 5kg takže to môžno zvladnem
@elenaakiko gratulujem, mať veľkú rodinu bol vždy môj sen...no a sny si treba plniť nie?
11. jan 2013 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stojdulka ďakujem :slight_smile: áno, to je pravda, že sny treba plniť...aj ja som vždy chcela veľkú rodinku a pomaly sa mi to tiež plní :dizzy_face: len som bola najprv trošku šokovaná, ale pomaly ma ten šok prechádza a začína ho striedať radosť :grinning:
11. jan 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stojdulka a aj ja gratulujem, pozerám že vy sa rozrastiete onedlho :slight_smile: My máme tiež Matúška a je to anjel :dizzy_face:
11. jan 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stojdulka To si ako dokázala tak málo pribrať? Ja som dvanásť pribrala pri prvom. Ale pri druhom a treťom po 17 a teraz budem rada, ak to bude "len" 17.
11. jan 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina myslím že to bude tým že sa až tak nesledujem, pred časom teda pred 8rokmi som schudla 27kg a odvtedy mi akosi tak prirodzene telu príde že nepriberám a hlavne aj nemám na to čas :wink:
11. jan 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stojdulka Veď aj mne to tak prirodzene ide, akurát keď som tehu, tak by som jedlaaaaa....
11. jan 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewellina ja nemám nejaký špecialny pocit hladu a sladké nelúbim takže to bude tým
11. jan 2013 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stojdulka Tak to máš vyhraté. :wink: Ja sa veru musím krotiť. :grinning:
11. jan 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby , mám to na 100 % potvrdené , štvrté na ceste :sweat_smile:
12. jan 2013 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@maminuska normálne ti závidím,ale tak v dobrom samozrejme!!! Ja by tiež ešte chcela.
12. jan 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminuska gratulujem a drzkajte sa
12. jan 2013 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata zaujala ma tato ponuka dovolenky, necitala som ju celu len to ze 4 deti do 7 rokov zadara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.satur.sk/hotel/airone-bianco
12. jan 2013 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elenaakiko
ked manzel tiez ten sok prezil a zdiela s tebou radost,je to super :wink:
12. jan 2013 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulka78 áno on prežil šok bez ujmy :grinning: tešíme sa strašne. vo štvrtok idem ku gynekologičke, tak uvidím našu bublinku, dúfam, že bude všetko v poriadku :dizzy_face:
14. jan 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence cez vikend sme boli lyzovat so 4 detmi uff. este dnes mam svalovicu :grinning: :grinning: :grinning: ale pekny den to bol :sweat_smile: :sweat_smile: chudak mm musel sa venovat tym najmensim :wink: :wink:
14. jan 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elenaakiko aj ja mám termín v septembri , som v 6 týždni
14. jan 2013 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminuska gratulujem, tak sme na tom rovnako :dizzy_face: aj ja som v 6. týždni. vo štvrtok idem ku gynekologičke, tak mi upresní termín, ale malo by to byť 13. 9. :slight_smile:
15. jan 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
gratulujem ja som sa stala pred 4 mesiacmi po 4 krát matkou a je to úžasné
15. jan 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacena4 aj naši chodia na výkend lyžovať, ja s malou musím zostať doma....a veľmi mi to chýba, no musím sa správať zodpovedne i ked som videla i tehuľu lyžovať a na ťahanie sánok s malou do kopca sa necítim :wink:
15. jan 2013 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stojdulka neee, s takym bruskom by som si urcite netrufla ani ja, len radsej ostan doma za ticho zavid zvysku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nasu sme postavili tento rok na lyze a celkom sa jej pacilo nechcela z nich dole tento rok uz ju asi nenaucime lyzovat (o chvilu idem do nemocnice s malym na dllllho) ale na rok urcite bude vediet, tak sa tesim ze budeme lyzovat vsetci :grinning: :grinning:
15. jan 2013 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok