Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

marianax
30. jún 2012

Ahojte dievcata dost dlho som tu nepisala ale chcem oznamit ze je nas o jedneho cloviecika viac 8.juna sa nam narodil Lukaško skeciou takze najstarsi je syn potom 3dievcata a teraz chlapcek 🙂 nech sa vam dari tie ktore cakaju nech stastlivo donosia svoje pokladiky a tie ktore planuju nech im to coskoro vyjde 🙂 😉

stojdulka
4. júl 2012

@marianax ahoj, hned na začiatku veľká gratulácia k malému, nech je zdravučký a pekne rastie a mamine veľa síl a trpezlivosti
ja práve končím tretí cyklus od zákroku, kto by to povedal že to tak rýchlo zbehne, takže v dalšom cykle by už aj som mohla otehotnieť tak uvidíme, hned po zákroku by som bola rada otehotnela hoci i na druhý den, no teraz ked sa blíži čas ked môžem, tak sa mi do toho akosi nechce, teda prepadá ma čoraz viac obáv, ako to bude...no treba myslieť pozitívne, plodné dni mi vychádzajú akurát na dovolenke takže dúfam že tentoraz to vyjde

lulka78
4. júl 2012

@monika74 drzim palec,nech sa ti to trošku zružovie 🙂)) ake je to byt tehu v 38r.? ja mam pocit,ze uz teraz nevladzem akosi /mam 34/,najma v noci ked treba vstavat viackrat,a potom cez den aj fungovat....kde chodis na gyn? u vas do By? ci do Za?

monika74
4. júl 2012

@lulka78 no uvidíme či to bude dievča vobec sa nechcelo ukázať pri chalanoch som to vedela.o tom vstávaní mi nehor ten najmladší mi v noci skoro do štyroch rokov celu noc neprespal budil sa každú chvílu.Snád toto bude lepšie pretože mi aj teraz v noci dovolí spať a v noci ma nekope tak uvidíme 😀 Roky si človek ani neuvedomuje že má viac a bolo to plánované len už teraz som unavená z tepla 😅Ja chodím do žiliny k dr.pretože som tam prv bývala takže dr. sebe aj deťom som tam nechala a vybavím sa tam určite rýchleššie ako v BY 😀 😀

marianax
11. júl 2012

@stojdulka dakujem moja zlata a velmi ti zelam nech to vyjde neboj obavy prejdu 😉

ninarigova
13. júl 2012

ANO ja cakam 4 babatko 😀

marianax
13. júl 2012

@stojdulka zelam ti aby sa to co najskor podarilo moja potom napis 🙂

niki0121
14. júl 2012

@marianax Gratulujem k bábätku! Prajem veľa zdravíčka a šťastia.

marianax
14. júl 2012

@niki0121 dakujem moja aj vy mate Lukaška a pozeram ze cakate babo tak zelam krastne tehulkovanie a zdrave dietatko 🙂

klarinocka2
14. júl 2012

Ahoj, tak ja náhodou čakám 7 bábatenko. A to Ťa uisťujem, že nie som rómka ani alkoholička.

niki0121
14. júl 2012

@marianax Ďakuejm veľmi pekne.

niki0121
14. júl 2012

@klarinocka2 Ahoj! 7 dieťatko? Wau gratulujem a kedy máte termín? Ako to znášaš a aké sú staré staršie detičky? Súrodenci sa tešia?

vladkap
14. júl 2012

@klarinocka2 Ahoj, to je super,ja čakám 6 bábo (staršie majú 17 - 7r.) a mám susedu o pár blokov, ktorá má 9 detí vo veku 24 - 5 r. Prečo by si mala byť rómka alebo alkoholička, ani jedna z nás nie je ani jedno, sme normálne rodiny s väčším počtom detí. Je mi úplne jedno, nech si o tom myslí kto chce, čo chce - ja sa na bábo teším aj celá rodina. 🙂

monika15
14. júl 2012

@vladkap
JeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeJ
ja sa normlane tesim stebou 🙂)))))) 6 deti wow.... 🙂)))))
mozes byt na to hrda 🙂))) a kazdy kto ta nazyva tak co pises tak ti zavidi ver mi 🙂)))))))

super super super 6 deti 🙂)))) ja som chcela tiez vela ale uz zial :((( uz vela nebude :((((

monika15
14. júl 2012

@vladkap
viec co to bude?

monika15
14. júl 2012

Baby co tu urazate mamicky ze romky a alkacky lebo maju vacsie rodiny tak laskavo opustite tuto miestnost....
nazov temy neni urazat !!!!

=) takze zbalte svestky a DOVI DOPO 🙂)))

vladkap
14. júl 2012

@monika15 Zatiaľ nie. Myslím, že to bude chlapec, ale doktor nevidel. 25.7. idem na 3D, tak sa snáď dozvieme 🙂

monika15
14. júl 2012

@vladkap
super 🙂)))

janula18
17. júl 2012

ako vás tu tak čítam, začínam aj ja uvažovať že možno ešte jedno niekedy. Len sa obávam finančnej stránky, lebo teraz s dvojkami je to dosť náročné, všetko 2x.

emily3
17. júl 2012

ahojte mamulky, tak som aj zabudla zesom prispievala do tejto temy, uz mame 5 deti 😉 a tesime sa z nich. aj som si vypocula , ale mam dve usi, jednym dnu a druhym von.
@janula18 fu dvojky, ale uvidis ked povyrastu bude lepsie...no financie, to desi aj mna, ale verim ze sa nam podari vychovat detI a ze im dame vsetko co potrebuju. 😉

maminka30
17. júl 2012

ja mam 4 detičky.je to super mať takúto rodinku.teraz nas je tu na SK malo.pozerajú sa na nas ako z inej galaxie.ale chcela by som mať ešte viac.dokazala by som rodiť každý rok.lebo tých malých voňavých hlavičiek nemam nikdy dosť 🙂 a som veľmi rada,že tu je aj takato diskusia.ten pocit,že nie som jedina..... 😀 ktora ma rada kopu detí.dúfam,že raz nam našu lasku oplatia

melkina
18. júl 2012

@maminka30 napísala si presne to čo ja cítim 😉 ahojte všetky maminy veľkých rodin pozdravujem aj ja 😀

emily3
18. júl 2012

trocha to tu oziva, super....no ked vyrastie nase najmladsie,..budu mi babata chybat. s stale sa ucim byt mamou a nie je to vobec lahke. ale deti za to stoja.

saskapac
4. aug 2012

My máme 3+ 2 . Tie dve sú dvojičky. Nikdy by som si nepomyslela, že budem mať toľko detí, no a o dvojičkach sa mi ani nesnívalo! A presne dnes majú 1. rôčik!!!

stojdulka
10. aug 2012

ahojte dievčatá, tak ja sa ozývam po stráááášne dlhom čase, ale veľa roboty, dovolenka a teraz znovu veľa roboty...taký začarovaný kruh, sľúbila som že sa ozvem ked budem mať niečo nové tak teda aj mám, zatiaľ som 29DC prvý den meškania ja samozrejme hned testujem a takýto duch vyšiel: vid. foto....zatiaľ iba s malou dušičkou, pretože po predchádzajúcom nezdare mám obrovský strach aby bolo všetko ok 😝

nonika1979
11. aug 2012

jujky vy ste tu vsetky ake maminky aj ja mame 3 deticky strasne mam rada deti velmi by som este chcela ale nevyhovuje moj zdravotny stav mi to teraz nedovoluje ani financna stranka a neskor no ved uvidime pekny den 🙂

irin12
11. aug 2012

Ahojte babule nie ste v tom same ja tehotna niesom a nemam deti ale som zo 6-tich surodencov narovinu vam poviem, ze mat jedno-dva deti je malo viete preco? neviete co z toho vyrastie poznam vela pripadov jeden syn sa zabil a druhy sedi v base a rodicia sa trapia, ale co som chcela napisat......... aj mojej mame hovorili ludia, ze tak vela deti a co ja viem co neboli spokojni, ale teraz ked sme dospely najmladsia ma 12 rokov tak si to inak ani nevieme predstavit a nebyt najmladsej sestri tak rodicia su uplne sami. Kazdy ma priatelky, manzelov, priatelov a nasa najmladsia je nas milacik. 😀 😀 ked chcete mat deti trebars aj 10 nikoho do toho nic. Stale plny dom a o zabavu postarane uvedomila som si to az na vlastnej svadbe pri rodinnej fotke ze nas bude este kopec ked kazdy bude mat deti 😀 😀 strnast osob najblizsia rodina 😀 😀 😀 😀 😀 😀

irin12
11. aug 2012

baby ako to je z pohladu matky ked ma 3 deti a viac? starosti..... financie........

jolinka
11. aug 2012

@stojdulka na tak tento "duch" tu uz bude o par mesiacov struhat na maminu ksichtiky 😀 😀 😀

stojdulka
11. aug 2012

@jolinka ani si nevieš predstaviť ako si to prajem a aby bolo všetko ok