• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

7. marca 2017 
@mamulienka30 Mne ide chalan do 4 tej baba do prvej a druha do skolky. Aj Ja si uz vravim 3 ci 4. :see_no_evil::sunglasses:
7. mar 2015 o 13:55  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (29. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@peta1711 - veru presne tak :slight_smile:Zvladneme to :slight_smile: Teraz si uzivaj tehotenstvo. Ja si tiez hovorim, ze uz je to naposledy, co budem citit kopanceky, tak uzivam naplno.
7. mar 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, aj my mame viac deti - tu je nasich uzasnych 7 :slight_smile:. A je to fakt super mat velku rodinu...
18. mar 2015 o 14:48  •  7 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (62)
ahoj te
21. mar 2015 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mam doma tri deti a zacinam sa pohravat s myslienkou , ze este stvrte dietatko by sa k nam hodilo :slight_smile: Zatial su to len myslienky, kedze tretia dcerka bola veeeelmi narocne dieta a dost sme si to teda "uzili". Mam aj trosku obavy, ale tuzba je vacsia. Len mm nejako s mojou myslienkou este zmiereny nieje :grinning: :grinning: A ani starsie deti :sweat_smile: Tak uvidime co nam zivot prinesie, ale urcite by som aj ja bola rada stvornasobnou maminou :slight_smile: Tak drzte palce, nech Vam tu o rok napisem, ze cakame stvrte dietatko :slight_smile:
18. apr 2015 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@cherry1981 ahoj moja jej teším sa :slight_smile: túžba je túžba tá je silnejšia ako čokoľvek držím päste nech sa podarí :slight_smile:
20. apr 2015 o 07:39  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@marianax ahojky mojko,veru je, len mm s tym nieje zatial zmiereny a nesuhlasi, ale tak dam mu cas a pomaly musim na neho :slight_smile: :sweat_smile:
20. apr 2015 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 joj veru pomaly treba na neho verím že sa ti podarí "zlomiť" ho :wink:
20. apr 2015 o 12:19  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cherry1981 mne trvalo prehovaranie 3.5 roka, ale podarilo sa a teraz som stastna a naplnena, zelam ti, aby sa ti sen splnil, viem aka je ta neutisitelna tuzba otravna, jedine vychodisko je babatko :grinning:
22. apr 2015 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lucinka1104 aj ja chcem 4 deti. mam tri :slight_smile:
23. apr 2015 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciauk No ja som este len zacala ukecavat na stvrte, ale nedari sa a nedari, tak teraz davam par dni pauzu :grinning: :grinning: Lebo uz mi mm povedal, ze v ziadnom pripade sa neda nahovorit na stvte. On chcel len dve deti, a ukecala som ho na tretie, to mi trvalo asi dva roky, a povedal, ze na stvte ho uz neprehovorim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ja sa nevzdavam :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. apr 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cherry1981 nevzdavaj sa! aj ja by som chcela a uvidime ci sa podari..:slight_smile:
1. máj 2015 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cherry1981 aj mm chcel len dve deti a presvedčila som ho na ďalšie 2 :grinning: ale teda mne to šlo celkom rýchlo, tretie cca 1 mesiac a 4. presne 9 mesiacov :grinning: tak držím palce nech povolí :slight_smile:
2. jún 2015 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamama11 Dakujem moc v to verim, zatial ukecavam mesiac a nejde to, ale nechcem tlacit na pilu, tak idem pomaly a postupne :grinning: :grinning: ale verim, ze sa mi to podari. A ako sa ti to podarilo? Daj nejaky trik :grinning: ako nato :grinning:
2. jún 2015 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cherry1981 no u mňa to bolo asi tak, že keď sme sa nasťahovali do domu tak mm sa raz na jazde v dlhej kolóne nahrával cez okno s nejakým dievčatkom a celý natešený mi volal, že on by ešte niekedy chcel tretie bábo, no a ja som sa už toho nepustila a keď prišiel pre mňa vhodný čas, som ho začala nežne tlačiť, že on to povedal a mne sa to páčilo, tak nemá kam cúvnuť :grinning: no a štvrté som teda ani ja najskôr neplánovala, ale keď sa narodila tretia, tak mi srdce ešte pišťalo po jednom bábätku a ako to býva, keď sa narodí po dlhšej dobe bábo, tak ho všetci rozmaznávajú, nie len my a starí rodičia, ale už aj staršie sestry, tak som usúdila, že by potrebovala parťáka, či parťáčku a začala som týmto spôsobom tlačiť na pílu, mm nechcel ani počuť, že však nikto v rodine nemá deti :grinning: a bál s o mňa, lebo som mala dosť problémy kvôli kŕčovým žilám a zlej zrážanlivosti v treťom tehu , kvôli tomu aj malú vyvolávali pred termínom, tak nechcel riskovať, ale keď dr. povedal, že to s liekmi zvládneme, tak už nebol tak moc proti, ale ešte mi to nejaký mesiac trvalo, kým povolil :slight_smile:
4. jún 2015 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mamama11 a teraz je chlap hrdý, že má syna, nie? :grinning:
4. jún 2015 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka veru neraz povie, aký som šťastný, že si tak na mňa tlačila :grinning:
4. jún 2015 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janatrn jaj ty máš nádhernú rodinku, klobúk dolu :slight_smile: my tiež chceme veľa detí, teraz čakáme 4 dcérku ale mám obavy ako to zvládnem.prajem všetko dobré
4. jún 2015 o 23:05  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janatrn uuuzasneee, uzasne. Budte stastni. Ste krasny priklad :wink: :slight_smile: Nech sa vam vo vsetkom dari :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. júl 2015 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sulamith dakujem.
6. júl 2015 o 19:21  •  7 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboritta neboj, urcite to zvladnes, drzim palce a prajem vsetko dobre a krasne.
6. júl 2015 o 19:22  •  7 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishelmamka
@mishelmamka Aj ja mám troch chlapcov, tak ma zaujíma, ako sa dá naplánovať dievčatko. A vyšlo vám to? Bude princezná? Prajem vám to.
6. júl 2015 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@satima skúšame od januára no stále zatiaľ bezúspešne no verím že príde dievčatko chceme vyskúšať Jonášovú metodu tak uvidíme
7. júl 2015 o 13:10  •  čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte som rada ze som našla tuto tému,priznám sa ze aj mňa posledné 3 mesiace pohlcuje myšlienka mat štvrté dieťa. Manžel nechce ani len počuť o tom :joy: mame tri detičky syn 8r,dcery 4 a 2 roky a strašne by som chcela chlapčeka. Ale na druhej strane mam veľké obavy ci bude tehu bezproblémové, ci sekcia dopadne dobre (ci im tam nedostanem na stole = možno trochu paranoidne ale bojím sa toho) keďže druhá sekcia trvala po vybratí maličkej dlho a anesteziologicka sa pýtala asi tri x doktorky ci ideme spinkať. Ďalšia vec nemáme vlastný byt ale prenajatý 3izb....dalej mame 5 miestne auto a tak všetko ako by sa to dalo všetko proste skĺbiť to sú moje obavy ale túžba je veľká ale strach tam je . a radšej si poviem však mam už tri aj to som na nervy a co budem robiť keď budú štyri .. Ste na tom niektorá podobne prosím?
10. aug 2015 o 23:06  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ja strasne tuzim po tretom babatku, stale som chcela 3 chlapcov :grinning: no male parik doma a tak mm je nepolavy, radsej bude rok bez sexu ako by mal mat tretie..... uz neviem ako na neho, mam pocit, ze ho nezlomin :frowning2:
na druhej strane teraz su uz decka velke (maju 4 a 2,5) je to s nimi malina i ked ma obcas dostanu so vyvrtky a vtedy rozmyslam ci sa mi chce opat zacinat od zaciatku....
10. aug 2015 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@predajca1212 bez vlastneho byvania by som sa veru nehrnula do pocetnej rodinky, ludia prenajmu byt radsej ludom so psom ako rodine s detmi, mame tiez 4 deticky takze viem
10. aug 2015 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stepanka274 to je pravda ale mame to šťastie že byť mame v prenájme od mojej veľmi dobrej známej, na budúci rok staviame, takže toto je asi najmenší problém. A človek v dnešnej dobe nemá moc na výber co sa týka bývania, bud platí hypotéku alebo sa narodil v dobrej rodine.. Bohužiaľ už sa nedostávajú byty ako za komancou.. Tým som chcela len povedať že bývanie je problém na poslednom mieste
11. aug 2015 o 00:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@predajca1212 tak to je super, bývanie je dôležité a dom má byťplný detí, tam si budete môcť deti zase inak užiť :slight_smile:
11. aug 2015 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mon77 možno ked už budú ešte väčši tak ho zlomíš, my sme mali štvrté ked chalani mali 6,7,8 rokov. Tak sme si ho užili perfektne, chalani sú už puberťáci a máme stále malú osemročnú cicu.
11. aug 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stepanka274 no tak snad ano, ak to este moj ved dovoli o par rokov, mam uz 38
11. aug 2015 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok