Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

deina2005
autor
15. feb 2009

no baby nasa tema nejak zanika.od piatka uz citim pohyby tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiim

deborah1
15. feb 2009

Deina,supeééér!Gratulujem! 🙂 Jéj,aj ja sa už teším na pohyby 😵

deina2005
autor
16. feb 2009

DAKUJEM NO AJ TEBA TO ZA PAR TYZDNOU CAKA 😝

tina121212
26. jan 2012

ahojte aj ja cakam 4 dietatko a som z toho zufala neviem co mam robit

alena76
26. jan 2012

@tina121212 ja mám 4..a po troch som bola v práci, ktorá ma strašne bavila a hop 😀. malý má už 20 mesiacov a nevymenila by som ho za nič na svete. neboj, dá sa to zvládnuť, držím palce 😉

anzelik
26. jan 2012

@tina121212 ahoj tina prijmi dietatko s laskou tak ako si prijala svoje tri deticky 🙂 uvidis ,ze to zvladnes a toto dietatko vam bude takym mazlickom a oporou 🙂 aj my sa snazime o 4dietatko ,ale nejak nefungujeme 😒 ,ale verim,ze sa to podari 🙂 takze nezufaj budete mat pekny darcek pred vianocami a hlavne vela zdravicka 🙂 🙂 🙂

viki2912
26. jan 2012

v prvom rade blahozelam... 🙂 ja sama pochadzam zo 4 deti,no nechcela by som...nikdy mi nic nechybalo,mam skvelyh rodicov aj surodencov..ale s manzelom mame jedno a to nam staci...aj muz je zo 4 deti a my si chceme dopriat pokoj,mat pohodovy a pohodlny zivot co so 4 detmi mozne nie je....je to vela deti na dnesnu dobu,ale je to kazdeho vec,ak vies ze chces,ze vychovas,prosim.ja chcem,aby nasa isla na dobru skolu,chodila na dovolenky,proste mala super zivot co jej s manzelom vieme zabezpecit ak bude ona jedna... 😝

alena76
26. jan 2012

@tina121212 a ake stare mas deticky?
ja som mala relativne velky rozdiel - mali 10, 11 a 5 a pol.
a chodime aj na dovolenky, aj lyzujeme(aj ked mozno nie tak casto akokeby se mali 1 dieta), splavujeme, chodime na vylety 🙂
nemyslim si, ze detom nieco chyba..mozno sukromie, ale su zvyknute na ruch, perfektne s ucia a nie su s nimi ziadne problemy

ajca123
26. jan 2012

@deina2005 ahoj ja mám zatim 3 deticky.. Prvy má o pár dni 6r. Druhy má 23mesiacov a treti má 16dni a všetko sú chlapci 🙂 a aj preto som sa rozhodla že chcem 4te babo a tajne budu dúfať že nám vyjde konečne to dievčatko 🙂
Som niekedy zrela na cvokaren,ale je to zábava a nenudime sa doma 🙂
A manžel sa na nich niekedy zabavá 🙂
A náš druhy má teraz obdobie vzdoru a snaží si presadiť to svoje,ale to prejde za mesiac.
Deti sú zázrak, a som rada že ich mám aj ked idem s detickama von všetci na mna kukaju ako na blázna že mám tri deti 🙂 ,ale je mi to jedno čo si hovoria...

hanahsuza
26. jan 2012

ahojte,som rada,že táto téma je a môžme sa my viacdetné stretnúť tuto na kôpke a vymeniť rady a triky pri výchove, ja mám 3 detičky a všetky sú so mnou doma, škôlka počká a tak mám doma veselý šum a ruch 😉

stojdulka
26. jan 2012

ahojte baby 😉 konečne téma v ktorej na mňa nebudú "pozerať" ako na "ťuky" že už mám tri deti a chcem ďalšie...
my máme tri dievčatá dve sú staršie a ja som sa na tretie nechala prehovárať dosť dlho (mm strašne chcel chalana), ale teraz som strašne rada že máme tretiu princeznú a kedže je medzi nimi dosť veľký vekový rozdiel tak k nej musíme pridať ešte dalšieho parťáka...ktovie, možno to bude vytúžený chalan 😀

čo sa týka toho že mám veľkú rodinu nevidím vtom žiaden problém, mm i ja sa snažíme aby babám nič nechýbalo aj ked niekedy musíme robiť viac ako iní...

mamoka4
27. jan 2012

Ahojte, ja mám 4 detičky 🙂 pôvodne sme mali v pláne mať tri ale mali sme dvojičky dievčatká. Dnes môžem povedať, že mať veľkú rodinu, je úúžasné...deti su zodpovedné, hraju sa spolu, pomáhajú mne aj sebe navzájom...ked sme sa dozvedeli, ze cakame dvojicky nevedela som si to velmi predstavit..ako to bude fungovat syn skolak, dcerka skolkarka...obaja navstevuju niekoľkokrát do týz. umelecku skolu...doma hraju na husle a klavir....tancuju...a nase takmer rocne dvojčiatka su na to zvyknuté...su velmi prisposobive. A ake mame obmedzenia? Tamer ziadne na vylety chodime tak ako ked sme ich mali 2, jedina velka zmena nestala, ze mame mikrobus. 😀 ale byvame v panelákovom byte...myslim, žedetom nic nechyba...a vždy ich učim....nie k hmotným hodnotám ale k láske k rodine....takže fandim rodinám s viacerými detmi....ktoré svoje detičky maju s láskou a vzorne sa o ne starajú. 😉

tina121212
27. jan 2012

som z toho zufala ja som uz 4 dietatko nechcela .Mam 2 deti z predosleho manzelstva 10,8 rocne .A z terajsim manzelom mam 1 dieta ma 3 roky dalsie som uz nechcela a predsa ---

alena76
27. jan 2012

my sme tiez v panelaku..trochu ako sardinky, ale da sa to 😎
@tina121212 clovek mieni, pan Boh meni... 😉 (to je len taka "prupovidka" - nie som ani len veriaca..)my sme tiez nejako neplanovali a sup. a to som bola s predoslymi detmi dlho doma a potom som nastupila do firmy, kde mi bolo po tych rokoch doma uzasne. chcela som ist po pol roku naspat do roboty, ale ako sa maly narodil, bolo mi jasne, ze nepojdem 😉 vo firme mi zatial drzia miesto a snazim sa aspon zucastnovat roznych spolocenskych akcii , narodenin a vaenocnych vecierkov, aby som bola v kontakte.
a co by si potrebovala poradit??ci to zvladnes? da sa to..financne neviem ako ste. my asi tak, ze moj muz je ucitel na strednej a ma polovicny uvazok na VS a este ine aktivity, aby sme vyzili. vidim ho az vecer a na vacsinu veci som sama. mama povaruje, ale je typ "aktivnej" dochodkyne, tak len v nevyhnutnych pripadoch. vidim, ze deti mas v podobnom veku akoja, ked sa nam Jonas narodil..pomozu trocha. Hlavu hore 😉

kemonka
27. jan 2012

krásna téma, moja sestra má 4 detičky, mne sa tiež veľmi páči velká rodina 🙂 , ja sa snažím zatial o druhé, ale nedarí sa 😖

kemonka
27. jan 2012

@tina121212 ahoj.
v ktorom týždni si? Prečo sa netešíš z toho bábätka? Uvidíš zvládeš to a budeš potom rada po rokoch že ho máš. 😉

kibuk
27. jan 2012

ahojte ja mam tri deticky a nemenila by som za nic na svete 🙂 skolak,skolkarka a stretim som doma.Tiez byvame v bytovke ale uz vo vlastnom byte,ktory sme minuly rok kupili.. sme stastny a to je hlavne... aa inac aj na mna pozerali ze "tretie" a aj moja sestra,ktora je prave na porodnom stole s tretim syncekom 🙂

zdenka1984
27. jan 2012

AHOJTE PRIDAM SA AJ K VAM TIES CAKAME 4BABO NA CO SA VELMI TESIME UZ LEN NECELE dva tizne do porodu a nehambime sa zato som rada ze udem mat lebo moje deti su uz velke matko ma 10 rokou patko 9rokou a pavlinka bude mat v sektembri 6rokou no mozem povedat ze sa nudime a to male nam aspon urobi radost hehehe velmi sa na teba babyka tesime najme pavlinka moja dcerka nie anielik cmukkkk takze baby deti su len radost do zivota ale uz dost toto bude posledne cmukkkkkkk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deina2005
autor
27. jan 2012

jeeeeeeeeeej ja odpadnem po tolkych rokoch sa mi tu tema rozbehla no ja mam 4 deticky a ta najmladsia uz mala 2 a pol betarica velka mam uz aj 2 skolakov manzel pracuje v zahranici tak som na nich uuuuuuuuuplne sama

elephant
27. jan 2012

Ahoj, tiež mám čerstvo 4 😀

@tina121212 nebuď zúfalá! Bábo k vám chcelo! 🙂 Ja som tiež 4 neplánovala, bol to pre mňa šok, reagovala som asi podobne ako ty. Dcérka už bola väčšia, ja som sa tešila, že už môžme zažať chodiť na hory, lyžovať, dokonca som sa tešila i do práce, medzi ľudí... Ale už som sa s tým zmierila 🙂 Malý Tobiasko je zlatý, za nič by som ho nevymenila! Neboj, to sa poddá. 🙂

elephant
27. jan 2012

@zdenka1984 Tak to máš za pár! Držím palce, nech ti to dobre dopadne! 🙂

hanahsuza
27. jan 2012

@alena76 No vidíš a to ja som si myslela, že ty si veriaca asi kvôli tým Biblickým menám Jonáš, Šimon, Ester..

tina121212
28. jan 2012

neviem ale nepocitujem pocit stastia .....mam rada deti ....ale uz ked si colen spomeniem na to ze som tehotna.....Manzel to dieta velmi chce ...ja sa s tym skratka neviem zmierit ze som tehotna -dako to nejde

alena76
28. jan 2012

@tina121212 blbo sa mi to traz pise--ale ani ja som nemala zo zaciatku pocit stastia.ale ked sa to nejako utriaslo aj v rodine(lebo to bol asi ten najvacsi problem), zacala som sa tesit. uvidis, ze to pride 😉

stojdulka
2. feb 2012

ahojte 🙂 pozerám že dosť dlho sa tu nič nepohlo, u nás stále postarom no možno dufám, teda chcem aby sa to teraz vo februári zmenilo...už si na november nedávam žiadne pracovné stretnutia, v diári mám poznačený že "mesiac rodenia" 😀 tak aby to vyšlo držte mi palce

evpa
5. feb 2012

Ahojte 🙂 no baby, ja mam doma troch junakov - takmer 7, 4 a pol a krpec 1 a pol, a zda sa, ze sa nam zadarilo miminecko. Niezeby som bola nejako extra vytesena, skor zmatena. Babo sme planovali, ale nie tak skoro...tito traja daju riadne zabrat a pravdu povediac, mam asi najvacsi strach z toho, ze to bude opat chlapcek. Ja vieeem, tiez ho budeme milovat, ale...uz ked sme cakali tretieho, tak mi to chvilku trvalo, kym som to predychala, asi sa mi to podarilo az ked som ho drzala v rukach, takeho tepluckeho a vonavuckeho, ale srdco mi pisti, ked vidim tie malinke dievcatka...No viem, teraz to uz nezmenim. Jaj, len som to musela zo seba dostat... A tiez budu zaujimave tie reakcie okolia, brrr...
@stojdulka, drzim palce, prinajhorsom pomenime 🙂

stojdulka
6. feb 2012

@evpa ha ja moje nevymením ani jednu, dievčatká sú vždy mamine 😉 radšej daj radu ako na "chalana" i ked neviem či existuje niečo čo sme ešte neskúsili 😀 doslovne a čo sa týka tých reakcii tak to by si mala vidieť čo za reakcie som mala, ked som napísala že čakáme dievčatko a že som z toho trošku smutná (nie sklamaná iba smutná) to boli reakcie 😝

stojdulka
14. feb 2012

@evpa tak čo ešte nevieš ako to vyzerá?

monika15
14. feb 2012

@stojdulka
aj keby si mala 10 🙂)))) ja som tiez chcela aspon 4 ale s nasim tempom budem rada ak budem mat 2 :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

monika15
14. feb 2012

baby kukate tie shows kde maju po 19 ))))))))wow