• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

7. marca 2017 
@myzma si zlatá :slight_smile: ale do boja by som sa tu s nikým nepúšťala. tí, čo chápeme, spolu bojovať nemusíme a tých, čo nechápu, nepresvedčíme, lebo nie sú otvorení diskusii. takže si ušetríme nervy na niečo užitočnejšie :wink: a ozaj, neodpísala si na správu, tak neviem, či si sa zľakla odpovede alebo ti už časovo nevyšlo :sweat_smile: :grinning:
16. feb 2015 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@myzma počet detí považujem za absolútne súkromnú vec muža a ženy, do ktorej nemá kto čo rozprávať. Ak sa pár rozhodne mať čo i siedme dieťa, je to len a len ich vec. Je len a len na nich, aby zvážili, či majú na väčší počet detí vytvorené podmienky a okolie to môže jedine akceptovať.
16. feb 2015 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timea7 jaj, keby tak zmýšlali i ini. Bol tu pekny prispevok, ako sa ludia staraju, kedy, kolko, fievca, chlapec, parik, trojica, nehoda, nezodpovednost a podobne. Som sa zasmiala, no v realite jr to casto krute, necitlive a pre mna osobne tazke. Uz teraz sa pripravujem, obrnujem lebo viem, ze ked sa nam pocet zvysi z 3 na 4 tak tych poznamok bude kvantum , zial, aj od tych najblizsich, co vie zaboliet najviac
16. feb 2015 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@myzma chápem, že ľudí iritujú určité skupiny ľudí, ktorým vyššie počty detí a následne rodinné prídavky a pôrodné umožňujú prežiť, do tých sa však asi ťažko niekto bude miešať. Práve preto by mali uvítať, že sú tu rodiny, ktoré viac detí prijmú s láskou, plne si uvedomujú všetky dôsledky, ak by prišlo aj k nepredvídateľným a smutným udalostiam v rodine, budú ich deti zabezpečené, tak čo je koho do toho? Ja som tiež mala do činenia so ženou, ktorú najprv trápilo, prečo hneď po svadbe nemáme dieťa - no hádam naša vec, nie? Neskôr prečo nemáme druhé - nechodila som po ulici s ceduľou, že nemôžem otehotnieť, ani neskôr som nevešala celému širokému okoliu na nos, že som potratila. Neskôr som mala pripravenú protiotázku - na čo to potrebujete vedieť? :grinning: Ty sa na všetkých vykašli, odzbroj ich úsmevom, alebo ešte lepšie poznámkou, že s láskou prijmeš aj to, čo čakáš, aj tie, ktoré prídu neskôr. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. feb 2015 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@myzma aj ja som cakala zmiesane a nie velmi optimisticke reakcie od okolia a na pocudovanie uplna pohoda a vsetci sa tesili :grinning: tiez si myslim, ze je to nasa vec. ci uz to dietatko bolo planovane alebo nie. starat sa on a vychovavat ho budeme my. jasne ze to bude zasa o nieco narocnejsie, ale zvladneme to.

apropo. vcera som videla reportaz, zena cakala 16dieta (v priebehu 18rokov). cool zaber ked isli vsetci po ulici, ako velka exkurzia :slight_smile: a aj Maria Terezia mala 16 deti a aka to bola zena!!!
16. feb 2015 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby ja mám 3 detičky 3 chlapcov a momentálne pracujeme na dievčatku dúfam že sa podarí pripájam foto
25. feb 2015 o 13:08  •  čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@timea7 dobre si to vystihla, že "načo to potrebuješ vedieť". fakt, načo? :grinning:
25. feb 2015 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciauk no chápeš? Nemali sme dieťa hneď po svadbe a dovolila som si nezverejniť v miestnom rozhlase dôvody :grinning: , potom sa nám nedarilo druhé a nasledoval potrat a zase som to nezverejnila v tlači :grinning: , tak som sa jej spýtala, na čo to potrebuje vedieť, lebo ma už vytáčala. :grinning: :grinning: :grinning: Nikdy v živote by som si nedovolila sa niekoho na takéto veci pýtať, ja som bola nešťastná z toho, že som o dieťatko prišla a niekto ťa na ulici vypočúva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Užívaj si chrústikov a na okolie sa vykašli.
25. feb 2015 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@timea7 nežijem na Slovensku, takže ma takéto otázky obišli, ale rodina si neodpustila pri druhom a treťom. Pri štvrtom už boli ticho, lebo bolo všeobecne známe, že po ňom velmi túžim a pochopili, že ich je do toho prd makový :slight_smile:
25. feb 2015 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mishelmamka vela šťastia
25. feb 2015 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: tak ja cakam 4 pokladik. Moc sa vsetci na malu bublinku ( Ninku) tesime. :slight_smile:)))
25. feb 2015 o 20:48  •  čaká bábätko, termín má v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@luli03 aj mi chceme ninku
26. feb 2015 o 06:47  •  čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishelmamka ta
k hadam sa podary to dievca nam sa zas nepodaril chlapec mame tri baby ale strvte nepokusam
26. feb 2015 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishelmamka :slight_smile: meno si povedal synator :slight_smile:)) kedze sa mu nasplnilo ( chcel braceka) doma ma 2 kocky + pribudne Ninuska :slight_smile:
26. feb 2015 o 08:58  •  čaká bábätko, termín má v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám tri deti :relaxed:️ A dva potraty prvý v 10tt a druhý v 7tt od v tedy sa pokúšame o ďalšie babetko no zatiaľ bez úspechu:pensive: bude to dva roky od druhého potratu .
26. feb 2015 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj žienky ja vám chcem vzdať hlbokú poklonu..:slight_smile: a verím že sa k vám raz pridám :wink: veľmi veľmi veľmi túžím po ďalšom bábätku :slight_smile: a obdivujem rodiny ktoré to zvládajú s viacerými detičkami :slight_smile:
26. feb 2015 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte kocky, prave sme sa dozvedeli, ze cakame 4. babo. A 2 dni placem, ze ako to zvladnem. Asi je to prvotny sok, kedze sme to neplanovali. Ale ako vidim nie sme jediny. Uz som sa asi pristihla na 1 minutu, ze sa aj tesim, ale vzdy potom pride strach ako to bude. Je to este veeeelmi cerstve ani doktor este nic nevidel, ale krv potvrdila.
Baby co ste uz v pokrocilejsom tehu, ako prosim vas prebieha u vas 4. tehu?
6. mar 2015 o 17:47  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peta1711 moja ako píšeš prvotný sok uvidíš ako to pekne zvládneš držím päste a krásne tehulkovanie :slight_smile:
6. mar 2015 o 18:40  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@peta1711 pri štvrtom, neplánovanom, dieťati je to asi normálna reakcia, uvidíš, ako sa na sebe budeš o pár mesiacov smiať, ver mi. moje štvrté tehu bolo ok, najťahšie bolo tretie. drž sa x
7. mar 2015 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mam 2 dievcata a to mi nahradza 4 deti dokopy takze uz ani neplanujem velmi dalsie deti ,clovek si v dnesnej dobe musi poriadne rozmysliet ci chce 2 /3/4 deti ci to bude zvladat po psychickej stranke a najme pofinancnej stranke kedze deti nam davaju poriadne zabrat
7. mar 2015 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru 3. tehu bolo zahul. Tak neviem co mam cakat tu. No nejak to pojde. Aspon deti ma Tak zamestnavaju, ze Nemam cas moc mysliet. :sunglasses:
7. mar 2015 o 10:59  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peta1711 no vidis,a ja v kutiku duse dufam,ze co ak sa "nechcene" zadari :slight_smile: ale manzela by vystrelo asi :slight_smile:
7. mar 2015 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peta1711 u nas bol prvotny sok ked som sa dozvedela ze necakam dieta cislo tri ale aj dieta cislo styri :grinning:
ale neboj. ked uz mas vacsie deti tak to stvrte dieta bude kde dostanes najviac pomoci. ci uz len pokocikat alebo podat plienku na vymenenie. dobre bude. super bude. zvladnes. a na reakcie okolia nedaj. nevedia o co prichadzaju
7. mar 2015 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peta1711 - zatial vsetko dobre, zatial najbezproblemovejsie tehotenstvo ;) Neboj o par dni sa to utrasie a zacnes sa tesit. Starsie deti tiez pomozu... ja uz budem mat dvoch skolakov ked sa narodi malicke a najmladsieho vyzera, ze vezmu do skolky. Tak mi to neprijde nejaky des, aj ked realita sa uvidi :grinning:
7. mar 2015 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem ste zlate.:wink: len Dufam, ze aj Deti sa budu tesim. :smirk: poviem im to az ked budem po prvej vacsej kontrole. A asi aj ostatnym.
7. mar 2015 o 13:40  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peta1711 nasi sa velmi tesia, vyberaju mena :grinning: Dcera ide so mnou najblizsie na ultrazvuk :grinning: :grinning:
7. mar 2015 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj Ja budem mat dvoch skolakov a jednu skolkarku. Tak bude doma kludnejsie :sunglasses:. mamulienka30 Si ma potesila tym tehotenstvom.:wink: snad bude aj u mna.
7. mar 2015 o 13:44  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peta1711 dcera pojde do piatej triedy uz a syn bude prvak. Uz mi vie velmi pomoct. A veru tehotenstvo je uplne pokojne, normalne si to uzivam. Takze hlavu hore, dobre to bude :slight_smile: Tri ci styri myslim, ze to nas viacmamicky uz nepolozi :sweat_smile: :sweat_smile:
7. mar 2015 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamulienka30 jej teraz pozeram, ze mas termin September Ja november. Ja mam vsetkych na kope. 2 baby v November a chalan v decembri a teraz zase November. Keby chceme takto naplanovat Tak sa to urcite neda. Proste planuje priroda. A to sme Si davali fakt velky pozor!:see_no_evil:
7. mar 2015 o 13:51  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peta1711 my sme velmi chceli stvrte a ani sa nam to dost dlho nedarilo. Ale tak vymodlene nase male uz je na ceste :wink: Moji su celkom pocas roku rozlezeny, ale toto bude prve, co budem cele leto s tehotnym bruchom behat, no dufam, ze to bazen nejako bude zachranovat :grinning:
7. mar 2015 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok