Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

lonska
23. okt 2012

skoro ako ja,len ich mam o trosku starsie.Toto stvrte bude chlapec,termin mam 13.12.2012 uz aby to bolo.

evpa
25. okt 2012

ahojte zenusky, tak my sme od 17-teho uz mnohodetna rodinka 🙂 Tesne po polnoci sa nam narodilo nase stvrte stasticko, Šimonko, chlapak s mierami 3770g a 52cm. Neskutocny je tento pocit, ked uz je po porode a doma spinka male vonave vtacatko...kiezby to ostalo dlhsie...je tak neuveritelne nadherny, braskovia a tatinko spokojni...co viac si priat 🙂 Toto je dokonale stastie, klop-klop 🙂

mamama11
25. okt 2012

@evpa moc moc moc gratulujem a prajem hlavne veľa veľa zdravíčka obom, tebe skoré zotavenie a drobčekovi, teda riadnemu drobcovi 😵 koooooopec mliečka 😉
@stojdulka Luci, ako sa držíte? Manželovi si už tú krásnu novinu oznámila? Ako zareagoval? 🙂 mne mm konečne povedal ÁNO 😵 tak dúfam, že už názor nezmení a čo nevidieť budem sem medzi vás môcť zaskočiť častejšie 😉

maminuska
26. okt 2012

@evpa skutočne gratulujem , želám veľa štastíčka teba aj celej rodinke.

saskapac
26. okt 2012

@evpa blahoželám!!!

stojdulka
27. okt 2012

ahojte baby, ja ako vždy o tomto čase kopec roboty no už pomaly finišujeme s hlavnou sezonou...ešte do stredy vydržať, som neskutočne unavená, no rada že všetko ide v rámci "normy" hladko a už sa teším na to ako si oddýchnem 😉
malého kontrolujem denne cez angelsounds srdiečko bije ako zvon, pohyby zatiaľ necítim ale dnes som iba 15tt+0 takže je ešte skoro 🙂
do poradne idem v stredu, tak budem vedieť viac
@evpa tak srdečne gratujujem, už aj aby náš maličký bol pri nás...no prednami ešte dlhá cesta, tak nech malý pekne prosperuje a mamine rýchly návrat do formy

@mamama11 ahoj, už som to mm povedala, teda hned ako som dostala výsledky z genetonu...jasné že bol strašne rád no vypočula som si i poriadnu prednášku na tému "zodpovednosti po tom všetkom"...teraz som ako pod lupou, ešte dobre že v robote sme teraz každý niekde inde inak by ma asi dohnal do šialenstva neustálym staraním sa...ale zlatý je, večer si spolu vždy vypočujeme srdiečko, taký večerný rituál sa z toho stal....a čo sa týka tvojej správy o tom že mm súhlasil s dalším babom tak to je skvelé, tentoraz to už určite vyjde s chalanom tak ako u nás..stopro...len do toho,budem tuho držať palce 😉

stojdulka
27. okt 2012

v stredu po poradni sa ozvem s novinkami a možno i nejakú fotečku pridám 🙂

marianax
28. okt 2012

@stojdulka ahoj moja ako sa mi mas nechodim tu casto aj teraz pisem len po stojacky 😀

lulka78
30. okt 2012

@evpa blahozeláááááám 🙂 super...bambulacik maly, tesim sa s tebou! porod bol dufam rychly,ked uz stvrty junak...vela vela mliecka prajem a spokojne babetko!

evpa
30. okt 2012

@lulka78 porod bol rychly, nastastie 🙂 , ako pri druhom a tretom, tri poriadne kontrakcie, dve zatlacenia a cucko bol na svete 🙂 15min. Keby som nevedela, ze rodim, tak dovtedy taky poslickovia...
@stojdulka
@saskapac
@maminuska
@mamama11 Dakujem zienky 🙂

mimi
30. okt 2012

@myzma ahoj, pekne si to napisala, nie si sama, viacere sme unavene, este k tomu, ak manzel chodi neskoro z prace mam pocit, ze cela domacnost je len a len na mne. Zatial mame dve deticky o dve sme prisli, ked boli v brusku. Ked sa nam druhe babo narodilo, manzel sa uz pytal, kedy bude tretie 😀 Tiez sme si pred svadbou naplanovali styri, mohli byt, ale nevyslo to, tak ako pises, deti su dar, nie kazdemu je to dopriate 😉 Stale ale zvazujeme mat dalsie babo, lenze lekar mi to uz zakal, preto sa niekedy pohravam s myslienkou, ze by sme si dajake adoptovali 🙂
Prajem Vam vela trpezlivosti a fandim Vam, mozno sa aj ja raz pridem pochvalit s velkou rodinou 😉

lulka78
30. okt 2012

@evpa tak fajne...ja som inak aj pri tretom,ktory nemal ani 2,5kg vedela ze rodim,ziadny poslickovia veruuuuuu.....ale to je tym napichanim a chemiou,co mi kolovala v zilach...keby to slo mojim,len mojim oxytocinom a nie tym z hadicky,az tak sprosto by to nestipalo............to su ti doktori. len aby mali fajku,len aby to uz bolo 😖

evpa
30. okt 2012

@lulka78 tak presne toto si myslim aj ja, chemia zneprijemnuje zenam inak znesitelne bolesti... ja som nedostala ziadnu chemiu, teraz a ani pri druhom a bolo to v pohode...pri tretom kopec chemie a veru bolesti hrozne...agonia...nedokazala som sa pohnut, nohu vylozit...sice rychlo, ale velmi velmi intenzivne...

monika74
30. okt 2012

@evpa takže gratulácia veľká 😀 😀

lulka78
30. okt 2012

@evpa presneeeeeeeeeeeeeee, intenzita neskutocna, to aj moj muz povedal...... a ked clovek povie,ze nic nechce, tak ho maju za blba,ze co vymyslate,my lepsie vieme a podobne zvasty 😠

cakova
31. okt 2012

ahojte dievcata,chcem sa vas opytat kedy ste citili pri stvrtom tehotenstve prve steklenie v brusku,prve pohyby,malo by to byt skorej ako predchadzajuce tehotenstva vsak?

cakova
31. okt 2012

@evpa gratulujem....

lulka78
31. okt 2012

@cakova ja mozem sice napisat len pri tretom,ale bolo to okolo 14-15tt. sama som tomu nechcela verit,ze je to ono,ale gynekolog mi to odobril,ze veruze moze,pretoze uz viem o co ide,a som chuda,ze chude zeny citia trosku skorej....

marianax
31. okt 2012

@evpa gratulujeeeeem a zelam vela zdravicka malinkemu maminke a celej rodinke 🙂

marianax
31. okt 2012

@stojdulka ahoj moja no ako bolo na poradni? 🙂

stojdulka
31. okt 2012

@marianax ahoj, ja sa jak trúba ponáhľam s robotou aby stihnúť...potom letím ako bláznivá a na dverách lístok že do pondelka dovolenka, som myslela že ma tam šľahne... a mala som tušáka že zavolám či robia....v pondelok sa tam potrepem zasa...už si viem predstaviť koľko bude ľudí ked tri dni nerobila 😉

marianax
31. okt 2012

@stojdulka jeeej moja tak uz len musis pockat do toho pondelka 😅 a manzel uz vie? nechodim tu casto tak neviem a uz som sa ta pytala ci uz vies pohlavie? a ako sa inac citis este mas nevolnosti? 🙂

cakova
2. nov 2012

@lulka78 aha no ved ja som sa pytala preto,lebo tiez som skorej citila pohyby,ale teraz sa mi zazdalo a som ale len 12 tyzden,ale asi omyl,lebo uz sa to nezopakovalo...Dnes som bola na sone,vsetko v poriatku,len som spinila,tak beriem duphaston,uz je lepsie,uz sa len snazim setrit pri troch detoch...

stojdulka
3. nov 2012

@marianax ahoj, mm som to povedala hned ako mi prišli výsledky z genetonu....tak sa tešil z chalaniska, no vypočula som si i poriadnu prednášku o nezodpovednosti a blablabla,....takže konečne to bude chalan a ti poviem že už teraz mám strach čo za kombinácia to bude, pretože laurinka je taký malý čertík a ani chlapcom nemusí byť aby vystrájala nezbednosti tak uvidím čo to bude ked budeme mať ešte i chalana 😝 , nevoľnosti už chvalabohu poľavili, teraz mám skôr problém s návalmi hladu a potom mi je zle ako sa natlačím...zatiaľ som ešte nepribrala ani kilo, už cítim aj pohyby takže už iba prežiť zimu a nech už je apríl 😉

marianax
3. nov 2012

@stojdulka moja zlata ja sa taak tesim naozaj po precitani tvojich riadkov mam az zimomriavky veeelmi ti to prajem 🙂 😉 co sa tyka toho hladu to poznam neboj to nie je nic hrozne aj ked ti je potom nevolno ale ze si nepribrala ani jedno kilo wow z teba bude tehu-kocica 😀 no a poviem ti ze dievcata dokazu byt niekedy horsie ako chalaniska 😀 najstasi sice mi dal zabrat za malinka ale potom uz bol kludne dieta nevystrajal tak ako chalani zvyknu vystrajat takze toho sa neboj juuj mojenko zlate takze chlapciatko vam vyslo velmi velmi uprimne ti to zelam moja prosim ak budes nieco pisat tu do fora pridaj aj mna aby som si to mohla potom precitat lebo nezvyknem tu casto chodievat a chcem vediet ako sa mi mas a tesim sa aj na foto bruska ktore dufam niekedy odfotis 😀

stojdulka
7. nov 2012

och baby, mám taký pocit že sa mi vrátili nevoľnosti, už druhý den trpím a som strašne nervozna, dievčatá si teraz so mnou užijú, mm pre istotu radšej robí od rána do večera... a asi v tom aj vidím problém, proste musím pracovať od minulej stredy som doma a už to nemôžem vydržať...asi som workoholik
čo sa týka poradne tak tá bola taká nemastná neslaná, tlak, moč a popočuvala srdiečko (prakticky všetko čo si môžem urobiť i doma) a napísala dalšiu hned 21.11. lebo musím stihnúť tie triple testy, osobne keby na tom netrvali tak mi ich ani nemusia robiť aj tak pôjdem ochvíľku na 4D tak tam mi drobca dôkladne skontrolujú a ešte som dostala nakázané pozbierať všetky peciatky do knižky...obv. zub. int. takže budúci týžden budem chodiť po doktoroch....no už sa teším

marianax
10. nov 2012

@stojdulka ahoj moja ci to nebude tym ze si nervozna mas hned aj nevolnosti 😕 ale pracujes ci si doma? no hormony pracuju tak to s tebou budu musiet nejak vydrzat 😅 potom napis ako bolo na 4D

monika74
13. nov 2012

@stojdulka to prečo ta tak nahánaju?ja som nedávala a ani nepotrebovala žiadne pečiatky.tak ja som v tehu bola skoro stále nervozna 😀

stojdulka
13. nov 2012

@monika74 neviem, aj pri dievčatách som bola všade po pečiatku 🙂

cakova
19. nov 2012

Ahojte dievcata tak uz sme v 14tom tyzdni,tie najhorsie nevolnosti su snad uz zanami a moja psychyka uz tiez je natom lepsie..Zacinam si zvykat ze budem mat stvrte babo a uz je to ovela prijatelnejsie premna,aj ked to dlho trvalo,strach ma neustale predbehoval...No teraz jednine co si zelam,aby islo tehotenstvo bez problemov a aby som sa po serklazi neotvarala a vydrzala som pri detoch az do porodu a aby bolo dievcatko konecne.Este nevieme pohlavie,tak si musime pockat na dalsie sono...Tak teda drzte mi palce aby mi oznamili,ze cakame dievcatko...