Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

ewellina
8. dec 2012

@katkarv No a deťom do školy dávaš každý deń vypraté, či niekedy ponosia aj dva-tri dni to isté? Ja som kedysi dávala každý deň čisté zo skrine, ale teraz sa už snažím to pranie nejako minimalizovať, tak ak nemajú nejaké fľaky na oblečku, tak im to dám aj na druhý, niekedy aj na tretí deň.

katkarv
8. dec 2012

@ewellina nenosia kazdy den,ine,tiez tak ak pospinia tak vymenime.

marianax
8. dec 2012

@ewellina niekedy periem aj 3x do dna potom mam dva dni klud a potom zas 1x alebo aj 2x do dna 😀

marianax
8. dec 2012

@mamama11 gratulujem moja a zelam krasne tehulkovanie nech ta nevolnosti dlho netrapia aj tie krcove zily 🙂 ja by som nevydrzala a akonahle by bolo vidno pytatala by som sa na pohlavie 😀

stojdulka
9. dec 2012

@ewellina ja periem raz v týždni, tak štandardne biele 60, tmavé a farebné...no a raz mesačne +posteľné.... 😉

stojdulka
9. dec 2012

@marianax ja som tiež hned @mamama11 písala že bude zvedavá a isto nevydrží až do pôrodu, ja som sa nemohla dočkať 10tt aby poslať krv do genetonu a to už ani nehovorím o tom týždni čakania na výsledok 😉

marianax
9. dec 2012

@stojdulka ja som taka ista zvedavka hrozne ani spavat mi to nedalo krv som nikde nedavala takze cakala som dlhsie citila som sa uplne ze na babu a ked mi doki povedala ze chlapcek tak prve sekundy som si myslela ze nie mne to hovori 😀

ewellina
10. dec 2012

@stojdulka 😨 aj ja chcem prať len raz do týždňa. Ako to robíš, pri toľkých deťoch? Nechápem, prečo ja mám stále pred práčkou také kopy... Pred práčkou, lebo už ani do koša na pranie sa to nezmestí a to periem takmer každý deń.

stojdulka
10. dec 2012

@ewellina myslím si že ja som si našla dobrý systém, a hlavne ja mám oproti tebe tú výhodu že staršie dve dievčatá sú už vo veku kedy im netreba tak často prať a tvoje deti su ešte malé, a čo sa týka toho systému tak si dávam väčšiu námahu aby sa dievčatá o svoje veci strarali a hlavne aby nešlo do prania niečo čo nemusí...aj tebe ubudne ked detičky trošku podrastú 😉

stojdulka
17. dec 2012

čawte baby, tak ja som bola sa objednať na 4D ideme 27.12. tak dúfam že budú pekné fotečky toho nášho nezbedníka 😉

maminuska
20. dec 2012

ahojte kočky mám podozrenie že som tehotná , asi 8 den po ovulácii mi je blbo od žaludka, mám také mžiky pred očami celkovo sa necítm dobre a dnes ráno som mala a mám stále také akokeby tlaky až bolesti v podbrušku jednoducho akokeby mi maternica tlačila na konečník.
Cítim sa ako blb lebo už mám tri tehotenstvá za sebou a každé bolo iné , a s týmto som sa nestretla. Máte takuto nejaku skusenosť ?

marianax
22. dec 2012

@maminuska s tymto nemam skusesenosti ale nemusis sa citit ako blb ako pises kazde tehu je ine 😉 neskusala si si robit test?

dana_l
22. dec 2012

@ewellina ja niekedy musim prat pocas tyzdna ale vacsinou si to nazbieram na vikend a potom mam i 4-5 praciek pradla. a tiez nosia veci i viac dni. ved kde by som prisla keby kazdy den nove vytahovali.

marianax
22. dec 2012

@dana_l ja sa tiez snazim neprat kazdy den no nie vzdy sa mi to podari mam uz dvoch tenagerov tak ti nemozu mat dva dni jednu vec hlavne dcera 🙄 takze u nas pracke davame zabrat 😅

mamama11
24. dec 2012

ahojte kočky 😉

želám krásne sviatky vám aj vašim rodinkám, nech sú krásne, šťastné, plné lásky, rodinnej pohody, bohatého Ježiška a nech sa vám splnia všetky krásne sny 😉

ninarigova
25. dec 2012

Ano mi cakame 4 babo-veeeeeelmi sa tesime 😀

giuska
25. dec 2012

ahojte tak ja sa pridavam pravdepodobne čakame babo no na sto percrnt to budem vediet v january snad nedostanem mrchu ☹

stojdulka
27. dec 2012

čawte babenky, dúfam že každá máte za sebou spokojné a šťastné sviatky
my sme dnes absolvovali 4D dr. nebola spokojná lebo malý je veľký a ťažko sa jej snímalo ... a ani drobec nechcel spolupracovať otrčil riťku a mam vas v paži ale nejaké videjká nám nahrala i zopár fotečiek urobila...malý je krásne bacuľatý len keby sa viac snažil ukázať aspon jedno foto z profilu

marianax
27. dec 2012

@stojdulka jeeej zlatusik krasny on sa ukaze v plnej krase az ked sa narodi cmuuuuuuuuuk 😀

ewellina
27. dec 2012

@stojdulka Teším sa s tebou. My sme dnes tiež boli na poradni. 🙂 Pozerám, že ste vybrali deťom veľmi pekné mená. 😉 Všetkým.

stojdulka
28. dec 2012

@marianax och už aby bol apríl a malý vonku, myslela som si že toto už "posledné" tehu si užijem na 110% no zatiaľ to vyzerá že ma skôr na 200% vyčerpáva...ale včera som mala čo robiť ked som ho tam videla aby mi slzička neušla, dr. povedala že už je teraz pekný macko a že to bude krásne bábo ked sa narodí 😉
@ewellina dakujem pekne, snažili sme sa vybrať tak aby im tie mená v živote pomohli a nie boli naobtiaž a okrem toho môj mm v každom mene hľadá nejaký význam ako tomu hovorí že meno popisuje "hĺbku osobnosti" danného človeka 🙂

stojdulka
28. dec 2012

@marianax asi tebe sa mám podakovať za darček, však? 😉

stojdulka
28. dec 2012

@ewellina a vlastne vy ešte neviete čo čakáte?

ewellina
28. dec 2012

@stojdulka Chlapčeka. 🙂 Takže budeme mať dve a dvoch. 🙂 Splnil sa mi môj sen. 🙂

stojdulka
28. dec 2012

@ewellina no tak to vám teda pekne vyšlo 😉

marianax
28. dec 2012

@stojdulka ano ako si vedela 😀 ?

marianax
28. dec 2012

@stojdulka to ti verim ja nikdy nezabudnem ked som maleho videla na 3D je to uzasny pocit 🙂 neboj april je za chvilu tu este si uzi bruseno 😀 ale verim ti ze si aj unavena ved aj pozri na pocasie to este viac ubija 😒

csicsike
29. dec 2012

Ahojte,aj ja sa pridávam,aj mi máme 5 bábo,všetky su zdravé a krásne a všetky od jedného krásavca 🙂 .Takže každej držím palce,lebo na nás každy hovorí že sme blázni. 🙂

deborah1
30. dec 2012

Ahojte, rada sa k vám pridám 🙂 Keď som čakala 4.syna, som sa zapojila do tejto témy a teraz sa zapájam opäť 😀