Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

stojdulka
4. apr 2013

@kacena4 jak milo napísané že len 2deti doma...človeku až divné príde, nie? takže zatiaľ neviete čo vám pribudne? možno to bude tiež nejaký drobček...ja sa chystám v stredu (teda ked dovtedy nič nebude) požiadať dr. o hamiltona, pri natálii mi zabral tak uvidíme ako to bude teraz a vlastne to oteplenie by malo prísť od stredy takže akurát 😉

kacena4
4. apr 2013

@stojdulka milujem mamicky co nezvladaju jedno a ja si poviem SUPER mam len 2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ten relax pri nich teraz sa mi hraju v izbe a mi stierkujeme a malujeme obyvacku s mm vcera sme s najmensou boli kupovat tatransky profil boli sme vonku asi 4 hodky a super to zvladla tak sa tesim ze ziadne stresy. hold ked nema kto varovat

monika74
5. apr 2013

@stojdulka tak už sa ti to blíži 🙂 držím palčeky vydíš ja som ten posledný musela rodiťaž na vyvolávačku 😀

stojdulka
5. apr 2013

@monika74 na také ani nechcem myslieť, ja počítam s tým že malý pôjde von skôr teda toho 10 by bolo ideál 😉

mamama11
5. apr 2013

@kacena4 veru je to vtipné, čítať, že máš doma "len" dve deti 😀 mňa tiež niekedy až vystiera, keď počujem mamičky sťažovať sa, ako nezvládajú jedno dieťa a rodičia, či svokrovci musia pomáhať, lebo to sa nedá pri malom dieťati upratať, či dokonca niečo napiecť 😀 a aké sú unavené z neustáleho riešenia papania, kakania, cikania, spania, že potrebujú vypnúť a niekam vypadnúť z toho stereotypu 😀 moja Viťka má spolužiačku, čo jej mamina a ja sme mali naraz tých bábo, ja tretiu Naďku a ona druhého chlapčeka a oni nikam ani nechodili, lebo že však majú malého a napr. Viťka aj iné spolužiačky si pozývali niektoré spolužiačky z triedy na oslavy narodenín a táto tiež chodievala, ale keď mala ona oslavu a bola na rade pozvať, tak im povedala, nech sa nehnevajú, ale ona nemôže, veď oni majú malého 😀 a však u nás bola tiež keď sme už mali malú 😀 a na dovolenke neboli celý čas, čo je malý na svete, že to sa nedá s ním ísť, pritom to je taký kľuďas , čo sa o mojej Naďke nedá povedať a my teda zvesela chodíme, aj na výlety aj dovolenky 🙂
@stojdulka joj moja silno držím palce, nech sa malý prihlási sám, ja som mala 2 vyvolávané pôrody a len jeden, ten druhý bol bez vyvolávania a to bol neskutočný rozdiel, dúfam, že aj teraz to bude tak 🙂 a pekne mu teda začni dohovárať, aká je 10 krásne číslo, aký krásny dátum narodenia by mal 😀

stojdulka
5. apr 2013

@mamama11 no a ešte dupľom pretože natália má 10.4. narodky tak to by mali obaja v jeden den 😉 uvidíme či sa zadarí 😵

mamama11
5. apr 2013

@stojdulka jéj tak to by mala Natali krásny darček na narodeniny, tak dohovárajte obe 😉

stojdulka
5. apr 2013

@mamama11 ti poviem že ona tým veľmi nadšená neni, dosť že dalšie mimi doma tak aj narodky sa jej chystá ukradnúť ...toť jej slová k tomu 😉 ...no ja by som chcela, ked odrastú tak budú radi že ich spája niečo výnimočné

mamama11
5. apr 2013

@stojdulka neboj, ona si zvykne, ju to prejde, raz bude skutočne rada, moja Viťka nechcela o štvrtom ani počuť a už vôbec nie o chlapcovi a nakoniec sa vytešuje a už mu aj čo to nakúpila 🙂

monika74
6. apr 2013

@stojdulka cha-cha ja som si to tiež myslela umývala okná upratovala a nič 😅 voda mi odtiekla deň po termíne a neotvárala som sa a ani bolesti kontrakcie neboli ináč mne sa tiež ten najmladší zdráhal a j bruško chytiť a teraz je z neho najväčší pomocník

stojdulka
11. apr 2013

baby ja už chcem ísť rodiť, pripadám si ako šibnutá baby stresujú zo strachu z pôrodu a ja sa už normálne teším kedy začnú "vážne kontrakcie"

kacena4
11. apr 2013

@stojdulka mne uz zacali ja uz viem co to bude a kedy 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz sa tiez neviem dockat a bude to asi rocne babo takze ziadny novorodeniec

stojdulka
12. apr 2013

@kacena4 no gratulujem, chcela si drobca tak bude a pohlavie viete? chlapček či dievčatko? držím palce nech je to čo najskôr

kacena4
12. apr 2013

@stojdulka tusim dievcatko uvidim v stredu idem do prace tak som zvedava aj ja 😵 😵

stojdulka
12. apr 2013

@kacena4 tak ja dúfam že ja už do stredy budem "vybavená" ... už normálne mi to lezie na mozok 😝

monika74
12. apr 2013

@stojdulka vidím že si ešte v celku chi-chi len aby si ešte neprenášala 😀

kacena4
12. apr 2013

@stojdulka prajem cim skor skoncenie kinderkovania (2v1) a male kinderko nech uz je s vami 😀 😀

stojdulka
12. apr 2013

@monika74 s takým ma ani nestraš 😝 😝 😝

stojdulka
12. apr 2013

@stojdulka dakujem, budete prvé komu sa pochválim 🙂

stojdulka
12. apr 2013

@kacena4 dakujem a držte mi palce

saskahola
14. apr 2013

jA TERAZ CAKAM STVRTE A VELMI SA NAN TESIME .. ALE POTOM UZ NIKDY ....

kacena4
14. apr 2013

@saskahola nikdy nehovor nikdy 😀 😀 😀 😀 😀 a gratulujem

monika74
15. apr 2013

baby že by už stojdulka mala už drobčeka pri sebe?

monika74
15. apr 2013

@saskahola gratulujem ja som si pri prvom povedala možno ešte raz po druhom už stačilo ,po tretom veru už bolo dosť a štvrtom už sme skončili na isto 😀 ale je pravda že boli deťurence planované 🙂

marianax
15. apr 2013

@monika74 no uz na nu niekolko dni myslym zeby uz porodila?
@stojdulka ako moja uz mas drobceka pri sebe? 🙂

stojdulka
15. apr 2013

@monika74
@marianax figu borovu, ja budem asi jak slonica nosiť 2roky...aj dnes na porani, "pani len trpezlivosť" normálne som sa tam skoro rozrevala....a najviac ma vedia vytočiť tie "sladké reči" okolo a ked počujem ta ty ešte si neporodila tak ma ide rozhodiť od zlosti...ako keby to na mne záležalo 😠 😠 😠 jasné že ja už chcem porodiť, no čo ked sa drobec neponáhľa

monika74
15. apr 2013

@stojdulka ja ti to hovorím že týmto posledným drobcom sa akosi nechce von 😀 kde im bude lepšie ako v brušku 😉

marianax
15. apr 2013

@stojdulka jaj moja verim ti ako ti to u vsetko ide na nervy fakt verim a aj tie stupidne recicky.....no co urobis skusala si keks?:-!

mamama11
15. apr 2013

@stojdulka malý drobec ti chce asi dopriať, nech si užiješ posledné tehotenstvo čo najdlhšie 😀 no silno ti budem držať palce, nech sa aspoň do termínu prihlási, až nemusia nakoniec ešte vyvolávať pôrod 😖

zdenkam
15. apr 2013

jej jaka tema....wau.....klobuk dole slovenske mamicky ...lebo mat viacero deti v sr asi nie je sranda. My cakame sice "len" tretie, ale kamoska caka 4. a 5. dvojicky. Mame 2 synov v rovnakom veku a teraz aj rovnako tehulkujeme. Lenze u nas v Irsku je 3clenna rodina standard a nik sa nepozastavi ani nad 4mi