Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

emilia25
17. aug 2013

@tonjadabik2 ono ked ho mas este otvoreny neznamena to hned ze si neni tehu.aj ja ho mam taky ze mi este ma co tvrdnut je sice tvrdy ale citim este je tam take meke okolo ale uz si napriklad dalej nenahnatam citim ze ma to dalej nepusti aj ked tam mam napriklad vedla neho take mozno 2 cm mekeho ale ono ked napriklad ked budem mat dostat tak si tam uz len nahmatam taku tvrdu spicku a viac nic.vlastne sa to zacne zuzovat a zatvarat aspon si to tak myslim lebo pri minulom tehu som to tak mala ze az par dni pred ms som si to tak nahmatala.

tonjadabik2
17. aug 2013

@emilia25 ja ho mam meky a otvoreny.. teda nemam v tom skusenost,,ale nahmatala som si otvor..a je to vsetko mekke .. tak asi nesom tehotna.. ale este sa posnazime.. vravim.. myslim si ze sa to uz neprijme.. ale preco ma potom boli brusko aj chrbat? myslim si ze nesom..ale mozno sa to este do kramov zatvori.. alebo nezatvori.. uz teraz som sklamana..

emilia25
17. aug 2013

@tonjadabik2 neboj isto si tehotna a za chvilu pridu aj ranne nevolnosti a budes si na istom. neboj.ja sice este nemam ziadne ale ani pri 3 som nemala iba ma sem tam naplo.

tonjadabik2
17. aug 2013

@emilia25 ja som nikdy pri mojich detoch ked som ich cakala nemala nevolnosti.nikdy,, s tymto som nemala ziadne problemy ani raz.. nikdy som nevracala pri tehotenstve.. ved toto.. akurat som sa zacala menit v tvari..teda aspon manzel mi tak povedal.. on si hned vsimol ze som tehotna ked som este ani ja nevedela.. vtedy.. teraz neviem ci sa este mame snazit alebo s tym prestat..

emilia25
17. aug 2013

@tonjadabik2 ale len si to pekne uzivajte pre muza je to nieco ine ked to nemusi vytahovat aspon moj muz si to uziva a stale ked otehotnieme si to uziva aj teraz ked sme spolu volali mi povedal ze ked pride domkou si to proste toto uzije a uz stale ved uz potom nebude moct a ja antiku brat nebudem tak si bude musiet davat pozor a kondomy tiez nemusi.

tonjadabik2
17. aug 2013

@emilia25 hmm ked ja som taka smutna z toho aj ked este neviem..ze co..ze ani nemam chut na sex.. hej je to ine ved jasne ze pre chlapa je to super.. moj je uz doma spinka..bol rano v robote.. asi si pojdem k nemu lazkat heh 😀 ja som tiez nebrala antiku ale kebyze porodim tak by som si uz dala antiku..alebo zviazat vajecniky..

emilia25
17. aug 2013

@tonjadabik2 no tak to ber tak ze pri kazdom sexe je moznost ze prave vtedy si otehotnela ze mozno teraz mozno teraz a na koniec to tak rychlo ubehne a najdes si krasne dve ciarky nesmieme mysliet negativne.aj ked mna hlavne ku veceru chytaju take depky ze ma normalne nic nebavi.ale ked volam z muzom tak mi hned zlepsi naladu.

tonjadabik2
17. aug 2013

@emilia25 hej ved ja viem.. musime este skusat.. normalne sa pristihnem ako vonku pozeram na kociky a babetka..a tehotne mamicky.. uz mi normalne prepina z toho..asi po tom babetku velmi tuzim.. aj muz by chcel babetko ale tiez neverim zeby sa nam to podarilo..

emilia25
17. aug 2013

u mna to bolo tak ze ked sme nahodne otehotneli som mala take smiesane pocity ze na jednej strane som bola rada no na druhej strane som rozmyslala ze maly je este malinky ze je to moc skoro a matersku si este viac znizim ako mi vymerali.no lenze ked sme potratili som si myslela ze som s tym vyrovnana ze je to dobre aspon z toho hladiska a ze ved od decembra sa budeme snazit.lenze nemohla som nad tym prestat rozmyslat a tak som rozmyslala ze ci kvoli takemu zmyslaniu som proste potratila ze to babetko citilo.a tak som prosila boha aby sme boli opet tehotny a ze nebudem uz takto nad tym uvazovat ale budem sa proste tesit a uzivat si to kaslat na tie peniaze.na dalsi mesiac sa nam to asi podarilo teda tiez nahodne ale zas testy ukazovali duchov a po dvoch dnoch meskania som znova dostala kramy ale to som uz nebola u doktora tak to neviem na 100 percent ci som vtedy bola tehotna.a uz som proste muzovi povedala ze nechcem cakat az do decembra ze aspon raz a dost.tak sa manzel nechal presvedcit a teraz teda cakame ci ano alebo nie a preto sa velmi tesim a dufam ze sa nam to podarilo.juj

tonjadabik2
17. aug 2013

@emilia25 jasne chapem.. mne sa uz dnes toci v hlave..nahmatala som si krcok dnes teraz vecer a uz sa mi zatvara 🙂 tak neviem ci sa tesit alebo nie..aj manzel povedal ze jasne ze som tehotna ked som taka nervozna. vkuse sa mi toci hlava na odpadnutie ale stale neverim a kramy az o dva tyzdne mam dostat..cize test si ani nechcem robit..lebo aj tak asi nic neukaze.. tak neviem este pockam aspon tyzden a budeme pre istotu skusat..este. mna zase manzel presvedcoval ze chce babetko tak skusame..

tonjadabik2
17. aug 2013

@emilia25 ci este mame skusat ci nie?

emilia25
18. aug 2013

@tonjadabik2 to je super ja si tiez myslim ze sa vam to krasne podarilo.neboj isto si tehotna a to skusanie ja by som cely mesiac teda celych 9 mesiacov hahaha.

tonjadabik2
18. aug 2013

@emilia25 neviem neverim..kym neuvidim.. a co celych 9 mesiacov skusat? haha to je rizikove necem predcasne porodit..

emilia25
18. aug 2013

@tonjadabik2 neboj isto si tehotna.no my si toto obdobie 9 mesacne vzdy vychutnavame hlavne muz hahaha.a dokonca aj v 9 mesiaci aj ked su mozne iba par poloh ale nam to vyhovuje a ani sestnedelie nedodrzujeme po 3 tyzdnoch jak prestanem krvacat ale to si uz samozrejme davame opet pozor.

tonjadabik2
18. aug 2013

@emilia25 neverim.. merala som si teplotu dole a mam 36,9.. a to vraj nieje tehotenska teplota.. teda vraj nesom.. mi povedala kamoska.. hej aj my cez kazde tehotenstvo.. par poloh.. ani my sestonedelie.. ja iba tyzden krvacala ta som mala v pohode.. aj my davame pozor..

emilia25
18. aug 2013

@tonjadabik2 no ja som si nikdy nemerala bazalnu teplotu tak vtom to ti veru neviem poradit.

miska030
25. aug 2013

Mamicky,ktore ste cakali 4.babätko,kedy ste zacali citit prve pohyby?

zuzulien
25. aug 2013

@miska030 prave cakam svoje 4 dietatko...a tento krat som pohyby citila od 17tt....

miska030
25. aug 2013

@zuzulien Jeej,dakujem,niekde som citala,ze je to skor,ako pri prvom babätku,tak som zvedava,kedy ich pocitim ja,stvrte babo,ale ako keby som cakala prve 🙂 🙂 🙂

zuzulien
25. aug 2013

@miska030 ja si tiez uzivam, ako keby som este nebola teho.....moje dietka maju 11,9,7..cize by som si to este mohla pamatat....ale som ako prvorodicka v mnohom.....

miska030
25. aug 2013

@zuzulien Aha,tak to hej,su uz velke,moje maju 9rok,4rok. a 10mesiacov,takze pre mna by to malo byt este cerstve,ale bohuzial len porod je cerstvy.(

miska030
25. aug 2013

@zuzulien A pozeram,ze sa ti to krati:(

zuzulien
25. aug 2013

@miska030 krati veru..chvalabohu...toto je uz to obdobie co ledva odratavam.....pri tretom som dufala, ze pride skor, zemusi, kedze je to tretie dieta...a nic.....museli mi ho vyvolavat......tak tetaz uvidime....este nech odvediem prvacika do skoly, a potom uz nech aj porodim...uz ma to dost ubija...............a ty to mas celkom riadnu fusku, ked najmensie ma 10 mesiacov.tak som to mala vzdy..ze vzdy som otehotnela, ked to predchadzajuce malo zhruba rok......tiez som sa nenudila...ale dnes si to neviem vynachvalit.........a na poslednu "Benjaminku" sa vsetci velmi tesime...

tonjadabik2
25. aug 2013

@emilia25 ani ja nikdy az teraz.. a mam ju zatial dobru.. zatial zevraj dobre.. inak ako sa mi mas?????? robila si si ten test??? ako dopadol??? som zvedava pis rychlo 🙂 budem cakat.

emilia25
25. aug 2013

@tonjadabik2 ahojkaj no ja som dnes cakala ms a ona este neprisla tak by to mohlo byt aj nadejne.od vcera vecera ma silno boli brucho uz som si myslela ze pride este vcera a nic cez den je to celkom fajn ale vecer ma to brucho rozboli.test som si robila naposledy vo stvrtok stale tam bol duch tak cez tyzden ak este nepride ms sa budem testovat.a ty ako este boli brusko?

tonjadabik2
25. aug 2013

@emilia25 dufam ze sa ti zadari.. ja este neviem..az na tyzden MS ta este musim cakat.. brusko uz neboli.. iba sem tam..ale som nervozna a zerem.. 🙂 teplotu mam dobru vraj............... tak neviem co mam cakat ale mame tolko stresov v poslednej dobe ze uz sama neviem. ale ked si dole stlacim brusko tak sa mi zda tvrde.. a krcok mam zavrety uz.. a ty ako???

livka299
25. aug 2013

Ahojte baby. Nám sa včera po ťuťu muťu vzliekol kondóm. Ostal vo mne ale keď som ho vytiahla bol prázdny. 😲 😲 😲 Viete čo? Aj som sa potešila 😀 😀 😀 Aj priateľ pritakal že tak čo bude 😀 😀 😀 Mám týždeň do MS ale pri mojej plodnosti .... :D

emilia25
25. aug 2013

@tonjadabik2 no ved ja som aj s toho krcka taka neista ze neviem na com som.predtym som tam mala iba taku gulicku a dalej nic.a teraz ho mam stale taky ako keby dlhy a polotvrdy a je ako keby cely do boku tak ja neviem.

tonjadabik2
25. aug 2013

@emilia25 ja hej lebo tam bola dierka..a postupne sa zmensovala.. hej teraz ho ani nenahmatam aj mne sa zda byt doboku.. sak si urob test naco cakas? ja si hned urobim ked mi bude meskat..

tonjadabik2
25. aug 2013

@livka299 ahoj tak totot meviem no pochybujem.. a ked bol prazdny....