Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

marianax
15. jan 2013

@elenaakiko ahoj vitame ta zelam krasne tehulkovanie 🙂 o tom soku nieco viem ale teraz ked sa pozriem na maleho ako tu vedla mna spinka nedala by som ho za nic na svete🙂

marianax
15. jan 2013

@kacena4 moja preco ides s malym do nemocnice?

elenaakiko
16. jan 2013

@marianax ďakujem pekne 😵 to ti verím, pohľad na spokojné, spinkajúce bábätko je na nezaplatenie 😉

stojdulka
16. jan 2013

asi mi šibe no dnes som dopoludnia venovala iba sebe, bola som na nechty pedikúre aj na kozmetike a teraz mi prepína od energie asi idem zložiť postieľku...či skoro?

marianax
16. jan 2013

@elenaakiko ved sama to dobre poznas 🙂

marianax
16. jan 2013

@stojdulka jake ze sibe??? rozmaznavaj sa ako mozes zasluzis si to MY vsetky si to zasluzime ved sme ZENY 😀 no mozno skoro potom sa nebudes moct dockat kedy porodis ale ako sa ja poznam mna keby takto taka salka chytila postavim si postielku aj hned na zaciatku 😀

stojdulka
16. jan 2013

@marianax ja len že ma už začínajú svrbieť prsty ako na mna volá ta postieľka a laura je už presťahovaná do svojej izby takže teraz to miesto v spálni zíva prázdnotou ale zase máš pravdu ked ju budem mať na očiach tak sa zasa nebudem môcť dočkať 😉

pingu1
16. jan 2013

ahojte zeny.... kde predavaju tu energiu co mate pri tolkych detoch? 😅 😅

marianax
16. jan 2013

@stojdulka ale pozri ako urobis tak bude 😉

marianax
16. jan 2013

@pingu1 energiu? nezabudnite poslat aj mne 😅

pingu1
16. jan 2013

@marianax no ta nie je zadarmo a navyse sa tazko zhana 😀

kacena4
16. jan 2013

@pingu1 ta sa dostava pri tretom, ked zistis ze o chvilu uz budu styri 😲 😀 😀 😀 😀

kacena4
16. jan 2013

@marianax mensi ma tazku skoliou chrbtice a ideme vyrovnat chrbatik - chaos panika hroza, bojim sa toho ako cert ale ak by sme nesli ostal by na voziku ☹ ☹

lulka78
17. jan 2013

@kacena4 ach jaj,moc na vas budeme mysliet!!!! a to mu budu nejako operacne,alebo neoperacne a pojde do nejakej ortezy,alebo ako??ach,nemocnica....modlime sa za vas.

marianax
17. jan 2013

@kacena4 moje zlate to mi je luto zlatusik kedy nastupujete? budem na vas velmi mysliet a modlit sa

nikuska4
18. jan 2013

ahojte maminečky 😉 ak možem,pridávam sa k vám,tu sa budem cítit ako doma 🙂

stojdulka
19. jan 2013

čawte baby, tak ja som si dnes odrobila na mesiac dopredu, som zvedavá čo na to povedia moje kríže v noci, no urobiť bolo treba a už je hotovo: natália má novú izbu, viki sme presťahovali do natáliinej a lauriku do vikininej...malému sme prerobili laurinu aby bol pri mne blízko...ešte treba laure zložiť jednu komodu a natálii vytepovať koberec aby bolo všetko tip-top ... a vlastne tým musíme i s deťmi skončiť pretože už nemáme voľnú izbu 😉

kacena4
19. jan 2013

@nikuska4 vitame ta medzi nami
@lulka78 ortezy nosi takmer od narodenia aj korzet na chrbatik (nohy aj ruky) ma tazky postih 😔 a zhorsila sa mu skolioza a musi sa to ist dat vyrovnat aspon trosku aby sa nezorsila tak ze to bude neoperovatelne na vozik 😝 dakujem baby za modlitby
@stojdulka a tobyvate v rodinnyom ze mate tolko izbieb??? zavidim my sme v 3izbaku, vlastne v 3,5 upravili sme komoru na izbu a tiez sme teraz stahovali deti - teda prehadzovali starsim nabytok - 2x klasicku postel za poschodovu nech maju viac miesta a je lepsie teraz, len zatial nemam kam dat najmensiu je s nami v izbe no cez leto chcem nieco riesit - uvidime co vymyslime a ako sa nam zmeni rozlozenie deticiek (profi)

nikuska4
19. jan 2013

@kacena4 dakujem 🙂

zeitka
20. jan 2013

Ahojte dievčatá 🙂 tak uz mam 4 deticky 🙂 7.1. Sa mi narodil Leo 🙂 je uzastny, vonavy, dobrucky a konečne mam aj svoje telo, že sa viem aj hýbať 🙂 tak dohanam co som ako velryba nevladala 🙂

nikuska4
20. jan 2013

@zeitka gratulujem a vela zdravička prajem 😉

stojdulka
20. jan 2013

@kacena4 ano, máme rodinný dom a už ked sme ho stavali tak sme počítali so štyrmi detskými izbami...pretože sme vedeli že ešte po dievčatách budeme chcieť dieťa a obidvaja sme sa zhodli že kde bude samo tak vekovo vzdialene tak to nebude dobre a tak teda museli sme počítať z dvoma...a na samostatných izbách som zasa trvala ja, každy potrebuje vlastný priestor, no a máme to šťastie že sme si mohli poriešiť bývanie vo vlastnom dome....bývanie niekde v paneláku si neviem ani predstaviť
@zeitka tak gratulujem

nikuska4
21. jan 2013

baby tiež sa stretávate s reakciou od ludí,ked na to príde,že kolko máte detí ......"čooooo????kolko????až štyri????"niekedy mi to lezie na nervy.Akoby tým chceli povedat,si normálna mat tolko detí?Ale ja som neskutočne štastná,že mám tak ako mám. 🙂

kacena4
21. jan 2013

@nikuska4 takeho reci neriesim, tie co maju jedno sa vyhovaruju ze by to neutiahli financne..... co maju dve povedia ze im to staci a tie co maju 3 a viac tak su v pohode a slobodne pustam jednym uchom dnu a jednym von 😀 😀 😀 ja som chcela vzdy mat futbalovu 12-stku ci 13-stku ci kolko ich je vo futbale 😀 😀 😀 a ked sa ma pytaju ze 4????? tak ja ze je to len zaciatok, v mojej profesii ich bude aj 13-st 😀 😀 kaslem na ostatnych

kacena4
21. jan 2013

@zeitka gratulujem vam prajem vela mliecka a pohody 😉

nikuska4
21. jan 2013

@kacena4 aj mne to je už dávno jedno čo si kto hovorí,len som chcela vediet,či všade majú také blbé reakcie....a ty máš kolko vlastných detičiek? štyri?

kacena4
21. jan 2013

@nikuska4 teraz doma styri 😀 😀 😀 som profirodic takze mam doma min. 3 deti a max 6 deti 😝 podla situacie

kacena4
21. jan 2013

@nikuska4 jasnacka ze vsade maju rovnako "debilne" nazory na dnesne viacpocetne rodiny, nezabudajme ze je doma materializmu nie rodiny a lasky 😖 😖

nikuska4
21. jan 2013

@kacena4 no obdivujem ta,fakt 😉 a to ich máš len na určitý čas?

nikuska4
21. jan 2013

@kacena4 presne tak 😠