Tretie tehotenstvo. V čom bolo iné ako prvé dve?

abbi
22. apr 2007

ahojte, ake bolo vase 3 tehotenstvo? tiez vam narastlo hned brucho? co bolo este ine? pribrali ste viac alebo menej ako minule? diki za info.

andrea.m
8. máj 2007

ja som pri prvom tehu pribrala skoro 20kg a od začiatku bolo vidno že som tehotná.rodila som sekciou a ostala mi fajna nadváha.v druhom tehotenstve som do 7 mesiaca nosila normálne oblečko a potom som pribrala narazovo,tiež som rodila sekciou ale komplet všetko išlo za 2 mesiace dole.ostalo mi len to čo mi ostalo po 1 pôrode.
čo sa rýka nevoľnosti tak v 1 tehu mi nebolo zle vôbeec,mam syna a v 2 tehu mi bolo zle do 5 mesiaca,mohla som len paradajky a pomarančový džús,mám dcéru.
tretie bábo síce navylučujem,ale mám už 31 rokov a cítim že sa mo napr.v noci horšie vstáva ako pri Filipkovi,som viac unavená.

aviril
8. máj 2007

Ahojte.

Ja som pri prvom pribrala 9 kg, mala som ho sekciou ale potom som schudla v pohode. Pri druhom som pribrala 13 kg, rodila som normálne, ale schudnúť hlavne z brucha neviem. Pri druhom mi strašne skoro vyšlo brucho a mala som ho dosť veľké. A pritom nemal ani 3 kilá.

Ja uvažujem o treťom dieťati. Mám dvoch synov a strašne túžim po dievčatku. Keby som tak vedela, že by to bolo dievčatko... 😒 Asi to ešte raz skúsim. Dosť blbá otázka - neviete ako sa robia dievčatká? HAHA 😀

titkovamiriam
8. máj 2007

no ak chces pocut extrem,tak ja som sa o tretom tehu dozvedela az v 30 tyzdni,ziadne priznaky,menzes az do januara a az ked som ho nedostala v marci tak som isla na kontrolu a v juny som rodila.
Ziadne komplikacie uplna pohoda.

aviril
8. máj 2007

Tak to teda je extrém.

andrea.m
8. máj 2007

aviril ja kebyže nemám druhé dievčatko tak tiež plánujem tretie.takto ho síce nevylučujem,ale už to nebude plánovane bábo ako tie prvé dve.

titkovamiriam
8. máj 2007

no mne by to asi nevislo ani na 10 pokus.

abbi
autor
10. máj 2007

tak to je ozaj extrem miriam. to si neviem predstavit. ale sranda.
aviril, ja som sa na to dala. tiez mam dvoch chalanov a tiez skusame babu. no aspon si to myslime.

andrea aj ja mam 31 a tiez sa bojim ako budem vladat. ale kamoska v sobotu porodila 3 dceru a vraj je to skvele. baby sa veeelmi tesia a ona je plna energie. ale ona vzdy bola aj bude plna energie. 😀 😅

certica
10. máj 2007

abbi, no ja mam tiez 31 a este ani druhe necakame, vlastne sa ani nesnazime. urcite zvladnes 😉 , neni to zas taky dramaticky vek, aj ked 3 deti daju urcite zabrat, ale zas mas trosku vyhodu ten vek.odstup a urcite ti synatori aspon ciastocne pomozu a ked uz nic ine, aspon sa spolu zahraju 😀

aviril
10. máj 2007

Ahojte.
Ja už som toľko toho prešla na nete o určení pohlavia. Čítala som aj o Jonášovej metóde. Nemáte s tým niekto skúsenosť?
Strašne si prajem dievčatko. Dnes som pestovala bratovu 5 dňovú dcérku. to je také zlatunké. A aj som ju prebaľovala - chcela som vidieť, ako vyzerá dievčenská šuška, lebo ja som len na "vajíčka" zvyknutá.

Abbi, zo srdca prajem, aby to už bolo dievčatko.

escada17
10. máj 2007

aviril ahoj, co je to za metodu? 😉 ja by som raz mozno na chlapceka...ale moc neverim, ze to nieco ovplyvnuje...

escada17
10. máj 2007

teda okrem muzskej spermie, ale mozno sa mylim...mna kamoska presviedca, ze to zavisi od polohy...😉

aviril
10. máj 2007

Dr. Jonáš vraj vie vypočítať z dátumu a presného času Tvojho narodenia pohlavie dieťaťa. Pýtala som sa svojej doktorky, či niečo o ňom počula a ona mi na to, že "chodia sa pacientky k nemu radiť a vraj im to vychádza". Je to strašne také nadprirodzené, akési akty X. Ja obvykle takýmto veciam neverím, ale ako sa hovorí "topiaci sa aj slamky chytá". Nieže by som sa topila, mojich dvoch chlapcov milujem a nemenila by som ich, ale po dievčatku túžim.

escada17
10. máj 2007

vaaazne? Ja na nadprirodzene verim sice...kdeze on zije? mas inak rozkosnu fotku-aj sebe i baba 😉 chapem ta s dievcatkom...ja mam 2rocne a cakam druhe- ja som to takto vlastne i chcela, najma muz, len do tretice by som potom rada chlapceka pridala. Mam 29, ale vravim si, ze mam cas.

aviril
10. máj 2007

Tú fotku som dala z mobilu lebo co fotime na foťák tak mi to tam nechcelo pridať, lebo je vraj veľká - veľa kb. A keď som sa registrovala, akurát mal červeno modré dupačky. A červený majú len vrch a práve to sa len odfotilo. Budem musieť dať tam novú aktuálnu chlapskú fotku.
Ten doktor žije v blízkosti Nových Zámkov. Ja už mám od neho prihlášku na výpočet, ale som sa to ešte neodvážila poslať. Stojí to 650Sk a je to výpočet na rok. Však si daj do googla Jonášova metóda a dočítaš sa. Aj ja som sa tak k tomu dostala.

escada17
10. máj 2007

ok, dakujem za radu...no a ked to nevyjde, co s peniazmi? A musi tam ist clovek osobne, ja zijem v USA.Az mi pride neuveritelne, ze sa take pytam 😉

aviril
10. máj 2007

Nie, je to komunikácia cez poštu. A peniaze sa nevracajú. Je to také malé riziko. Prosím Ta, koľko tam je teraz hodín?

escada17
10. máj 2007

pol druhej bude...o 6 hodin menej ako na SK...ale zase 650 korun nie je az tak vela...inak mas adresu? 😉

aviril
10. máj 2007

Mám - Centrum Jonas, Veronika Jonášová, Zakostolná 7, 94145 Maňa. Telefon 035/6595127.
Teraz už idem kúpať malého, lebo mi tu plače a ide už spať. A PC mám v spálni. Tak zajtra ozvem. Ahoj

escada17
10. máj 2007

dakujem, napis mi potom ip...ked tu budes, ok? Sanieco chcem opytat, ak by si mala cas...pekny zvysok dna

abbi
autor
10. máj 2007

zeny no ja poznam zopar mamiciek ktore u neho boli a povedal im presne v ktory den a hodinu mali byt spolu a vobec nic... ani neotehotneli, takze ja osobne tomu neverim, ale vraj je to skvely biznis

aviril
12. máj 2007

Escada, našla som vo fore snažilky tému mudr. Jonáš. Tak skús sa tam pozrieť, či sa niečo nedočítaš.