Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

tonjadabik2
26. aug 2013

@emilia25 hej ak budu prachy tak hej..lebo uz nemame peniazky .. aj mne sa obcas toci a dnes som mala aj take hnede jak krvave vytoky ale skor hnede..ta neviem ze co..

zuzulien
26. aug 2013

@miska030 no tak uvidim, ako to dobojujem ja......ked budem na skolskom dvore nastupena na uvitanou skolskeho roka.....( statie uz moc nezvladam hned mam brucho ako kamen....), tak uvidime, ci vydrzim do 3.9 do poradne...chichi

tonjadabik2
26. aug 2013

@emilia25 ahoj ce sa opytat dnes som mala hnede vytoky a neviem ci to je dobre znamenie alebo zle.. hm???

emilia25
27. aug 2013

@tonjadabik2 to moze byt aj uhniezdovanie ze vtedy vie trosku spinenie prist.no ja som si robila dnes rano test a ciarka rovnaka vobec nebola silnejsia tak ja neviem mozno mi len meska a pride neskor kazdopadne ak nepride do 6.9 idem k doktorovi alebo este skusim neskor ale inu znacku testu a uvidim.

miska030
27. aug 2013

@zuzulien Drzim palce 🙂 🙂 🙂

luciauk
27. aug 2013

ahojte, už si vás dlhšie čítam, konečne sa môj sen začal plniť, od dnes je to už oficiálne, tak sa k vám rada pridám 🙂

zuzulien
27. aug 2013

@luciauk tak gratulujem......

mamama11
27. aug 2013

@luciauk jéžiš Luci, to je fantastické, moc gratulujem, tak sa ti to predsa podarilo? Super, teším sa s tebou, aj manžel je s tým už zmierený? Tak prajem pekné a pohodové tehuľkovanie 😉

luba41
27. aug 2013

@luciauk gratulujem aj ja 🙂 ..tiež si to tu dlhšie čítam, ale bohužial, u mňa to ostane len pri tom čítaní. Manžel ani staršia dcéra / menovkyňa Tvojej / už ďalšie dieťa do rodiny akosi nechcú 😒

dana_l
27. aug 2013

@luciauk gratulujem k dalsiemu potomstvu

luciauk
28. aug 2013

@zuzulien
@mamama11
@luba41
@dana_l Ďakujem baby.

@mamama11 no, vravel, že sa odsťahuje, ale zatiaľ je tu 😀

@luba41 to mi je ľúto. môj manžel bol neoblomný, ale moje ženské zbrane nakoniec, po troch rokoch tvrdého boja, vyhrali 🙂 koľko má tvoja dcéra? moje deti vždy chceli. len teraz, keď si uvedomili, že väčšia rodina neznamená hneď aj kúpa väčšieho domu, tak boli troška zaskočené, najstaršia vyhlásila, že sa o izbu deliť s nikým nebude, ale teraz už špekulujú ako si podelia izby 🙂

luba41
28. aug 2013

@luciauk no staršia bude mať 16r...už pred 3 rokmi, ked sa mala narodiť najmladšia, mala s tým" problém" 😒 odvtedy mi aj 10x prízvukovala, aby žiadne štvrté nebolo...totiž ja už budem mať 45r., tak to berie asi tak, že som stará

bodka70
28. aug 2013

@luciauk , gratulujééééééééééééééééééééém, mrška- nevieš sa ozvať a pochváliť ? 😉 😀 😀 😀 😀 😀

kachniatko17
28. aug 2013

ahojte my sice cakame tretie ale bude to do roka a mozno este skor🙂

luciauk
28. aug 2013

@luba41 no, keď sa to tak vezme, tak ti do toho dcéra nemá čo kecať, ale keď ani manžel nechce, to je horšie. ani môj nechcel. a čo sa týka veku, no keď sa na to cítiš ty, keď po tom túžiš, tak ešte zabojuj. ja by som asi skončila v blázinci, keby sa to nenaplnilo. a tiež cítim, že toto je moja hranica, fyzická 😀

@bodka70 no moja, ja som sa najprv potrebovala sama spamätať z toho 😀 😀 😀

emilia25
28. aug 2013

@tonjadabik2 tak my ideme na dalsie kolo dnes vecer som dostala kramy tak hadam sa to podari na ten dalsi mesiac uvidime.drkam ti palce aby si si nasla krasne riadne kolaje na teste moja uz to bude co chvila.

tonjadabik2
28. aug 2013

@emilia25 ale nieeeeeeeee 😢 preco???????? musis otehotniet dalsi mesiac ja ti budem drzat palceky 🙂 . hej uz na tyzden sa snad dozvieme ked maju prist kramy ved uvidime.. ale teplotu mam zatial dobru.. uvidime.. skoda som cakala ze budes tehulka mrzi ma to velmi.. ale buduci mesiac to urcite vide. cmuky 😉

emilia25
28. aug 2013

@tonjadabik2 dakujem moja ja viem ze to vijde a musi zas mi sme sa snazili len jeden jeiny krat a potom sme si davali uz pozor ale teraz uz budeme stale len na plno tak hadam to teraz co bude manzel doma aj vijde.no uvidime zas na konci septembra len nechapem tych duchov blaznivych aj minule sa mi to stalo a po 2 dnoch prisli a este par dni boli ducbhovia a potom uz iba jedna tak uvidim.a ty sa ako citis?

tonjadabik2
28. aug 2013

@emilia25 tak brusko boli aj prsniky obcas. teplota dobra..toci sa mi hlava obcas pride na vracanie ale hned ma to prejde. tak neviem. tak my stale naplno tak uvidime ze co..

emilia25
28. aug 2013

@tonjadabik2 neboj si urcite tehulka juj moja uvidis take kolaje tam budes mat.kedy si urobis test?ja si skusim este len tak rano ale nebude tam nic ale aspon ma nebude drazdit.

tonjadabik2
29. aug 2013

@emilia25 neviem snad hej.. uvidim na tyzden si spravim neviem este kedy. skus mozno sa podari..ale ked mas ms tak neviem no.. sak na buduci mesiac sa podari uvidis.

emilia25
29. aug 2013

@tonjadabik2 hadam hej uvidime sak do vianoc casu dost tak hadam jeden mesiac sa to podari.nesmiem na to mysliet a hned to bude na prvy sup.

tonjadabik2
29. aug 2013

@emilia25 presne do vianoc sa nam to musi podarit.. ja tiez nato myslim stale..snad sa podari..

emilia25
29. aug 2013

@tonjadabik2 neboj isto sa nam to podari a vam sa to uz podarilo neboj.

martija
29. aug 2013

baby ja vas uplne obdivujem, s takou tuzbou ockavat tie deticky x-te v poradi, je to krasne, ale ja by som uz ani za svet 4. nechcela.Klobuk dole!

tonjadabik2
29. aug 2013

@emilia25 jasne ze hej. ze sa nam to podari. ako vies ze sa nam to podarilo? ked ja sama neviem.. aj ked tusim ze hej ale ked pride ms..tak to bude sok..

tonjadabik2
29. aug 2013

@martija Dakujeme. preco by si nechcela 4te babenko? sak keby sa podarilo..hm?

martija
29. aug 2013

@tonjadabik2 no prave sa bojim,lebo nemam antiku, uz ani nechcem brat,ked som nikdy poriadne nemala, tak vzdy trpnem. My sme planovali dve, a tretie prislo necakane, a uz sa mi zda, ze nemam dost ruk, noh, dokonca ani miesto v aute uz neni 🙂. Ja mam samych chlapcov, a ti su na matky vysadeni, kazdy chce lezat pri mne,ale mam iba dve strany, kazdy ma ine naroky, lebo mam medzi nimi moc velke rozdiely, a najstarsi "trpi" koli mladsiemu surodencovi,lebo napriklad sa nemozme hrat clovece,lebo mladsi rozhadze, nemozme to,lebo mladsi pokazi, znici , zbura, tak sme sa prestali hravat spolu 😢 . Mat deti je obrovska obeta, aspon od vacsiny z nas, a ja zacinam byt sebec a chcem ist napriklad na dovolenku, chcem ist uz po 10 rokoch aj do prace, a mat uz aj vlasny cas na seba, a to sa pri dietatku malinkom neda....Ja mam velmi narocne deti, odkedy je narodeny prvy syn (v sept. bude mat 9) tak som nebola jedinku jednu noc bez nich, stale su somnou, aj ked sa nestazujem, stale "oddychujem" na MD, ale ja by som taaak strasne uz chcela ist aj bez nich na prechadzku....a podobne drobnosti, proste som uz asi sebec. Preto vas tak obdivujem,ako velmi sa tesite na babatko, tym padom odsuvate sami seba do uzadia a stale opat a znova, kedze 4 deti a viac, to uz neni fakt sradna. Ja sa proste bojim,ze by som uz nevedela tym detom tolko dat a priznam sa,ze casto myslim na to, ako by to bolo,keby boli len dvaja,alebo jeden....(aj ked teraz by som ich za svet nedala...)
Napr. teraz sli moji rodicia na dovcu a mm pracuje,takze som nemohla snimi,lebo nas je moc, nezmestime sa do auta, aj ked to je prizemne,takto rozmyslat, viem, (dakujem bohu,ze ich mam naozaj) ale 4. uz by bolo nad moje sily

luciauk
29. aug 2013

@martija každá sme iná a každá máme iné podmienky. ja si neviem predstaviť žiť v tvojich podmienkach, ubíjalo by ma nebyť bez detí ani chvíľu. my ideme s manželom do kina, na večeru, keď sú v škole tak si ideme zahrať tenis, na túru, občas si vybavíme stráženie na celý deň a ideme na celodenný výlet niekam, alebo aj sami, ja s kamarátkou do kina, on na tenis alebo na koncert s kamarátmi, obaja pracujeme, naozaj záleží, ako si to partneri zariadia. netreba sa báť. peňazí nemáme na zvyš, ale stále s deťmi cestujeme, keď niečo chceme robiť, tak to prispôsobíme a ide sa. aj celá rodina sa vyberieme na tenis, ked mal syn 4 mesiace išla som s ním na celý deň na výlet do londýna s kamarátkou, keby som nešla, bola by som otrávená, že musím sedieť doma a ja teda doma neobsedím .a my to máme fakt ťažké, lebo tu nemáme žiadnu rodinu, kto by pomohol, len jedna staršia pani nám občas postráži deti, v práci sa musíme striedať, aby stále jeden z nás bol pri deťoch, tak aby sme nemuseli riešiť ked sú chorí alebo majú prázdniny. podľa mňa sa treba obetovať deťom len z časti, nie úplne, stále musíme ostať sami sebou a robiť veci, ktoré nás robia šťastnými. to, že si nebola jedinú noc bez detí nechápem, ako si to vydržala 😀 potom je pochopiteľné, že si od toho mamičkovania už chceš oddýchnuť 😉

martija
29. aug 2013

@luciauk ano preve to ubija aj mna.... ja uz skoro 10 rokov nie, ani raz som nebola s mma na veceri,alebo v kine a to je presne to co mi chyba, ja sa od malinkeho nepohnem, moj najmladsi ma dva roky a raz som ho dala k mame (starsich vobec), a vecer o desiatej som bezala pre neho, co tak velmi reval....a prave aspon tych desat minut pre seba mi moc chyba, na mna su synovia moc naviazany a mne je luto nechat ich revat u babky a ist niekam von, preto uz 4. nechcem, lebo sa zase prve tri - styri roky ani v klude ani neosprchujem...
....a presne toto by som chcel aj ja, tura.....juuuuj, ale neutsim komu by som ich dala, ked oni chcu byt iba somnou 😖
mate to skvele zariadene, myslim,ze to je dolezite mat na seba cas....
a gratulujem k babatku, ja musim opat napisat,ze to obdivujem.. prajem vsetko dobre