Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

stojdulka
19. nov 2012

@cakova budem silno držať palce, hlavne aby bolo všetko ok a nech aj to dievčatko vyjde 😉

marianax
19. nov 2012

@cakova moja zlata to som rada ze je ti uz lepsie neboj zvladnes to a ked ti bude tazko prides sa tu k nam vyrozpravat zelam ti pekne tehulkovanie bez problemov a aj to dievcatko nech vyjde 🙂 😉

lasenkamilovana
20. nov 2012

@luba41 moja mamina mala 4 dieta az 46 rocna a co kazdeho vec ...anikdy nelutovala

cakova
20. nov 2012

@stojdulka dakujem pekne

cakova
20. nov 2012

@marianax dakujem

stojdulka
20. nov 2012

baby zajtra poradna a bude i usg takže budú fotečky...teším sa veľmi 🙂

marianax
20. nov 2012

@stojdulka jeeej aj ja sa tesim hodis nejake foto aj tu ze? 😀

monika74
20. nov 2012

@cakova neboj to ubehne a ani sa nenazdáš a batôžtek bude pri tebe 😀 No len aby ťa drobček nenechal čakať až do porodu ako mna nikdy sa nechcela ukázať 😀 no skus babský recept obručkou nad bruškom mne to vyšlo 😀

lerinka
20. nov 2012

ahojte maminy, zatúžila som po bábätku, starať sa o taký malý batôžtek ako vy už ukrývate v brušku...mám trochu obavy ako to zvládne telo po dlhom čase....a už čakám štvrtý cyklus po vysadeni anti. Nestresujem, veľa diskusií som si prečítala a narazila až na vás, čo sa môžete už tešiť z budúcnosti, v ktorej asi ťažko sa dá zostarnúť 🙂 môj nový partner je vdovec...a má len jednu dcérku....rada by som mu darovať synčeka....ak to nevyjde, detí máme "dosť" 🙂, ale ak by sa podarilo....hmmm...ani neviem čo chcem poradiť....asi všetko čo môže byť lebo naposledy som rodila v r. 2000 a asi sa veľa pomenilo a hlavne pribudla úžasná vec - napísať na MK 🙂))) želám nádherné okamihy s Vašimi srdiečkami, tlčúcimi pri Vašich mamičkovských srdciach schopnými sa darovať ...

stojdulka
22. nov 2012

ahojte baby, tak včerajšia poradna dopadla na jednotku, vzala mi krv na triple testy no vôbec ma netrápi výsledok, ja ich považujem za úplnú zbytočnosť...dalej na usg sa malý pekne popredvádzal "medzi nôžkami" ukazoval o stošesť no tváričku si nedal nasnímať, alebo palec v puse alebo ruka pred tvárou, dr. všetko pomerala bola nadmieru spokojná, všetko ako má byť sme o týžden starší takže stále ostáva 14.4. ako aktuálny termín (podľa ms 19.4.) dlžka od hlavičky po riťku 13,9cm a váha 295g. No a dalšia dôležitá vec, včera to mm povedal dievčatám, viki celkom v pohode no natali ako som predpokladala nebola nadšená, neviem čo budem s nou robiť...jasné že časom sa to utrasie, no asi jej to bude trvať trochu dlhšie. toť vsio, dalšia poradna 12.12. a s 4D počkám asi až po novom roku...aby boli pekné fotečky 😉

marianax
26. nov 2012

@stojdulka jej moja to sa velmi tesim s tebou zlatusik maly nech si pekne rastie v mamkinom brusku 🙂 😉 a preco Natali sa netesi? neboj potom ho bude lubit tak ze nikoho k nemu ani nepusti 😀

stojdulka
27. nov 2012

@marianax no naša natalia ani pri laure nebola nadšená, a teraz ked sa dozvedela že sa začína všetko od znovu tak to bolo ešte horšie, hlavne ked vie čo ich čaká, nehovorím že sa musia o nu starať, no laurinka začína byť neodbytná, všade chce isť s nimi a oni kočky veľké...svet gombička...ved to poznáš 😉 no bude si musieť zvyknúť, má inú možnosť? 🙂

marianax
27. nov 2012

@stojdulka tak tak nema moja ale ver ze raz to oceni teraz rozmysla uplne inac ale vsetko sa zmeni 😉

stojdulka
30. nov 2012

och baby, ja som uplne vyšťavená, kríže ma bolia jak šľak a kde ešte do večera...natálii som vnútila lauru vonku, no čo že je už tma nech sa trochu vybehá, nedosť že začína rozprávať 😝 , to ešte i ako veľká kočka by chcela do noci byť hore...a také zlatulinké dieťa to bolo 😝
akosi ma začína mátať to moje tehu, a to by človek povedal že pri štvrtom to bude pohoda...no ja mám pocit že už som 100rokov tehu, strašne ma to obmedzuje a som z toho nervozna, už aby napadol sneh tak aspon bude dôvod sedieť doma na zadku
hej a inak dnešna váha +2kg tak neviem asi sa to už rozbieha 😕 😕 😕

silvia0201
30. nov 2012

@marianax kukám, že si si našla super témičku 😀 😀 😀 😀

monika74
30. nov 2012

@stojdulka nič si z toho nerob ja som tiež to štvrté asi znášala najhoršie bolo mi zle pálila ma záha a boleli všetky klby a pritom som moc nepribrala 😀 😀 no a okolo chalanov človek musí byť stále na nohách vkuse sú hladný 😅

marianax
1. dec 2012

@silvia0201 jeej ahoj moja ty si ma tu nasla? 😀 😀 😀 ano ano chodim tu malo ale sem tam nakuknem k babam viac pocetnych deti 😀

marianax
1. dec 2012

@stojdulka moja i ja som si myslela ze to moje tehu ani neskonci a teraz sa tu ten moj zivan hraje kolo mna a uz by len zivanstva stvaral 😀 prejde to neboj este ti bude luto za bruskom 🙂

ballenka
3. dec 2012

@maminuska tolko nepoparovanych ponoziek je aj u nas doma, maximalne mnozstvo, uz mam krabicu od topanok plnu, ale obcas sa nejake dvojicky-ponozky k sebe najdu.
Inac zistila som, ze sa obcas ukryju do perin pri prani a vankusov🙂
jaj a pocet deti 3 a 4bude v marci🙂

ewellina
3. dec 2012

@ballenka a aké vekové rozdiely máš medzi deťmi? 🙂

ballenka
3. dec 2012

medzi prvymi 3 necele dva roky prva dcera potom o 23mesiacov syn a potom o 20 mesiacov syn teraz po poslednom bude 9 a pol roka a nevieme co to bude🙂 tajne dufam , ze dievca🙂 cize momentalny stav 12r+11m dcera
11rsyn 9r+3m syn a v marci dalsie babo

mamama11
6. dec 2012

ahojte dievčatá, tak sa k vám teda aj ja oficiálne pridávam 😵

ako som písala, že mm povolil, tak hneď na šup sa zadarilo 😉 16.7.čakáme prírastok 🙂 inak mi býva strááááášne zle už 3 týždne, takže nič moc to nie je a to si ešte počkám, kým to prejde, pri poslednom tehu to bolo do cca 20tt, tak Vianoce si asi moc neužijem, ale čo už , vydržíme 😉 no a dosť ma trápia kŕčové žily, nečakala som tak na začiatku, že budú robiť problémy, ale riadne bolesti mávam a stačí mi dlhšie postáť na nohách, tak sú navreté ako špagáty, no do konca tehu si s nimi užijem 😖
@stojdulka Luci, tak som to nevydržala, ako som chcela a mm som to už dávnejšie povedala, keď mi začalo bývať tak strašne zle, som sa hanbila, že viac dňa preležím ako prerobím, tak som vyšla s pravdou von 🙂 a on vôbec nechce vedieť, čo to je, že sa nechá prekvapiť až k pôrodu 😲
@ballenka držím palce, nech ti výjde to dievčatko 😉

stojdulka
6. dec 2012

@mamama11 ahoj, tak to sa teším s tebou, len aby si to ty vydržala nevedieť...isto hned na prvom usg budeš chcieť vedieť...uvidíš... tak nakoniec ani pri štvrtom tehu ťa neobišli nevoľnosti, tak sa len šetri a oddychuj, robota to nezajac neutečie

adunka73
8. dec 2012

@mamama11 ahojky,jen jsem nakoukla do diskuse a pridavam svuj nazor,ze jsem u kazdeho tehu s divecatkami chtela vedet na utz co to bude...a ted nakonec pri ctvrtem tehu jsem nic vedet nechtela,touzila jsem mit nadeji az do konce,ze se mi narodi chlapecek,po kterem jsem cely zivot straaaaasne touzila.A narodil se! 😀 Zazrak!Tak drzim palecky,aby te takove mile prekvapeni cekalo taky.

adunka73
8. dec 2012

@stojdulka gratuluji k ocekavanemu chlapeckovi 😉 taktez to bylo u nas jeste pred rokem,ale nevedela jsem do posledniho okamziku,ze cekam chlapce.Jen jsem si to strasne moc prala 😵 .A muj veliky sen se vyplnil.Za tyden uz oslavime 1.rok 😎

adunka73
8. dec 2012

@mamama11 ...a krecove zily byly pokazde mym velikym trapenim cele tehu,od sameho zacatku az do konce ☹ ☹ ☹

kajuska01
8. dec 2012

🙂 🙂 ja mam tiez 4 deticky🙂🙂🙂🙂

cintulka
8. dec 2012

@saska2008 na foto mate 4,čakate dalšie? 🙂 :-

ewellina
8. dec 2012

Žienky, ako často periete? My každý deň, ale môjmu mužíkovi sa to zdá veľa.

katkarv
8. dec 2012

@ewellina ja periem kazdy druhy az treti den a susede sa to zda vela 😀 Ale oni su dvaja dochodcovia.