Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

monika15
14. feb 2012

@tina121212
preco si zufala uz ich nechces ;((???

stojdulka
14. feb 2012

@monika15 ono tiež treba rozlišovať prečo tie deti majú, ked si z toho urobia biznis, ja si chvalabohu môžem dovoliť mať štvrté dieťa, viem že ho uživím, ale rozčuľuje ma ked niekto má deti na to aby živili jeho 😖

monika15
14. feb 2012

@tina121212
citam nizsie co pises... :(
nebud nestastna lebo tvoje babo to bude citit :((((((((((
boh ta obdaroval s dalsim babom...uz kde su 3 deticky tak 4 sa zvazie....
uzivaj si zivot... bud stastna dieta je najkrajsi dar od zivota !!!!!!!!!!!!!!!!

monika15
14. feb 2012

@stojdulka
jasne 🙂)))ja viem ..... ta oktomama zlyhala chcela mat z toho biznis a padlo jej hehehe a teraz chudak deticky doma trpia :((((((((((((
ja chcem tiez 4 :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

stojdulka
14. feb 2012

@monika15 ono keby bolo na mojom mm, tak máme ešte viac detí, no mne bohate budú stačiť i tie štyri 😉

monika15
14. feb 2012

@stojdulka
jaaaaaj krasne... ten moj uz teraz otvara zbytocne usta .... a mame lne 1 :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

stojdulka
14. feb 2012

@monika15 mne môj ked sme mali prvú dcéru povedal že s jedným dieťaťom je nuda 😀

evpa
14. feb 2012

@stojdulka nuz, 2v1, kolajnice jak vysite..., ale u dr. som este nebola a ani sa tak skoro nechystam, sa este nachodim 🙂 pociatocny sok sme rozchodili a teraz sa tesiiime! este pockat mesiac a uvidime, ci aj tentokrat pipikova verzia alebo... 🙂 a ty ako?

nana80
14. feb 2012

Ahojte baby tak my sme chceli este s manželom 4 dieťa že najlepšie dceru lebo mame dcerku a dvoch synov a mala stale komentovala že ona nema sestru 😀 a nakoniec čakam dvojičky a obydve baby takže teraz sa uz nebude mocť sťažovať na nedostatok sestier :D

evpa
14. feb 2012

@nana80 parada 🙂 to bude veselo...

alena76
14. feb 2012

@nana80 😀 😀

macotka
15. feb 2012

Ahojte baby my máme tiež 4detičky a nedali by sme ich za nič na svete 🙂,lenže keď som bola tehotná s najmladšou dcérkou zo začiatku som mala obavy ako to zvládnem ale boli zbytočné a teraz je pre nás to najkrajšie slniečko ktoré nadovšetko ľúbime...

stojdulka
16. feb 2012

@evpa no tak sa teším, ja teraz akurát v plodných dnoch takže bol "horúci" valentín a asi si ho ešte pár dní potiahneme, ale nijako špeciálne netlačím na pílu...dúfam, že sa nám zadarí tak "prirodzene" 😀 koncom mesiaca budem stresovať (ako sa poznám) bude testovačka 😉 a čo sa týka pohlavia, tak kebyže sa nám zadarí tak isto sa dám otestovať do genetonu, nebudem čakať...dúfam, že tentoraz si to vymeníme 🙂

stojdulka
16. feb 2012

@nana80 gratulujem, tak to vás čaká dvojité šťastie, isto i dcéra vyskakuje od radosti 😉

nana80
16. feb 2012

@stojdulka tak teraz sa už tešime všetci cela rodinka ,,ale uprimne v prvom momente som myslela že ma odveze záchranka ked mi povedali že to budu dvojičky 😀

evpa
16. feb 2012

@stojdulka ani ja som netlacila 🙂 ale neuveritelne sa stalo skutocnym a podarilo sa po jednom nechranenom...nasich troch sme "vyrabali" pol roka a teraz, ze ved urcite nic nebude 🙂 a veru stresovala som s testikmi aj ja, lebo som mala tusenie, aspon sedem som ich kupila, najprv duch, a silnela a silnela...ale drzim palceky a verim, ze nam aj vam to tentokrat vyjde,a ak nie aj tak dobre, ved su uzasni aj s tymi pindurikmi 🙂

a este aj tu sa to spytam, lebo nemozem ani spavat kvoli tomu, nahodou nevies, kde okrem Kosic robia prvotrimestrialny skrining- geneticky ultrazvuk ale spojeny s krvnymi testami v 11tyzdni, tzv. kombinovany test. Ze vraj aj v Martine, ale stale som sa ku tomu nedopatrala...

drnduliak
16. feb 2012

ja som z piatich deti a bolo nam vzdy doma veselo 😉 podla mna to nasi zvladali super, vela pomahali aj stari rodicia a som hrozne rada, ze mam vsetkych mojich surodencov...a veru clovek to az potom pochopi, kolko je starosti a obety s tolkymi detmi, ked ma vlastne dieta...ja mam zatial jedno a mam dost veru...moju maminu strasne obdivujem 😵

stojdulka
16. feb 2012

@evpa nemáš v pase odkliaľ si takže neviem posúdiť ktorým smerom to máš blízko, ja som bola pri prvej dcére v spišskej ale to bolo pred 12timi rokmi takže neviem ako to tam je teraz a isto viem že v Martine

stojdulka
16. feb 2012

@nana80 ti verím, hlavne ked človek s niečím takým nepočíta, alebo máte v rodine predispozíciu na dvojičky? ja by som bola hotová 😉

evpa
16. feb 2012

@stojdulka ja som kusok od BA, ja tiez viem tak, ze Martin, len neviem najst, kde presne a kto? nasla som len femicare, ale robia len gen. ultrazvuk bez krvnych testov...

stojdulka
19. feb 2012

čawte baby tak mi už sme tento mesiac na 1000% využili plodné dni, teraz už iba čakať, dúfam že to vyjde...ako sa poznám bude ťažké vydržať ešte aspon týžden kým testnem 😉

evpa
4. mar 2012

@stojdulka tak ako? 🙂

stojdulka
5. mar 2012

@evpa tak som v tom 😵 , zatiaľ iba testovanie doma no koľajnice ako vyšité...budeme mať termín v novembri 🙂

evpa
5. mar 2012

@stojdulka tesim s vami a GRATULUJEM!!! sme my ale plodne 🙂

stojdulka
5. mar 2012

@evpa to teda máš pravdu, máme šťastie, až sa niekedy cítim trápne keď čítam príbehy niektorých žien ako sa im nedarí ani z jedným bábom...tak dúfam že bude všetko ok...už si bola u dr.?

evpa
5. mar 2012

nebola, ale buduci tyzden sa chystam ku dr. aj do genetonu...taka som nedockava 🙂 nechcelo sa mi skor, lebo ked si spomeniem na tie otazky co mi kladol, ked som cakala tretieho, blee, typu: to bolo chcene?, tak teraz neviem co sa ma opyta...ale menit ho nechcem, vyhovuje mi, ze ordinuje vo vedlajsej dedine, nemusim sa trepat do BA, a je to odbornik, az na ten pristup na zaciatku...potom to uz ide...

stojdulka
9. mar 2012

@evpa ani ja som ešte nebola a tiež sa tak skoro nechystám, dr. mám skvelú,tiež dobrá odborníčka a hlavne chodím k nej už 18rokov takže má moju plnú dôveru, čo sa týka tej nedočkavosti tak, ja som uplne že "tití" už som si kúpila test na určtenie pohlavia v 6tt a ked mi nevyjde jednoznačne (švagriná mala taký rôznofarebný) tak tiež si dám vyšetriť krv v genetone, ale to sa dá až od 10tt že?

evpa
9. mar 2012

@stojdulka oficialne ano, ale zevraj uz v osmom tyzdni vedia urcit pohlavie...a urcite zistuju uz v deviatom. Ja som pre istotu pockala do desiateho, nie aby mi vysiel nespravny vysledok kvoli skoremu vysetreniu, sa budem tesit, ze dievcatko a nakoniec pipik...A co to je za domaci test, ze uz v 6tt, som pocula len o teste v 12tt?

stojdulka
9. mar 2012

ty myslíš ten boy or girl ale ja som si našla na nete iný od gender maker, to je z tých domácich testov na testovanie z moču...tak som zvedavá, pre istotu som objednala si až teraz aby mi prišiel až budúci týžden, pretože ako sa poznám som schopná ho hned urobiť...

diid
9. mar 2012

@nana80 pre boha, 31r. a uz 5 deti, super ked to zvladas, lebo ja by som na to nebola.

Mna by zaujimalo tie co mate 3+ deti ako to zvladate financne? Pomahaju rodicia?, byvate u nich? zijete z jedneho platu? lebo typicky sa neda vyzit ked je zena na materskej, manzel pracuje v priemernej praci a treba splacat hypo a ine veci.