Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

aokraska
2. aug 2013

A ozaj chcem sa len tak pre informáciu opýtať ak tu sú nejake maminy, čo mali dva cisárske za sebou, a potom mali aj tretí, aký máte rozostup rokov od tých prvých dvoch po ten tretí?

katarinamichalidesova
3. aug 2013

Ahoj ja som mala po tretom roku presne druhy cisarsky to bolo minuly rok v septembri a teraz som v siestom mesiaci a cisarsky ma caka znovu v novembri cize po 14-tich mesiacoch citim sa dobre takze neni ocom 🙂 Je to neplanovane tehotenstvo samozrejme ale ked sa podarilo tak co uz 🙂

januska010
3. aug 2013

@pele O pár mesiacov nás presne táto situácia čaká 🙂 Tak sa potom rada podelím, aké to bolo a ako to zvládli 🙂 Zatiaľ sa na súrodenca tešia, uvidíme po pôrode.

tonjadabik2
13. aug 2013

Ahojte mozem sa pridat? takuto skupinu som hladala..my mame 3 deti.dve baby a synceka. a chceme este jedno babetko. len sa bojim ci to zvladnem ja a ci to zvladneme financne v dnesnej dobe..

tonjadabik2
13. aug 2013

@katarinamichalidesova ahoj mozem sa spytat ako vybavit cisarsky rez? mame 3 deticky a posledny syncek ma dost potrapil. teraz chceme dalsie ale iba ak bude cissarsky.teda zvladla by som mozno aj normal ale bojim sa uz.. poradis? Dakujem

emilia25
13. aug 2013

ahojte aj my mame 3 deticky chlapcov a vyzera to tak ze cakame 4 babatko.bude to taky malinky maznacik uz teraz je kedze to je posledne.chcem si ho vychutnat ako prve.juj tesim sa.

ewisam
13. aug 2013

@emilia25 drzim palce

emilia25
13. aug 2013

@ewisam dakujem.

katarinamichalidesova
13. aug 2013

@tonjadabik2 Ahoj ja som nemala vybaveny cisarsky ja som mala prveho zle otoceneho dole nozickami takze mi museli robit cisarsky,a pritom mi zistili ze mam srdcovy tvar maternice takze by som ani nikdy normalne neporodila.Tak ti moc nepomozem ale ja sa bojim aj ked to je viac-menej bezbolestny porod mam strach z narkozy ja by som zas radsej prijala normalny porod ale keby som ho uz prezila mozno by som zas inak hovorila.

tonjadabik2
13. aug 2013

@katarinamichalidesova aha..tak nic potom.. inak ake injekcie sa davaju pri cisarskom? ak by som chcela byt hore.. len dole umrtvit.. to do chrbta ci inam???

tonjadabik2
13. aug 2013

@emilia25 gratulujeeem aj my ceme 4 babo..

emilia25
13. aug 2013

@tonjadabik2 dakujem.to je pekne.tak vam drzim silno palceky az to je na prvy sup.

tonjadabik2
13. aug 2013

@emilia25 Dakujem.len musim ist ku gynekologovi ci mam este dobru maternicu..lebo som mala aj panvove dno spadnute.. maly bol tazky ta.. cem sa dat vysetrit aby som vedela ci vobec este mozem mat deti..snad sa to dalo za tie 3 roky dokopy v tom brusku aj to panvove dno.. a ked ma doktor vysetri a bude to ok tak potom uz len makat.. 🙂 snad sa da neak vysetrit to vsetko..inak pri mojom manzelikovi nemame problem..hned otehotniem..asi ma dobre a hlavne rychle spermie 😀 len nech mi dobre dopadne vysetrenie a bude to ok..aj ked na babetku aj tak pracujeme uz 2 mesiac.. 🙂

emilia25
13. aug 2013

@tonjadabik2 aj u nas to tak je ze hned na prvy sup a dokonca sme druheho splodili na 1 rocik najstarsieho a este som dokonca spinila co mi akurat koncila a ja som vedela ze sa nam to podarilo hned na druhy den a nikto mi neveril az sa ukazalo ze mam pravdu.

tonjadabik2
13. aug 2013

@emilia25 ako si to vedela ze sa to podarilo??? aj ja by som chcela hned vediet..

emilia25
14. aug 2013

@tonjadabik2 no strasne ma bolelo brucho a pritom mi skoncili a ked sme sa snazili tak to bolo hned jasne ze prave preto ma to brucho bolelo.aj v maji ma bolelo brucho aj prsia som mala naliate to som tiez vedela ze sme tehotny aj ked sme sa nesnazili ale to sme potratili tyzden mi meskala a potom som zacala krvacat tak som sla na pohotovost a tak mi potrvdili 4mm gestacny vacok ale na druhy den uz tam nic nebolo.potom sa mi to stalo zas na dalsi mesiac tiez ma brucho bolelo testy sami duch a po dvoch dnoch meskania som zas zacala krvacat ale to som uz k doktorovi nesla tak bohvie ci som bola tehotna ale teraz sme sa snazili a tiez ma boli brucho aj duch mi zas vysiel tak dufam ze do 25 mi bude uz pekna ciarocka.

tonjadabik2
14. aug 2013

@emilia25 ahaa a co je to ten duch???

emilia25
14. aug 2013

@tonjadabik2 ze druha ciarka tam je ale neni sfarbena.

tonjadabik2
14. aug 2013

@emilia25 ahaa.. my sa teraz pokusame..tak uvidime..od piatka plodne dni tak drz palceky az sa to podari

emilia25
14. aug 2013

@tonjadabik2 drzim silno silno az to je na prvy sup ako u nas.

tonjadabik2
14. aug 2013

@emilia25 diki pokusame sa od kramov kazdy den naplno 🙂 a pokracujeme kazdy den az do kramov a uvidime snad sa to podari..

tonjadabik2
14. aug 2013

baby kedy su vlastne plodne dni? kramy som mala od 6 do 11.8. moj kalendar mi ukazuje ze plodne dni mam od 16. do 22.8. je to dobre??? mozem otehotniet hned aj po kramoch??? allebo kedy je najvecsia sanca??? *Dakujem za odpovede.

juranka
14. aug 2013

@tonjadabik2 akoze v mudrych knizkach sa vravi, ze ovulka ma byt v strede cyklu ale nieje to tak. Niekto moze mat aj hned po menzese alebo niekto ma dlhocizny cyklus a ma ovulku aj na 30 den cyklu... Dolezite je ci u seba pozorujes ten plodny hlien, ten byva vtedy ked mas mat tu ovulku. Alebo niekto meria bazalnu teplotu...ale to by si si musela merat par mesiacov aby si zistila kedy u teba prebieha ovulka. ....alebo maj sex tak 2-3x za tyzden a tie 2 ciarocky na teste sa nakoniec objavia 😉

juranka
14. aug 2013

@tonjadabik2 inak vravi sa, ze nieje dobre mat sexik privelmi casto... Ako tam vyssie pises, ze to tobite na plno od kramov po kramy...lebo sa moze stat, ze da muzikove spermijky minu a ked bude ovulka bude ich tam pomenej. Nehovorim, ze ziadne a ze sa to preto nepodari...ale zvysi sa urcite sanca na otehotnenie ked sa nebudete az tak moc snazit 😀

emilia25
14. aug 2013

@tonjadabik2 no my sme sli iba raz a potom sme si uz davali pozor ale uz ma boli brucho a to kazdy den.ale aj tak pojdem ku gynekologovi az kdesi v septembri lebo vzdy ked sa objednam tak to zle dopadne tak radsej sa uz nebudem objednavat a radsej kolo 10 alebo 15 pojdem a hotovo.

tonjadabik2
14. aug 2013

@juranka tak ja badam tie vytoky stale.. ale najviac pred menzesom.. hmm keby len 2-3 krat za tyzden my stale teraz kazdy den aj 2krat hehe.. tak snad sa nam to podari..sexujeme vicej krat za tyzden..hlavne ked deti niesu doma alebo spia cize vzdy.. 🙂

tonjadabik2
14. aug 2013

@emilia25 my sme doteraz rozmyslali ze ci chceme alebo nie ale manzelik sa rozhodol ze ano.tak skusame skoro vzdy ako som pisala velakrat aj parkrat za den..ja som dnes bola u zenskeho a mam vsetko ok som zdrava..takze nas to este viac nakoplo a ked som prisla od doktora tak ma manzelik objal a velmi sa tesil ze som zdrava..inak ma uz pobolieva chrbat tak neviem aj brusko..ale som po kramoch tak neviem ze co..ci uz alebo co..

emilia25
15. aug 2013

@tonjadabik2 jej to je pekne.my sme hned vedeli ze chceme 4 deti chceli sme ich po 3 rokoch ale nikdy sme to nedodrzali.a teraz sme naozaj chceli ale zas nam to pokazila materska predtym som mavala normalne do 3 rokov ale pri tejto 3 materskej sa v cechach zmenili zakony a davaju uz len balicky 240000ck a mne to vyslo len na 27 mesiac ale zas mam vyssiu ako pri predoslych.chceli sme zacat az od decembra na 4 ale predtym sme potratili sice hned na zaciatku ale mne to zostalo v srdci a tak som manzelovi povedala ze nechcem cakat az do decembra tak sa manzel rozhodol ze dobre.

tonjadabik2
15. aug 2013

@emilia25 ahaa my sme sa tiez tak neplanovane rozhodli ze este jedno babetko..z nicoho nic..tak uvidime

tonjadabik2
15. aug 2013

ahojte my sa snazime o 4 babenko..