Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

stojdulka
15. apr 2013

@marianax jasné, pravidelne až mm už sa vykrúca, verím mu že to nie je ono...aj okná, aj schody dokonca do roboty chodím, že či ma niekto kvalitne nenaserie a spustí sa to a nič ničovaté...
@mamama11 ja už som si užila už si chcem užívať jeho, a vieš ako to je nakoniec viac trápenie ako užívanie a dosť ma teraz začali trápiť kríže hlavne v noci to už je o držku...ale mm sa teší pretože kedže nemôžem spať to vstávam ja ráno do roboty a on si môže dospať
@monika74 joj, modre z neba dostane...tak mu bude dobre len nech už ide von

thambelinka
15. apr 2013

Ahojte dievčatá. Tak my máme doma zatiaľ 4 a stále 2 o ktoré sa staráme.A nič ma nejde viac rozčúliť,ako keď niekto povie bože toľko detí.Popritom naše majú možno aj viac, ako niektoré rodiny kde sú len dve deti.Nechápem prečo na Slovensku ľudí súdia podľa detí.

marianax
15. apr 2013

@thambelinka ahoj ani ja toto neviem pochopit nepoviem keby sme sa o ne nestarali ale starame sa a oni na nas pozeraju akoby sme male nedaj Boze nakazlivu chorobu ☹

marianax
15. apr 2013

@stojdulka moja tak snad to iz dlho nepotrva a drobcek sa coskoro vypyta na svet

saskahola
16. apr 2013

kacena4 a monika74 Ďakujem .... 😕 😔 🙂 😎

stojdulka
17. apr 2013

@marianax ja ešte i dnes ako slon, malému tam musí byť neskutočne dobre ked sa ma tak drží ako kliešť, dnes som mu kúpila takú krásnu čiapočku a mu dohováram že pod von, že vyskúšame a normálne som mala pocit ked sa pohol akoby sa mi zadkom obrátil... 😀

moja mama má dnes narodky tak chcela dostať vnučika ako darček no radšej som mm kázala kúpiť kvety ale ja som dostala dnes pekný darček, jedna pani (iba uvediem aby ste pochopili súvislosť: babaježibaba čo je nám konkurenciou v podnikaní a nič nikomu nedopraje) mi dnes povedala že malý bude šťastné dieťa že sa narodí práve nám...normálne som akoby mi dala facku zostala...len som zamumlala dakujem a musela som sa rýchlo otočiť a isť preč pretože mi slzy vyrazili 😵

marianax
17. apr 2013

@stojdulka ahoj moja no teda nevies preco tak povedala ? Tak dobre sa mu hompala v tvojom brusku 😀

marianax
17. apr 2013

@stojdulka a tvojej mamke zelam vsetko najlepsie k narodeninkam 😉

stojdulka
17. apr 2013

@marianax neviem, možno mala svetlú chvíľku ale vyznelo to fakt úprimne
čo sa týka malého tak už mu sľubujem kde čo, no nič nezaberá...a už je to fakt namáhavé i fyzicky i psychicky ved to poznáš z vlastnej skúsenosti 😉 a aj sa začínam trošku báť ked sa to tak naťahuje aby bolo všetko ok
v mene mamči dakujem...len škoda že som jej nemohla zariadiť ten darček...no čo už

marianax
17. apr 2013

@stojdulka ale tak do polnoci to este mozes stihnut 😀 ale verim ti moja ze je to teraz pre teba narocne no snad ta uz maly dlho nenecha cakat 🙂

stojdulka
17. apr 2013

@marianax aj ja dúfam, normálne ma teraz mráz obišiel zachytila som správu že timka od simi zomrela to fakt?

marianax
17. apr 2013

@stojdulka ano moja vcera zomrela ja uz vyplakana sima preziva najtazsie obdobie svojho zivota ☹

stojdulka
19. apr 2013

Ahojte tak ja sa hlásim z pôrodnice matúš sebastian sa narodil dnes o 9:05 váha 4000 g 51cm, bola to sakra rychlovka,ledva dr to stihol malý je krásny potom dám foto, aj ja som ok tentokrát bez nastrihu iba tri estetické stehy

simirek70
19. apr 2013

@stojdulka gratulujem k syncekovi,nech je zdravucky a robi vam radost.nas bude mat 2 mesiace. 🙂

luciap7
19. apr 2013

Gratulujem nech ste zdravučký a rastiete do krasy ako jeho sestričky

monika74
19. apr 2013

@stojdulka takže veľká gratulácia 😀 chlapisko ako hora len nech ste zdravučký .

tunylyk
19. apr 2013

@stojdulka akurat dnes som na teba myslela,ci uz je maly na svete a ajhla 🙂 blahozelam 🙂

stojdulka
19. apr 2013

Baby ďakujem vám, ja este stale spracovavam aké šťastie má to stretlo...ked prídem DOM tak napíšem viac na mobile je to o nervy🙂

mamama11
19. apr 2013

@stojdulka moc moc gratulujem, veru riadny chlapisko to je a super, že ste to tak fajn zvládli a teda krásne sa prihlásil v deň termínu, to sa hneď tak nevidí 🙂 ešte som dnes ráno kukala, že stále nepíšeš, žeby sa malý hlásil a on už na svete 😉 prajem vám obom hlavne veľa veľa zdravíčka a teším sa na fotky 😵 😵 😵 😵

kacena4
19. apr 2013

@stojdulka gratulujem mamina k matuskovi 😵 😵 😵 prajem vela mliecka malo zltacky a sup sup domov nech sa sestricky mozu vystesit z braceka. inak poviem ti ja som rodila vcera 😀 😀 😀 😀 a tiey chlapa. je to moj prvy maly chlap porodeni z detskeho domova vzdy som mala len baby tak zhanam narychlo oblecko 😲 😲 😀 😀
GRATULUJEM ESTE RAZ

stojdulka
19. apr 2013

tak len tak z mobilu, načisto som z neho hotová, zamilovaná až po uši

kacena4
19. apr 2013

@stojdulka je uzasny krasny ako len moze byt krasny vytuzeny synator 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

stojdulka
19. apr 2013

@kacena4 no tak to tiež gratulujem k chalaniskovi, ja si tiež zvykam na pipika😀

kacena4
19. apr 2013

@stojdulka no sak to ja som mala pipika pred 11 rokmi a to je faaaaaaaak dlho predlho 😀 😀 😀 😀 😀

kacena4
19. apr 2013

@stojdulka vies ti to az teraz mi to doslo z ruk (na klavesnici) az k mozgu 😀 😀 😀 ze pipika, to fak budem mat doma pipika, joj tesim sa jak blska 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ani verit sa mi nechce 😵 😵

mamama11
19. apr 2013

@stojdulka Luci nááááááááádherný 😵 😵 😵 😵 😵 a tuším je strašne podobný Laurinke, no zrejme všetkým tvojim detičkám, však? Tak si užívaj ten krásny voňavý uzlíček a držkajte sa 🙂
@kacena4 jéj aj tebe moc gratulujem a prajem veľa zdravíčka hlavne a teda máš tiež doma riadnu zmenu 🙂 a aký veľký je drobec 🙂

marianax
19. apr 2013

@stojdulka prekrasny drobcek som dojata este raz vela zdravicka zelam 🙂

monika74
21. apr 2013

@stojdulka zlatučky .Ja si doteraz ešte zvykám sem tam ju oslovujem v mužskom rode chi-chi 😀

luciap7
22. apr 2013

@stojdulka Krasny syncek este raz gratulujem a zelam strasne vela zdravicka stasticka z celeho srdiecka

neyaa
1. máj 2013

nam sa 4 te uz narodilo 🙂 tak mame 2 chlapcov a 2 dievcata. Hladam dakoho kto ma tiez nejaku podobnu zostavu riesime detsku izbu...