Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

lulka78
5. okt 2012

@maminuska tak tam to poznaaaam 🙂

marianax
5. okt 2012

@cakova ahoj mojka ja mam 5deticiek teraz je to tazke a bude to mozno niekedy tazke aj ked sa male narodi ale jednoznacne uzasne milujem svojho synceka a dakujem Bohu ze ho mam no na zaciatku to bolo pre mna velmi tazke aj ja mam manzela stale prec tiez pracuje v stavebnictve pracuje v Cechach a domov chodi na 4 -5dni niekedy 7no to malo budeme si pisat uvidis ako ti to tehu pekne zbehne a budeme sa tesit ako ti malinke rastie zelam ti tu slecinku no hlavne je aby bolo zdravucke som v junovkach ale budem rada ked sa mi niekedy ozves len tak ako sa mas 😉

cakova
6. okt 2012

@marianax Dakujem no hadam nam vyde dievcatko,tak prave vcera som bola u lekara,som len 7 tyzden dost skoro a uz teraz sa uvazuje nad serklazou,takze hadam to vsetko dobre dopadne.Strasne mi byva zle,tak mam trocha vsetko narusene,kym vstanem,upracem a navarim....No snad do cim skorej prejde a budem dobre...No davala som si vcera robit sono ci je tam len jedno babo,lebo viacej by som nezvladla a je jedno a doktorka vravela,ze nato ze je take malinke uz ma cinnost srdiecka...Mala machulka ale srdiecko som videla ako pekne bije...Jasne ze si mozeme sem tam napisat,este si popozeram albumy tvoje mas ich tam dost,rada pozeram fotografie s detmi...Aky mas vekovy rozdiel medzi detickami?

marianax
6. okt 2012

@cakova ahoj moja a co je to ta serklazia? a bolo ti takto zle aj pri chlapcoch? mne bolo aj pri Emmke (5) a aj teraz pri Lukaskovi 8meho bude mat uz 4mesiaciky 😀 jemine hrozne mi bolo to sa neda ani opisat nevnimala som ani cas moja dcera Majka (13) mi aj varila len z postele som kazala co ma robit potom som dostala aj zapal podhrudnice hrozne bolesti pod pravym rebrom ani nadychnut som sa nemohla v noci som nespavala no proste hroza a manzel v praci .......takze najstarsi je syn v marci bude mat 15rokov, Majka mala v juli 13, Simonka bude mat v decembri 10, Emmka bude mat v januari 6 rockov a maly Lukasko teraz 8 oktobra 4mesiaciky 🙂 vecsinou som sama aj pocas celeho tehu som bola takmer sama furt a na vsetko to by som ti vedela vypravat ale jednoznacne si neviem predstavit zivot bez Lukaska lasky mojej prv som si myslela ze to bude znova dievcatko tak som sa citila ale je to chlapcek 😀 mala som na cisarsky a mozno ma odsudis aj ine babenky ale dala som si sterilizaciu chodim so srdieckom na kontroly a bala som sa mat znova narkozu lebo spinal mi neodporucali aj to lutujem ale musim fungovat nejak pri mojich detoch .....ked ti byva zle skus prv nech vstanes rano z postele este v lezme spapat aj suchy rozok nepomasteny troska odkusit raz dva krat ja som to tak robila alebo som pila zazvorovy cajik ale to pomahalo len troska no aspon som nieco urobila preto aby mi nebolo zle 😅

cakova
7. okt 2012

@marianax No serklaz to ta vlastne zasiju,ked sa otvaras skoro a hrozi potom predcasny porod.Preto to chcem aj teraz nech to vydrzim doma s detmi do porodu..A co sa tyka tej strerilizacie urcite ta neodsudzujem aj ja by som chcela na ten zakrok,lebo v prvom rade musi byt v pohode matka aby boli deti stastne a bolo postarane o ne...Otvorene ja som uz 4te nechcela a piate uz duplom nechcem....skusim si kupit ten zazvorovy cajik a uvdim,uz papavam v posteli rano,je trosicku lepsie,ale cely tyzden som nevladala ani oprat ledva navarit a zase spat....

marianax
7. okt 2012

@cakova to ta chapem moja nedavno som to ja prezivala neboj prejde to aj ked sa ti teraz nezda 🙂 len sa snaz oddychovat ak sa da co najviac potom sa narobis az az ved to poznas 😉

maminuska
7. okt 2012

Baby ja neviem ako vy ale ja len perem a perem , vešiam ,skladám a niečo aj žehlím , ale v sobotu som prala celý deň , ide ma šlaktrafiť a dnes ž trištvrte koša plného. Mne sa to tam hádam kotí alebo čo .

cakova
8. okt 2012

@marianax ved hej jasne...a mozem sa ta opytat kolko mas rokov nezachitila som,vyzeras mlado...

cakova
8. okt 2012

@maminuska to je normalne ja mam tri deti a takisto nic ine nerobim...

marianax
8. okt 2012

Takze tak som sa tesila ze dam malemu viburcol ktory som kupila v lekarni a on mi ho hned vykaka no nie je to uzasne??? 🙄

marianax
8. okt 2012

@cakova teraz v auguste som mala 34 🙂

stojdulka
8. okt 2012

baby tak mi sme jasný, geneton odpísal jednoznačne CHLAPEC ide ma rozpučiť od šťastia

julls113
8. okt 2012

Ahojte ja mám síce len 1 chlapča, ale mám 4 súrodencov! 😉 a nikdy by som nemenila.. Hej nežili sme v luxuse, ale bolo nám dobre! A teraz, keď sa stretneme na sviatky, tak sú 1000x krajšie 😀 a ľudia na nás tiež zazerajú, keď sa spolu niekam dotrepeme všetci naraz(napr.kúpalisko) :-P šak nech čumia.. Ináč najstaršia má 31 a najmladšia 15

fiffinkaa
8. okt 2012

@cakova jééj čítam že 4-tý prírastok na ceste, úžasnéé gratulujeem 😉

evpa
8. okt 2012

@stojdulka Luci, gratulujem!!! To je radosti, si neviem ani predstavit ako sa bude tesit tvoj muzicek, ze sa docka muzskeho potomka 🙂 Tak vela zdravicka, nech to doklepete do zdarneho konca!

mamama11
8. okt 2012

@stojdulka Luci to je super správička 😵 😵 😵 moc moc gratulujem, tak vám to teda krásne vyšlo, manžel bude mať určite nesmiernu radosť, držím palce, nech to šťastlivo dobojuješ 😉

cakova
9. okt 2012

@fiffinkaa Dakujem,len neviem ci sa este tesim,mam skor obavy ako to vsetko zvladnem a co ak nieco sa udeje,mam len 25r.

cakova
9. okt 2012

@marianax No ja len 25,neviem preco ale ja mam stale take zmiesane pocity,bojim sa ako to vsetko zvladnem,co ak sa nieco v zivote udeje,ja uz som rozvedena raz.Vobec necitim,zeby som sa tesila,vidim v tom len problem a pritom deti milujem....

fiffinkaa
9. okt 2012

@cakova to vážne taká mladučká..tak to je krásne, deti Ti odrastú a ty ešte celý život pred sebou 😅

cakova
9. okt 2012

@fiffinkaa No aj to je pravda...

elenaakiko
9. okt 2012

ahojte 🙂 ja mám zatiaľ ešte "len" tri detičky ale nebránila by som sa ani štvrtému 😉 a chcem povzdbudiť
@cakova neboj sa zvládneš to 🙂 ja mám 23 rokov a tri detičky 😕 😀 držím palce

cakova
9. okt 2012

@elenaakiko dakujem velmi...

ninarigova
9. okt 2012

Ahoj ja mam 3 deti a cakame 4.Takpovediac necakane ale teraz uz velmi vytuzene.Bude to chlapcek poktorom tuuuuuuzim dlhich 15 rokov .Iked moje 1 dietatko je chlapcek a coskoro bude mat 16,nie je synom mojho manzela.No napriek vsetkemu a vsetkym ho miluje ako vlastne.Vdaka bohu 🙂 Ateraz tento anjelik v mojom brusku no nadhera,a to som takmer isla na potrat.Mam 35 rockou a nerobym si stim starosti,beriem to tak ako to ide same. 🙂

zeitka
9. okt 2012

@marianax ahoj mozem sa opytat na tu sterilizaciu?? To ti robili zvlášť? Alebo si mala cisrsky posledny a to pri ňom? Co k tom teba? Nejakú žiadosť? Platí sa za to? Rozmyslam o nej, teraz cakam štvrte babo a myslim že by to nebolo zle?
Je to pod istá Ír vajecnikov, nie???

marianax
9. okt 2012

@zeitka ahoj moja ano mala som cisarsky planovany kvoli mojmu srdiecku (nemohla som tlacit) no platila som 30eur a to len podpises papier ja som podpisovala pri prijme uz ked som sla rodit lebo som sla do nemocky den pred sekciou 🙂 no je to podviazanie vajecnikov aj tak sa to vola 🙂 prajem krasne tehulkovanie a zdrave dietatko ak by si este nieco chcela napis 😉

marianax
9. okt 2012

@stojdulka mojkaaaa no ked tu nenahliadnem ani neviem uzasna spravicka tesim sa s tebou jupiiiii zlatusik pohladkaj ho za mna 😀

marianax
9. okt 2012

@zeitka prepac robili mi to pocas sekcie hned to som ti nedopisala 🙂

marianax
9. okt 2012

@cakova no je mi luto ze si uz raz rozvedena a teraz mas stabilny vztah? ja ked som mala 25tiez som uz mala 3deti ty budes mat o jedno viac noooo boze netrap sa preto 🙂 😉 ja som taketo pocity mala dost dlho ako mas ty nevedela som sa spametat ze som znova tehu mam aj nejake zdravotne problemy ale pocas tehu som ich nemala co som bola velmi rada tak to ma byt moja uvidis radost este len pride neboj nevycitaj si ze sa teraz netesis necakala si to ale ja verim ze aj ked to mozno nebudes mat jednoduche stoji to zato ja som takmer stale sama mm nie je doma len velmi zriedka chod prec na 3-4tyzdne a doma je 3-7dni a ked pisem ze 7dni to je uz vela mam stavy kedy mam depky preto ale moje zlato mi to vynahradza aj ked sa nevyspim doma mam toho vela varenie pratanie pranie nakup lekar pubertu uz riesim .......drzim peste moja zvladnes to uvidis 🙂

maminuska
9. okt 2012

@cakova vieš ja si myslím že čo sa týka veku nie si na tom zle, práve naopak. Pozri na mňa, ja už 17 rokov nerobím nič iné len sa starám o deti + práca a môj manžel chce ešte jedno.
Moje deti 17,13, a skoro 3 a teraz by mal prísť ďalší krpček. Ty si to takto odbiješ a od 35 máš fajront, čas na seba , deti ti nebudú plakať 🙂 . Ja mám 37 a ak sa nám teda zadarí tak zas minimálne 10 rokov do 47 som uviazaná.

cakova
9. okt 2012

@marianax aaach dakujem ja sito vazne neviema ni predstavit,chvilku je dobre a potom pride namna depresia...co ak...teraz myslym,ze mam v pohode vztah,ale manzelstvo sa mi rozpadlo behom 2 mesiacov,takze s tyzdna na tyzden som vedela,ze sa rozvadzame...ono stat sa moze vselico,nemala by som asi na take veci mysliet...a ked uz asi by to som zvladla aj sama nejako...