Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

monika74
17. apr 2012

@stojdulka aj mne odporučil ísť do Martina no je to dosť daleko 😢 ale keď sa nechce ukázať teraz mala by som obavi, že sa neukáže ani potom 😀 no smola

stojdulka
17. apr 2012

@monika74 🙂

monika74
18. apr 2012

@stojdulka tak čo ako dopadla poradňa?

stojdulka
18. apr 2012

@monika74 aj všetky ostatné baby
@evpa
@marianax ak môžete tak venujte dnešnú večernú modlitbu môjmu malému, pretože to vyzerá tak že už je v nebíčku, stratila sa akcia srdiečka a dr. ma zajtra posiela do nemocnice, slovami neviem vyjadriť bolesť ktorá mi zviera srdce 😔

marianax
18. apr 2012

@stojdulka 😢 moja zlata az mi slzy vysli a mraz prebehol po tele je mi to hrozne hrozne luto ani slovami to neviem vyjadrit a ani sa to slovami neda vyjadrit drzim ti palce moja a vela sil urcite k svojim modlitbam pridam aj modlitbu za teba a malinke.......

habibi78
18. apr 2012

@stojdulka Luci, je mi to luto..... tiez som to zazila, takze viem ako sa citis.....drz sa moja.... 😖

evpa
18. apr 2012

@stojdulka strasne mi je to luto...strasne :( :( :( tak som sa tesila, ked nam to tak pekne vyslo, hned na prvy sup, verila, ze aspon tebe vyjde vytuzeny chlapcek...ach...Luci, verim, ze ked sa dostanes z najhorsieho a este stale budes tuzit po dalsom babatku, tak tvoja tuzba bude rychlo a radostne naplnena. Verim a modlim sa za malu dusicku. Myslim na vas a drzim palce zajtra v nemocnici, nech je to rychle za tebou. Vsetko pekne ta este caka...

monika74
19. apr 2012

@stojdulka je mi to lúto až ma zamrazilo,držím palčeky až sa rýchlo z toho dostaneš ☹

stojdulka
21. apr 2012

človek mieni a osud mení, môžem si plánovať, pripravovať sa a šmahom ruky je všetko preč, prečo? je vraj zbytočné sa pýtať, že príroda to tak chcela, s tým sa nezmierim ja NIE SOM typ človeka čo ked dostane facku nastaví i druhé líce
teraz je mi smutno a po lícach sa kotúľajú slzy, viem že je nenávratne preč, no ja utrjem slzy, budem spomínať s láskou a určite nezabudnem
najkrajší pocit zažije žena ked porodí svoje dieťa a najhorší ked jej ho vyškrabú z tela

irriss
21. apr 2012

@stojdulka
poopravim..nebo doplnim..
nejhorsi je, kdyz Ti ho zabiji 😎

stojdulka
23. apr 2012

@irriss pravda, no strašná...pre mna hrozné i to čo som si ja zažila, no toto zažiť musí byť strašné

saskapac
23. apr 2012

@iwa1 my máme podobne : po troch deťoch ešte neplánovane dvojičky!! Máme najstaršieho syna a ostatné dievčatá!

marianax
24. apr 2012

@stojdulka moja zlata je ti to tak hrozne luto nenajdeme odpoved pre otazku preco 😢 casto na teba myslym a at budem rada ak sa niekedy ozves a popiseme .....najlepsi liek je asi naozaj ten cas a verim ze sa este podari a budes mat krasne babo ze ti ten tvoj anjelik posle dalsieho surodenca ked uz ono nemohlo tu byt drzkaj sa mi

iwa1
24. apr 2012

@saskapac vitaj v klube pat detnych 😀 kedy cakate? a dvojvajecne ci jedno? 😕 😀

saskapac
24. apr 2012

@iwa1 my už máme 5 ! Naše dvojičky majú. 8,5 mesiaca.

saskapac
24. apr 2012

@iwa1 sú dvojvaječné, ale sa podobajú. Len Nelka je menšia ako Ninka.

iwa1
26. apr 2012

@saskapac a ako to zvladate?

stojdulka
29. apr 2012

ahojte baby, tak ja dnes 12DC teda 17dní po kyrete, čakám na mrchu ako na vianoce, nech sa niečo už pohne, toto čakanie je najhoršie

tigris20
29. apr 2012

my mame 3 deticky, ale uz viac by som nechcela,da sa vsetko zvladnut,ja si z nicoho tazku hlavu nerobim ale tri stacia 😉

kilian
29. apr 2012

My necakame,my uz mame 4 . 😉

stojdulka
19. máj 2012

ahojte akosi sa to tu zaseklo, asi veľa detí veľa roboty 😀
u nás je všetko v norme, veľa roboty málo voľného času, ale nesťažujem si, práca mi pomohla prekonať ten nepríjemný "incident", a už sa teším na nový začiatok, mrcha mala prísť 16teho, no dodnes nikde takže čakám, uvidíme ako dlho jej potrvá kým sa dostaví, rozhodla som sa počkať ešte jeden cyklus a potom sa začneme znovu snažiť, tak tentoraz to už vyjde, viem to určite bude všetko ok 😉

fialkaa
19. máj 2012

@iwa1 waw, ty si zo skupiny vianocnych darcekov 2009, vsak? tak ja cumim! zo srdca gratulujem!!!!

evpa
21. máj 2012

@stojdulka ahoj, no akosi nestihame 🙂 ...a mam radost, ze si z najhorsieho von. Veru treba tomu stasticku pomoct prist co najskor...a nech to vyjde hned na prvy sup 😀
my nemame nic noveho, pomalicky rastieme, skoda, ze aj na vahe vidno, ale nevadi. Vyberame meno, lebo to je u nas dost komplikovane, kedze v nasej rodinke to uz bude 14-chlapcek...no vyber, ked nechceme nic otrepane 🙂
V sobotu ideme opat do Martina ku Grochalovi, tak sa velmi tesim na miminecko, ako si ho poprezerame, len dufam, ze sa nam ukaze.
Krasne slnecne dni prajem a tesim sa na nove pozitivne spravicky 🙂

cukor
21. máj 2012

@iwa1 ozerám,ze tvoje detičky sa narodili 25.3 a jedno 21.3...my sme tak isto so segrou...len rok ani nepíšem...ahoj

stojdulka
21. máj 2012

@evpa tak to sa teším s tebou, ja si musim ešte počkať no verím že tentoraz to vyjde

evpa
22. máj 2012

@stojdulka vyjde 🙂

evpa
27. máj 2012

moj anjelik malinky:

stojdulka
27. máj 2012

@evpa krasnučký je, šťastíčko malé, aj ja by som už také foto chcela...nech je všetko ok prajem

mariro
30. máj 2012

mozno sa pripojim do vasej skupiny,dnes test ukazal 2 ciarky....tak uvidime ci je to naozaj tak 🙂 a teda planovane 4 dietatko 😀

marianax
30. jún 2012

@stojdulka ahoj moja tak ako citam ze cakas na mrchu prisla ci? 🙂