Čakáte niekto 4. dieťa? Alebo aj viac?

deina2005
29. nov 2008

ahojte baby najde sa tu niekto kto caka stvrte alebo ....... babo?

alexandra5
26. dec 2013

baby pridavam sa k vam ja uz mam 4 deticky a posledny porod bol nedavno- ani nie pred 3 mesiacmi .. dalsie uz neplanujeme aj ked som dufala ze po 3 babach bude chlapcek,no mame zase krasnu princeznu ktorej sa velmi tesime 🙂 neviem preco ,ale niekedy mam pocit ze ked som mala deti 2 ,citila som sa viac zaneprazdnena ako teraz

veronka30
27. dec 2013

@alexandra5 ahoj,ja som tiež pred mesiac porodila dieťa,mala som opačne ako ty troch chlapcov a dufala som že štvrte bude dievčatko,ale je to chlapec a mame ho velmi radi aj ked to nie je dievčatko,tiež mam taky isty pocit,že teraz mam viac času ako s dvomi,už sme asi v tom zapraxovane,ake maš stare deti?

enigma6
27. dec 2013

@tonjadabik2 ahoj, neboj, všetko sa dá zvládnuť, ja mám 6 detičiek, najmladšie slniečko má 2 mesiačiky a predposledné 1 roka 9 mesiacov, nepomáha mi ani mama ani svokra, nie som kľudas, ale zasa ani nervák, taký stred a na mm sa tiež veľmi spoľahnúť nedá, ale detičky by som nedala za nič na svete 🙂)))

tonjadabik2
27. dec 2013

@enigma6 6 deti??? to sa da zvladnut??? sok..preboha.. mas moj obdiv..klobuk dole..ta ja tiez nesom nervak.. v pohodicke sa to da..niekedy..dufam ze totot je nase uz posledne..nam uz tak tiez nikto nepomaha.. tak moj muzik mi velmi pomaha..uz teraz musi hehe 😀 takze aj dobre.. tiez deti milujem takze radost velka 🙂

enat
27. dec 2013

Ahoj, ja už 4 mám - a to všetko za 6 rokov....

luciauk
27. dec 2013

@enat uff, tak to klobúk dole 😉

dana_l
27. dec 2013

@enat tak som ta porazila, ja mam 4 za 4 roky 😀 😀 😀

enat
27. dec 2013

@dana_l Ejhaaaa, dvojičky ? :D

kacena4
27. dec 2013

jeeej dievcata ako sa to tu rozbehlo vsetkym vam gratulujem k detickam nech vam robia radost a vela sil do noveho roku nech mate a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaa trpezlivosti s nimi

dana_l
27. dec 2013

@enat ano posledne su dvojicky

enat
27. dec 2013

HA ! 🙂 Moje sú pekne po jednom, to si musíš potom rozpočítať na viac rokov..napr. 6 ...:D

enat
27. dec 2013

@luciauk ďakujem, dá sa to, trochu viac optimizmu potrebujem , ale o to je všetko pestrejšie....

dana_l
27. dec 2013

@enat ale ti poviem, mat dvojicky je narocnejsie ako ich mat po sebe. starsie su po roku ale boli menej roboty. no hlavne nech su tie nase deticky zdrave.
minule prisla jedna zenska k nam a pyta sa - to tu mas skolku? 😀

enat
27. dec 2013

To ti uuplne verím a hovorím : Vydrž ! Bude dobre, dobre, že sú ...:D

alexandra5
27. dec 2013

@veronka30 ako to mame pekne podelene,vy 4 chalani a my 4 baby :D no teda... najstarsia ma 7,najmensia bude mat o chvilku 3 mesiace..vsetky pekne po sebe 🙂 s tou praxou to bude asi vazne pravda..ale nie,podla mna to bude aj tym ze maminky s jednym-dvoma detmi su zvyknute venovat kazdemu 100% pozornosti..no ale urcite mi tu vsetky uznate ze napr. pri 4 detoch sa to neda.nedavno sme si tym presli,ked najmladsia mala koliky.ja utisujem vrieskajuce babo,zatial co dalsia potrebuje pomoct s domacou ulohou,popritom mi larka krici ze chce nieco dobre maminka ma ist hned k nej a dalsia z izby ze mame byt ticho lebo uklada babiku spinkat..no a teraz,co skor 🙂 tak jasne ze ja utisujem malu zatial co oni vsetky museli pockat,no keby ste videli tie urazene tvaricky 😀 ale zvykli si,v buducnosti nam budu dakovat za to,ze maju vela surodencov a stale sa na koho obratit 🙂

lucka127
28. dec 2013

Ahojte tak aj ja sa k vam pridavam..cakame 4 te babatenko🙂🙂

lucka127
28. dec 2013

@myzma krasne si to napisala..ja som zvedava aka bude reakcia mojej maminy naposledy ked som jej hovorila ze raz chcem este 4 teho drobceka mi povedala a Zit budes kedy?
tak som ostala zamestnana touto otázkou a prve co ma v duchu anpadlo bolo
ale ved ja zijem...som veriaca a pre mna je akzde jedno dieta pozehnanim..najma po tom vsetkom co vidim vôkol seba aj tu na mk kolke snazilky su a co vsetko presli aby mali a niektore aj enmali a nam proste Pan pozehnal aj napriek antikoncepciam,rataniu plodnych a neplodnych dni..proste ej to dar a ja som vdacna za kazde jedno z nich🙂

vrtulienka
28. dec 2013

Ahojte baby, ako citam, tak ja sa na vas nechytam... my sme teraz 23.12. zistili, ze cakame 3 babo, dost ma to zaskocilo, lebo uz som nechcela, teraz po menzese som mala ist na gyndu po mirenu 😒 mm je stastny, ja este stale predychavam.....deti uz mame v poho, dcera 11 a syncek 3, chceli sme ist na dovolenku, obaja pracujeme a teraz takato zmena.. 😝

janulap
28. dec 2013

Prave som zabludila do tejto temy a pozeram,ze som sem pred vyse rokom prispela,ked sme cakali tretie 🙂
babenky,gratulujem ku krasnym viacpocetnym rodinam....je to nadherne a ja som vdacna za tri baby,ktore mame....ocina este prehovarame aj na braceka,ale boji sa betar,ze by zas bola slecna 😀
@lucka127 Lucka ahoj,asi si ma napamatas.Raz som od teba kupovala nieco a manzel bol pre to.Sem tam ti aj u nich v robote pilili sololity na decoupage.Akurat si mala certvo narodeneho posledneho drobca.GRATULUJEM z celeho srdca,je to nadherne 🙂 a vravim to prave aj mojmu mm,lebo ja by som stvrte este brala on uz nie 😝

lucka127
28. dec 2013

@janulap chi🙂🙂vidis mozno ma tu zachvilu prepadnes s tym ze tiez cakate jeden nikdy nevie🙂🙂

janulap
28. dec 2013

@lucka127 bodaj by...budem sa modlit 😀 😀 😀 ten obchod s pyzamami este mas?

terkalr
28. dec 2013

ahojte...navstevujem tuto temu a citam si vase prispevky...okolo noh sa mi mota moja rocna dcerenka a vlastne v poradí tretie dietatko, ale velmi tuzim po dalsom...ale je to len pri tuzbe,lebo mm uz nie je nakloneny k dalsiemu prirastku...vravim mu, ze este sestricku k malej a co najskôr,aby nebol velmi velky vekovy rozdiel,avsak nedari sa mi ho presvedcit...hovorim mu pokial mozme,preco nie!?a on hned na to,ze kto ma teraz tolko detí...tak reku zacneme my a hotovo :D on sa najviac obava toho,co povedia druhí ludia...on by ani na ulicu uz asi nevysiel...a pritom sam je z piatich surodencov.
Držím každej rodinke palce,prajem vela zdravička,lasky, porozumenia,a uzívajme si tie nase pokladiky.... 🙂

lucka127
28. dec 2013

@janulap :D:D dakujem si zlata len to co ostalo na sklade tu amm ponuku🙂 snazim sa najviac venovat krpcekovi🙂

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=6067

luciauk
28. dec 2013

@terkalr nevzdávaj sa, ja som prehovorila môjho po 3ch rokoch 😀 a naozaj je škoda, že bude medzi nimi až 6 rokov rozdiel ☹

luciauk
28. dec 2013

@vrtulienka neboj, prvý šok prejde, navyše manžel sa teší, tak to hravo zvládnete. držím palce! 😉

vrtulienka
28. dec 2013

luciauk dakujem za podporu 😵 si zlata, nejak si este stale neviem zvyknut 😉 ale urcite to prejde a zacnem sa tesit 🙂

zymga
28. dec 2013

ahojte ja cakam svoje 4te babo..ked som to zistila bol to sok ale teraz sa tesim 🙂

vrtulienka
29. dec 2013

Zymga, obdivujem ta, aj ostatne baby, co maju 4 a viac deti 😵 velka rodina je isto super vec 😉 a kolko mas zymga rokov a ake velke deticky?

evickam1
29. dec 2013

Ja mam ofialne 1 dieta, pokial nepocitam priatela ako 2. dieta :D aj vy to mate tak ? niekedy vecer mam pocit, ze mam minimalne 3 deti :D mala ma 2,5roka a cim je starsia, tym je viac hyperaktivna, ako sa hovori, ze mat oci na zadku, tak ja pri nej ich musim mat este jeden par navyse :Dmala je sibal, mam pocit, ze uz vystaja ako male chlapcisko :D chceli sme aj 2. oficialne dieta k malej, az nie je sama, ale akosi nam z toho zislo, uz sa mi nedari prehovorit priatela na to 😝 mala si vyzaduje stale pozrnost , musi sa s nou niekto hrat, sama sa nevie hrat a tym sa priatelovi az tak nevenujem ako ked sme malu este nemali, trosku ho zanedbavam 😖 som si toho vedoma, ale akosi nestiham byt vsade, ako uz ktosi pisal, ze ked je 1 alebo 2 deti clovek sa im venuje naplno, obdivujem matky, ktore maju viac ako 3deti ako si to vedia vsetko zorganizovat 😉

zymga
29. dec 2013

@vrtulienka ja som taku velku rodnku neplanovala ale tesim sa jej 🙂 Dcerka ma 5rokov jeden syn ma 3,5roka a druhy 1,5roka