Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

marianax
30. mar 2012

@evpa no najstarsi syn ma 14, dcera bude mat v lete 13, dalsia dcera ma 9 a najmladsia ma 5rockov 🙂

evpa
30. mar 2012

@marianax tak to mate pekne rozlozene 🙂 a este aj chlapcek na zaver vysiel, super!

marianax
30. mar 2012

@evpa no to ano dakujem 🙂 neplanovali sme maleho ale uz sa na neho tesime 🙂 pozeram ze ty si este na zaciatku ako znasas tehu?

evpa
30. mar 2012

@marianax som strasne unavena, len by som spala, ale neda sa, mam doma sidlo male...no my sme tiez krpca teraz neplanovali, sa naplanoval sam 🙂 trosku sme verili, ze bude dievcatko, ale su mi sudeni len chlapci 🙂 a ty ako zijes s bruskom?

marianax
30. mar 2012

@evpa a pozeram ze pohlavie uz vies wow 🙂 chlapcek no moje dievky dokazu niekedy viac nazlostit ako hociktory chlapci 🙄 🙂

evpa
30. mar 2012

@marianax ved ano, vychovat treba aj chlapcov aj dievky, ale posila by sa mi hodila 🙂

marianax
30. mar 2012

@evpa no mam ho dost dole polozene tak mi je tazsie dlhsie chodit a vies ze aj doma treba porobit ale nerobim len ja musia aj deti inac by som odpadla od unavy 🙂 na zaciatku mi bolo hrozne zle tak to keby si videla doma ten neporiadok uffffff katastrofa ale deti sa snazili aj varit musela hlavne ta moja druhorodena sikovnica no nejak sme to zvladli 🙂

larosa
30. mar 2012

ahojte kočky, zatiaľ máme tri princezné 🙂 pri tretej sme až do pôrodu nevedeli čo to bude a ja som sa nastavila tak, že to bude chlapec 😀 úplne iné tehotenstvo ako predtým a tak...no ani meno sme nemali pripravené...to bola sranda 🙂 sestrička ju niesla preč z pôrodnej sály a pýta sa: Ako sa bude volať ? a ja: Neviem...sestrička: Ako to, že neviete??? mm bol celý čas ticho, lebo on chcel veľmi syna...teraz je práve vonku so svojím miláčikom na prechádzke 🙂 tak o 5-6 rokov by som ešte chcela jedno-dve detičky, ale všetko závisí od financií 🙂 a hlavne potrebovalo by to dom 😀

janulap
30. mar 2012

babenky,prave som vas docitala.Klobuk dole 😉 Ja som v utorok zistila,ze cakame tretie,dnes vecer to oznamim mm 🙂 Ako au-pair v Rakusku som bola v rodine,kde boli 4 deticky-nádherné 🙂 Drzim vam vsetkym palce a nech vám vasi drobci robia len samu radost 😉

marianax
30. mar 2012

@evpa ano ano to ti verim ved mozno to najmensie ti najviac pomoze ved i moj syn musi robit prace akoze zenske kedze zije medzi zenami xxi a manzel je vecsinou v praci 🙂

mariro
30. mar 2012

@janulap ja mam 3 deti a snazime sa o 4 🙂

evpa
30. mar 2012

@larosa no je to cudne rozdelene na tomto svete 🙂 niekde same baby, inde chlapci, malo by to byt premiesane, nie 🙂 ja som tiez verila pri tretom, ze to bude dievka, ine tehotenstvo, ine chute, ine pachy mi vadili, a potom som si v 11ttdala zistit pohlavie a teda sklamanie velke, ze chlapcek, no a po stvrte tiez 🙂 ale teraz som si na to lahsie zvykala. uz som sa bala aj dufat...

marianax
30. mar 2012

@larosa no je to fakt uzasny pocit ked tu citam ze existuju rodiny ktore nelamentuju ked maju viac deti alebo ze ine rodiny maju viac deti 😀 naozaj ma to tesi lebo v dnesnej dobe je to vzacne

marianax
30. mar 2012

@janulap ahoj tak v prvom rade gratulujem 🙂 aky mas rozdiel medzi detickami? 🙂

janulap
30. mar 2012

@marianax dievcata mali v marci 8 a 6 rokov 🙂

marianax
30. mar 2012

@janulap jej tak obidve marcove super 🙂

janulap
30. mar 2012

@marianax ano 🙂 je medzi nimi rozdiel dva roky a 6 dni 🙂 A tento treti vrabcek,ak bude vsetko v poriadku by mal prist 1.12 🙂 A ty v juni 🙂 vzdy som chcela letne dietatko 🙂

marianax
30. mar 2012

@janulap no druhu dceru v poradi mam narodenu v juli a vzdy som hovorila najlepsie je rodit v letnom obdobi a potom som mala dve dievky v decembri a januari 😀 no a teraz ak bude vsetko ok tak 8juna lebo idem cisarakom v tento den ma moj dedo 95rokov a dokonca kamoska ktora mi ide za krstnu tak bolo by to pekne ak by to vyslo 😀

stojdulka
30. mar 2012

@evpa objednala ma 18.4. tak uvidíme, akurát to čakanie ma dosť znervozňuje, dúfam že sviatky to trochu urýchlia, ešte musim veľa stihnuť, okná a upratovanie a to nehovorím vonku, tam som ešte ani neškrtla

@monika74 dik, za podporu

evpa
30. mar 2012

@stojdulka najlepsie, keby sme si ten ultrazvuk mohli robit same doma, nie 🙂 ja idem, 17.4., ale este teraz v utorok na odbery, takze to uz vazne zacalo...zase poradne, odbery, ultrazvuky...jaj, normalne ma to obtazuje. Len sa trosku setri, predsa ste dvaja 🙂

evpa
30. mar 2012

toť náš junák

poleva
30. mar 2012

to ako zvládate toľko detí?? hm,veľký obdiv

marianax
30. mar 2012

@poleva ale aj tebe patri obdiv dvojicky 😉 😀

marianax
30. mar 2012

@evpa aj ja idem 17teho na poradnu 🙂

iwa1
30. mar 2012

Ahojte ja sa pridavam 😉 😀 my budeme 5 😀

marianax
30. mar 2012

@iwa1 jej ahoj dvojicky wow gratulujem tak aj vy budete mat veselo 😉 🙂

iwa1
30. mar 2012

no to teda ano, neplanovali sme a vyslo takto 😕 😀

monika74
31. mar 2012

@marianax ja som prvé tri mesiace prežíval fakt dosť zle no potom to trochu prešlo teraz drobec tiež tlačí dole a bolí ma dosť chrbát a stehenne klby .mala som bolesti aj ked som nebola tehu no teraz je to ešte horšie najme ked ozaj doma človek pri deturencoch musí stáť skoro stále na nohách🙂No to si mala štastie že prišli na to že to nieje mimomaternicové a nešla si hned na operáciu. 😀

marianax
31. mar 2012

@monika74 no vies co boli to na zaciatku hrozne soky nemala som kde deti nechat lebo ked som sla k lekarke potvrdila mi tehotenstvo a hned ma posielala do nemocky tak som sa oplakala tak ze som bola hotova ☹ mm som doma nemala ani mamu tak som len deti pobalila ani neviem ako a sli ku svokre a ja do nemocnice no hroza 😒 ale nejak sa to vsetko utriaslo a dufam ze bude uz len dobre a ty ako zvladas deticky mm ti pracuje doma lebo chodi von ? moj chodi na cechy pracovat a vlastne stale niekde inde robi 🙂 ale je zlaty a stara sa o nas 🙂

marianax
31. mar 2012

Ahojte moje zelam vam dnes pekny dnik ja budem upratovat spalnu poprezliekam si postel tak dufam ze pomalicky to zvladnem a vy co mate na plane ? 🙂