Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

ewellina
11. jan 2013

žienky, aj vy ste najviac pribrali pri poslednom tehotenstve? Lebo u mňa to, zdá sa, funguje tak, že čím viac detí mám, tým viac v tehotenstve priberám. 😀

jolinka
11. jan 2013

@ewellina to zhodis behanim za detmi...viem o com hovorim mam podobne odstupy a pocet 😅 😅

ewellina
11. jan 2013

@jolinka veď ja viem, vždy som sa stihla dostať na pôvodnú váhu. 😀 Len ma to tak zaujímalo, či aj ostatné žienky, čo majú viac detí, priberajú takým štýlom, že čím viac tehotenstiev, tým väčší prírastok na váhe.

jolinka
11. jan 2013

@ewellina ano vicimene je to tak, ale u mna to bolo aj tym ze 3tie a 4te boli chlapci a ti boli vacsi. po stvrtom mi nechcela ist vaha dole, uz som si myslela ze ostane zo mna valec 😒 no zbohom, mala a tlsta...ale nakoniec som to v lete vybehala, maly sa ucil chodit, stale v pohybe, nemala som casu vysedavat a vyjedavat 😉 😉 😉 😀

ewellina
11. jan 2013

@jolinka no veď bez brucha sa už bude jednoduchšie behať za deťmi. 😀

jolinka
11. jan 2013

@ewellina ja som mala kazde dieta vzdy o costi vacsie ako predchadzajuce, ako sa maternica roztahovala.

elenaakiko
11. jan 2013

Ahojte maminky 🙂 Aj ja sa k vám pridávam, čakáme štvrté bábätko 😵 Bol to trošku šok, ale pomaly si na to zvykám 😀 V utorok som si robila test a tam dve // 😲 🙂 Ešte to nemám potvrdené gynekológom, ale verím, že všetko je ok 😉

ewellina
11. jan 2013

@elenaakiko Vitaj, teším sa, že je nás viac. 🙂

elenaakiko
11. jan 2013

Ďakujem 🙂 Aj ja sa teším, že je veľa mamičiek s viacerými detičkami, lebo v dnešnej dobe sa to málo vidí 😵

kacena4
11. jan 2013

@ewellina no ja som vzdy zhupla na povodnu vahu, ale pri poslednom som si dala zavazok, ze budem priberaz priberat a chcem si co najviac nechat. pred porodom som mala 42kg 😝 😝 unava vycerpanost.... a tak som pribrala asi 18kg (dvojnasobok ako inokedy) a ostalo mi asi 10kg) tak som vytesena ako blska 😀 😀 😀 😀
@elenaakiko vitaj gratulujem a neboj ze si jedina "viacdetna" 😉 je nas dost 😎 😎 😎

stojdulka
11. jan 2013

@ewellina ja to mám zase opačne pri prvých dvoch dievčatách som pribrala po 30kg teda pri viki až 32kg a bolo to strašné, aká som bola unavená a ťažká a hlavne som sa sama sebe nepáčila tak pri laure som sa rozhodla že určite toľko nepriberiem a podarilo sa mi 12kg čo bolo strašne fajn, no a teraz by som chcela tak 9kg....dala som si záväzok že z pôrodnice prinesiem iba malého a žiadné kilá navyše tak uvidíme....zatiaľ sa mi darí pribrala som 5kg takže to môžno zvladnem
@elenaakiko gratulujem, mať veľkú rodinu bol vždy môj sen...no a sny si treba plniť nie?

elenaakiko
11. jan 2013

@stojdulka ďakujem 🙂 áno, to je pravda, že sny treba plniť...aj ja som vždy chcela veľkú rodinku a pomaly sa mi to tiež plní 😵 len som bola najprv trošku šokovaná, ale pomaly ma ten šok prechádza a začína ho striedať radosť 😀

elenaakiko
11. jan 2013

@stojdulka a aj ja gratulujem, pozerám že vy sa rozrastiete onedlho 🙂 My máme tiež Matúška a je to anjel 😵

ewellina
11. jan 2013

@stojdulka To si ako dokázala tak málo pribrať? Ja som dvanásť pribrala pri prvom. Ale pri druhom a treťom po 17 a teraz budem rada, ak to bude "len" 17.

stojdulka
11. jan 2013

@ewellina myslím že to bude tým že sa až tak nesledujem, pred časom teda pred 8rokmi som schudla 27kg a odvtedy mi akosi tak prirodzene telu príde že nepriberám a hlavne aj nemám na to čas 😉

ewellina
11. jan 2013

@stojdulka Veď aj mne to tak prirodzene ide, akurát keď som tehu, tak by som jedlaaaaa....

stojdulka
11. jan 2013

@ewellina ja nemám nejaký špecialny pocit hladu a sladké nelúbim takže to bude tým

ewellina
11. jan 2013

@stojdulka Tak to máš vyhraté. 😉 Ja sa veru musím krotiť. 😀

maminuska
12. jan 2013

tak baby , mám to na 100 % potvrdené , štvrté na ceste 😅

zlatica36
12. jan 2013

@maminuska normálne ti závidím,ale tak v dobrom samozrejme!!! Ja by tiež ešte chcela.

kacena4
12. jan 2013

@maminuska gratulujem a drzkajte sa

kacena4
12. jan 2013

dievcata zaujala ma tato ponuka dovolenky, necitala som ju celu len to ze 4 deti do 7 rokov zadara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.satur.sk/hotel/airone-bianco

lulka78
12. jan 2013

@elenaakiko
ked manzel tiez ten sok prezil a zdiela s tebou radost,je to super 😉

elenaakiko
14. jan 2013

@lulka78 áno on prežil šok bez ujmy 😀 tešíme sa strašne. vo štvrtok idem ku gynekologičke, tak uvidím našu bublinku, dúfam, že bude všetko v poriadku 😵

kacena4
14. jan 2013

dievcence cez vikend sme boli lyzovat so 4 detmi uff. este dnes mam svalovicu 😀 😀 😀 ale pekny den to bol 😅 😅 chudak mm musel sa venovat tym najmensim 😉 😉

maminuska
14. jan 2013

@elenaakiko aj ja mám termín v septembri , som v 6 týždni

elenaakiko
15. jan 2013

@maminuska gratulujem, tak sme na tom rovnako 😵 aj ja som v 6. týždni. vo štvrtok idem ku gynekologičke, tak mi upresní termín, ale malo by to byť 13. 9. 🙂

burina4
15. jan 2013

gratulujem ja som sa stala pred 4 mesiacmi po 4 krát matkou a je to úžasné

stojdulka
15. jan 2013

@kacena4 aj naši chodia na výkend lyžovať, ja s malou musím zostať doma....a veľmi mi to chýba, no musím sa správať zodpovedne i ked som videla i tehuľu lyžovať a na ťahanie sánok s malou do kopca sa necítim 😉

kacena4
15. jan 2013

@stojdulka neee, s takym bruskom by som si urcite netrufla ani ja, len radsej ostan doma za ticho zavid zvysku 😀 😀 😀 😀 😀 nasu sme postavili tento rok na lyze a celkom sa jej pacilo nechcela z nich dole tento rok uz ju asi nenaucime lyzovat (o chvilu idem do nemocnice s malym na dllllho) ale na rok urcite bude vediet, tak sa tesim ze budeme lyzovat vsetci 😀 😀