Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

peta1711
7. mar 2015

@mamulienka30 Mne ide chalan do 4 tej baba do prvej a druha do skolky. Aj Ja si uz vravim 3 ci 4. 🙈😎

mamulienka30
7. mar 2015

@peta1711 - veru presne tak 🙂Zvladneme to 🙂 Teraz si uzivaj tehotenstvo. Ja si tiez hovorim, ze uz je to naposledy, co budem citit kopanceky, tak uzivam naplno.

janatrn
18. mar 2015

Ahojte, aj my mame viac deti - tu je nasich uzasnych 7 🙂. A je to fakt super mat velku rodinu...

marcelko3697
21. mar 2015

ahoj te

cherry1981
18. apr 2015

Ahojte, ja mam doma tri deti a zacinam sa pohravat s myslienkou , ze este stvrte dietatko by sa k nam hodilo 🙂 Zatial su to len myslienky, kedze tretia dcerka bola veeeelmi narocne dieta a dost sme si to teda "uzili". Mam aj trosku obavy, ale tuzba je vacsia. Len mm nejako s mojou myslienkou este zmiereny nieje 😀 😀 A ani starsie deti 😅 Tak uvidime co nam zivot prinesie, ale urcite by som aj ja bola rada stvornasobnou maminou 🙂 Tak drzte palce, nech Vam tu o rok napisem, ze cakame stvrte dietatko 🙂

marianax
20. apr 2015

@cherry1981 ahoj moja jej teším sa 🙂 túžba je túžba tá je silnejšia ako čokoľvek držím päste nech sa podarí 🙂

cherry1981
20. apr 2015

@marianax ahojky mojko,veru je, len mm s tym nieje zatial zmiereny a nesuhlasi, ale tak dam mu cas a pomaly musim na neho 🙂 😅

marianax
20. apr 2015

@cherry1981 joj veru pomaly treba na neho verím že sa ti podarí "zlomiť" ho 😉

luciauk
22. apr 2015

@cherry1981 mne trvalo prehovaranie 3.5 roka, ale podarilo sa a teraz som stastna a naplnena, zelam ti, aby sa ti sen splnil, viem aka je ta neutisitelna tuzba otravna, jedine vychodisko je babatko 😀

eevicka83
23. apr 2015

@lucinka1104 aj ja chcem 4 deti. mam tri 🙂

cherry1981
30. apr 2015

@luciauk No ja som este len zacala ukecavat na stvrte, ale nedari sa a nedari, tak teraz davam par dni pauzu 😀 😀 Lebo uz mi mm povedal, ze v ziadnom pripade sa neda nahovorit na stvte. On chcel len dve deti, a ukecala som ho na tretie, to mi trvalo asi dva roky, a povedal, ze na stvte ho uz neprehovorim 😀 😀 😀 😀 😀 Ale ja sa nevzdavam 😅 😀 😀

eevicka83
1. máj 2015

@cherry1981 nevzdavaj sa! aj ja by som chcela a uvidime ci sa podari..🙂

mamama11
2. jún 2015

@cherry1981 aj mm chcel len dve deti a presvedčila som ho na ďalšie 2 😀 ale teda mne to šlo celkom rýchlo, tretie cca 1 mesiac a 4. presne 9 mesiacov 😀 tak držím palce nech povolí 🙂

cherry1981
2. jún 2015

@mamama11 Dakujem moc v to verim, zatial ukecavam mesiac a nejde to, ale nechcem tlacit na pilu, tak idem pomaly a postupne 😀 😀 ale verim, ze sa mi to podari. A ako sa ti to podarilo? Daj nejaky trik 😀 ako nato 😀

mamama11
4. jún 2015

@cherry1981 no u mňa to bolo asi tak, že keď sme sa nasťahovali do domu tak mm sa raz na jazde v dlhej kolóne nahrával cez okno s nejakým dievčatkom a celý natešený mi volal, že on by ešte niekedy chcel tretie bábo, no a ja som sa už toho nepustila a keď prišiel pre mňa vhodný čas, som ho začala nežne tlačiť, že on to povedal a mne sa to páčilo, tak nemá kam cúvnuť 😀 no a štvrté som teda ani ja najskôr neplánovala, ale keď sa narodila tretia, tak mi srdce ešte pišťalo po jednom bábätku a ako to býva, keď sa narodí po dlhšej dobe bábo, tak ho všetci rozmaznávajú, nie len my a starí rodičia, ale už aj staršie sestry, tak som usúdila, že by potrebovala parťáka, či parťáčku a začala som týmto spôsobom tlačiť na pílu, mm nechcel ani počuť, že však nikto v rodine nemá deti 😀 a bál s o mňa, lebo som mala dosť problémy kvôli kŕčovým žilám a zlej zrážanlivosti v treťom tehu , kvôli tomu aj malú vyvolávali pred termínom, tak nechcel riskovať, ale keď dr. povedal, že to s liekmi zvládneme, tak už nebol tak moc proti, ale ešte mi to nejaký mesiac trvalo, kým povolil 🙂

snehovavlocka
4. jún 2015

@mamama11 a teraz je chlap hrdý, že má syna, nie? 😀

mamama11
4. jún 2015

@snehovavlocka veru neraz povie, aký som šťastný, že si tak na mňa tlačila 😀

barboritta
4. jún 2015

@janatrn jaj ty máš nádhernú rodinku, klobúk dolu 🙂 my tiež chceme veľa detí, teraz čakáme 4 dcérku ale mám obavy ako to zvládnem.prajem všetko dobré

sulamith
6. júl 2015

@janatrn uuuzasneee, uzasne. Budte stastni. Ste krasny priklad 😉 🙂 Nech sa vam vo vsetkom dari 🙂 🙂 🙂

janatrn
6. júl 2015

@sulamith dakujem.

janatrn
6. júl 2015

@barboritta neboj, urcite to zvladnes, drzim palce a prajem vsetko dobre a krasne.

satima
6. júl 2015

@mishelmamka
@mishelmamka Aj ja mám troch chlapcov, tak ma zaujíma, ako sa dá naplánovať dievčatko. A vyšlo vám to? Bude princezná? Prajem vám to.

mishelmamka
7. júl 2015

@satima skúšame od januára no stále zatiaľ bezúspešne no verím že príde dievčatko chceme vyskúšať Jonášovú metodu tak uvidíme

predajca1212
10. aug 2015

Ahojte som rada ze som našla tuto tému,priznám sa ze aj mňa posledné 3 mesiace pohlcuje myšlienka mat štvrté dieťa. Manžel nechce ani len počuť o tom 😂 mame tri detičky syn 8r,dcery 4 a 2 roky a strašne by som chcela chlapčeka. Ale na druhej strane mam veľké obavy ci bude tehu bezproblémové, ci sekcia dopadne dobre (ci im tam nedostanem na stole = možno trochu paranoidne ale bojím sa toho) keďže druhá sekcia trvala po vybratí maličkej dlho a anesteziologicka sa pýtala asi tri x doktorky ci ideme spinkať. Ďalšia vec nemáme vlastný byt ale prenajatý 3izb....dalej mame 5 miestne auto a tak všetko ako by sa to dalo všetko proste skĺbiť to sú moje obavy ale túžba je veľká ale strach tam je . a radšej si poviem však mam už tri aj to som na nervy a co budem robiť keď budú štyri .. Ste na tom niektorá podobne prosím?

mon77
10. aug 2015

....ja strasne tuzim po tretom babatku, stale som chcela 3 chlapcov 😀 no male parik doma a tak mm je nepolavy, radsej bude rok bez sexu ako by mal mat tretie..... uz neviem ako na neho, mam pocit, ze ho nezlomin ☹
na druhej strane teraz su uz decka velke (maju 4 a 2,5) je to s nimi malina i ked ma obcas dostanu so vyvrtky a vtedy rozmyslam ci sa mi chce opat zacinat od zaciatku....

stepanka274
10. aug 2015

@predajca1212 bez vlastneho byvania by som sa veru nehrnula do pocetnej rodinky, ludia prenajmu byt radsej ludom so psom ako rodine s detmi, mame tiez 4 deticky takze viem

predajca1212
10. aug 2015

@stepanka274 to je pravda ale mame to šťastie že byť mame v prenájme od mojej veľmi dobrej známej, na budúci rok staviame, takže toto je asi najmenší problém. A človek v dnešnej dobe nemá moc na výber co sa týka bývania, bud platí hypotéku alebo sa narodil v dobrej rodine.. Bohužiaľ už sa nedostávajú byty ako za komancou.. Tým som chcela len povedať že bývanie je problém na poslednom mieste

stepanka274
11. aug 2015

@predajca1212 tak to je super, bývanie je dôležité a dom má byťplný detí, tam si budete môcť deti zase inak užiť 🙂

stepanka274
11. aug 2015

@mon77 možno ked už budú ešte väčši tak ho zlomíš, my sme mali štvrté ked chalani mali 6,7,8 rokov. Tak sme si ho užili perfektne, chalani sú už puberťáci a máme stále malú osemročnú cicu.

mon77
11. aug 2015

@stepanka274 no tak snad ano, ak to este moj ved dovoli o par rokov, mam uz 38