Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

marianax
5. mar 2013

@mamama11 tak to ano to nech pokracuje v tomto ale mozno ho ani tie bicie nebudu bavit ved nezalezi na tom hlavne nech je zdravy 😉

sandralukas
5. mar 2013

Ja mam 4deti posledné ma 14mesiacov.potom 2roky ,8 a 10.....

aduso01
5. mar 2013

My máme 4deti ,3chalanov a najmladšia má dnes 2mesiace🙂

stankadl
5. mar 2013

Aj my máme 4 deti....14.rokov Richard...10.rokov Tímea...a 3.roky dvojičky Nela a Emma

dianka3
5. mar 2013

@aduso01 Jeej tak nokoniec mate malu princeznicku ? 🙂 Ja cakam 4 dietatko a bude to treti chlapcek mam dvoch syncekov a jednu krasnu princeznicku, chcela som este jednu aby sa mala s kym hrat ae je to chlapcek 🙂 ako to zvladas s 3 chlapcami?

aduso01
6. mar 2013

@dianka3 Joj tak sme radi ,že vyšlo to dievčatko-taká náhoda je narodená na 3králi(normálne to u nás sedí 🙂 ).Vybudete mať tiež princeznú ak sa nič nezmení,že?Ale dá sa to-zatiaľ... 😉 Občas je to na nervy,ale už sú väčší,najstarší už bude mať 14rokov a druhý 8rokov.Uvidíme ked budú v puberte tý dvaja bo najstaršieho to už chytilo,ale zatiaľ pohoda 🙂 Aj my máme Adriána 🙂 A Vám to ako ide?

mamama11
6. mar 2013

@marianax no veď práve možno ho to vôbec nebude lákať, možno skôr táto najmenšia bude muzikantka, ona je taká hodne muzikálna , tancuje , spieva a on možno bude po mne, možno bude vyvárať, vypekať 😀
@aduso01 jéj ako vám to krásne vyšlo, že ste sa dočkali aj dievčatka 🙂
@dianka3 no ja som tiež tak chcela pre najmenšiu princeznú parťáčku, nech sa má s kým hrať a je to parťák, tak zatiaľ mám z toho také zmiešané pocity, ale už si pomaly zvykám na tú myšlienku 🙂

aduso01
6. mar 2013

@mamama11 Pozerám ,že aj Vy to budete mať pekné ,malého princa🙂 opak nás 🙂

market26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamama11
6. mar 2013

@market26 ja práve nahadzujem do bazárika dievčenské, nech sa toho pomaly zbavujem, takže ja nezháňam, ale opak 😀

marianax
6. mar 2013

@mamama11 no aj tak moze byt 🙂

nikuska4
6. mar 2013

@marianax ešte nie,volala som teraz mm nech mi ho kúpi,ale stále dúfam,že nebudem....je mi hrozne,nemožem na to ani pomysliet,konečne malá podrástla,pojde do školky,konečne som chcela íst kdesi do roboty......a teraz toto????? ☹ je mi do plaču.ak sa to potvrdí,tak sa zblázniem 😢

teddynko
6. mar 2013

@nikuska4 Celkom Ťa chápem, niekedy je to na ženu priveľa.. no, menzes môže meškať aj z iných dôvodov.. nebola si chorá? neprežívaš stres alebo neberieš nejaké silné lieky? Mne tiež chodí ako hodinky a pred mesiacom mi meškal skoro týždeň..

lubiku
6. mar 2013

@nikuska4 tiez na teba myslim a presla som si s tym co ty tiez tento mesiac, 4 deti doma, menzes meskal 8den a mna uz chytala panika. Cim viac som panikarila a nervacila, tym horsie telo regovalo a uz som si nahovarala vsetky mozne priznaky tehu. Nastastie som ich dostala 😝
A to tu nechcem vyzniet ako dement, co sa nechrani, naopak 😠 🙄

Prajem a drzim palce nech to dopadne tak ako si prajes( aby si nebola tehu) 🙂

nikuska4
6. mar 2013

@teddynko práveže nie,nebola som chorá a ani nejaké stresy neboli,že by viac ako inokedy....... 😖
@lubiku ani mi nehovor o tej panike,mala som asi už rok pavidelne presne na den vždy 23. a vo februári nič!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pripadá mi to ako zlý sen,presne ako píšeš to tak vyzerá,že som ako dement čo sa nevie chránit,ked už nechce dalšie dieta,no lenže chrániš sa, chrániš a predsa sa to može stat....ty máš najstaršie kolkoročné? 😠

stojdulka
6. mar 2013

@marianax to je pravda na dievčatá si človek môže vyberať a u chlapcov je to podstatne obmedzenejšie i v oblečení i v hračkách no čo už bude treba viac "snoriť" po vychytávkach

market26
6. mar 2013

@mamama11 a ty čekám klučinu,,,my máme teď kluka pokud by si něcopotřebovala

lubiku
6. mar 2013

@nikuska4 ja mam dceru 12rocnu, potom 6 a 7 rocne dievcata a 3 rocneho chlapca. Tiez som rada ze uz odrastaju a po troch materskych za sebou pojdem konecne medzi ludi do prace 😒
Daj vediet ako si dopadla,ak chces napis aj do IP

kacena4
6. mar 2013

@lubiku @nikuska4 tak to poznam aj ja zavreta doma s detmi.... a konecne sa mi podarilo ist do prace..... a este v skusobnej dobe otehotniem, no skoro ma vystrelo mm tiez a ani som tomu nechcela verit, ze sme taky blby ze sa nam to "podarilo" 😀 😀 😀 a nevedela som to dlho prijat a tazko som prijimala tehu a teraz ma dcerka 2,5 roka a nelutujem je uzasna a osladila nam zivot 😀 😀 😀 inak by sme sa len s velkacmi asi nudili 😵 😵

dianka3
6. mar 2013

@aduso01 Nie my mame dvoch chlapcekov a jednu princeznicku a teraz cakame chlapceka 🙂 len s tym menom to bude problem, neviem sa zhodnut 😒 mne sa nepaci ake chce dat manzel a ja ani neviem ake by som dala. Fuha tak u vas uz zacina puberta? tak to drzim palce 🙂 ano aj my mame Adrina. No poviem ti tie moje tri deti hotova pohroma, len co idem hoc na wc tak uz daco vyvedu,ci uz nieco vyleju alebo rozbiuju a nestiham za nimi upratovat zatial co davam na poriadok jednu izbu druhou presiel hurikan a ja sa idem zblaznit, to kazdy by mal mat aspon 3 sluzky aby stihali za nimi 😀

dianka3
6. mar 2013

@kacena4 awoj ty mas naozaj 8 deticiek? to vazne? a cakate 9te? to ako zvladas? ako to prijala rodina a okolie?

dianka3
6. mar 2013

@mamama11 a nie si rada ze pri troch dievkach bude aj chlapcek v rodine? 🙂 muz musi byt stasny ze? 🙂 u nas to bude treti chlapcek a mala zial bude jedina baba 😅

hameeda
6. mar 2013

ja mám dve dievčatká a dvoch chlapcov 😉

kacena4
6. mar 2013

@dianka3 no to vies, 😵 😵 😵 😵 "mam" ich tolko. ale pri niektorych mam datum od kedy do kedy som sa o nich starala. som profesionalny rodic a staram sa doma o deti z detskeho domova, kym nejdu do adopcie ci pestunstva. aj teraz by sme mali dostat babatko. uvidime ako velke, ci novorodenca 😵 😵 😵 alebo "nieco" starsie. ale uz ma tiez chyta hniezdenie, tak dufam, ze to bude co najmensie, nech si oddychneme. oficko mam teraz doma 4 deti + 1 velkačku
a s tym hurikanom si to viem zivo predstavit. cez leto sme mali doma 4 deti vo veku 1/2 roka az 1,5 roka + 2 velkaci a bol to des, nic som nerobila len krmila, prebalovala a upratovala a nespala 😅 😅 😅 😅 . ale neboj trosku podrastu a bude super. uz len potom zvladnut s nimi ucenie a vtesnat ho do par hodin co su deti doma zo skoly a ty z prace 😝
@hameeda 😀 😀 mas krasne napisany vek deti najma tych prostrednych ze 2,5 a 3 roky 😀 😀 😀 to sa ta vela ludi asi pyta ako si k nim prisla nie??? ale asi ich mas po roku nie? mne to tiez tak ukazuje teraz. sranda musi byt nie??? tiez to mas perne doma co?

dianka3
7. mar 2013

@kacena4 Jaaj takze ty mas vsetky len ako v opatere? este nemas vlastne? toto bude prve? je super ze to zvladas 😉 fiha , klobuk dolu 🙂 no ja robim skoro to iste popri krmeni a prebalovani este upratovanie a varenie,klasika a teraz to ako budete zvladat? a co cakate?

hameeda
7. mar 2013

@kacena4 : no hej po roku mam, starší syn bude mať o týždeň 4 roky a mladší v septembri 3 roky a mladšia dcera v septembri rok, a staršia v decembri 11, no máme to pestré, ale ja pracujem prevažne z domu, manžel vôbec nepracuje a ešte mám pri sebe moju mamu a o chvíľu aj manželovho mladšieho brata, takže má kto pomáhať 🙂

nikuska4
7. mar 2013

@marianax
@teddynko
@lubiku
@kacena4 som straaaáááášne štastná,test mi vyšiel negatívne,jedna čiaročka !!!!!!!!!!!! 😅 Len dúfam,že sa nemýli,ale tak ja si myslím,že by sa to už ukázalo po dvoch týždnoch meškania,nie? Ale teraz sa zasa zamýšlam ,čo mi vlastne teda je.Ešte nikdy mi tak dlho nemeškali .Nestalo sa to niektorej z vás niekedy ?

lubiku
7. mar 2013

@nikuska4 velmi sa tesim s tebou 😉 😉 😵
Mne sa to stalo minuly rok, po dvoch tyzdnoch meskania, nervov a stresov som si s placom robila test, vysiel negatívne, uvolnila som sa, upokojila a menzes za par dni prisiel. Este chvilku pockaj, pride 🙂

Drzkaj sa 😉

marianax
7. mar 2013

@nikuska4 no s tym ja skusenosti nemam ja mavam mrchu az prilis casto kazdych 20dni a trva aj 8dni no teraz ked kojim je to trocha ine 🙂 mozno si prechladla alebo mas stres neviem skus ist na vysetrenie

nikuska4
7. mar 2013

@lubiku Diky ti 😉 Fakt sa mi neskutočne ulavilo,už sa mi premietalo všetko čo má čaká....a to,že zasa na dalšie roky zatvorená doma....no hroza 😠 O manželovi ani nehovorím,ten by to asi niesol ešte horšie ako ja,čo mi vobec nepridávalo na pokoji...ráno som mu zavolala,že test dopadol zle,že som tehotná a on tam skoro odpadol......som svina,že?Ale tak keby sa to stalo ,tak ja od neho potrebujem podporu a nie toto!!!! Hlavne že niesom,kašlem už na ostatné....počkám do budúceho týždna,či neprídu ako aj ty hovoríš,ak nie tak pojdem k lekárovi. 😉
@marianax no tak to by ma asi štvalo tak často ich mat,lebo ja v ten prvý den nesmiem ist daleko od WC,staršne silné ich mávam,ale trvajú mi tak 3-4 dni....