Tretie tehotenstvo. V čom bolo iné ako prvé dve?

abbi
22. apr 2007

ahojte, ake bolo vase 3 tehotenstvo? tiez vam narastlo hned brucho? co bolo este ine? pribrali ste viac alebo menej ako minule? diki za info.

escada17
22. apr 2007

abbi ahoj, ja len druhe cakam, ale zaujimave tema, lebo mne ozaj tretie beha po hlave, kde ho casovo zaradit. Mam 2r. dcerku, toto babo sa ma narodit v sept.-budem mat 29, tak kedy tretie, ked chcem dat prvym dvom cas ...😉 ty si v akom tyzdni, ake velke mas deti?

tinni
22. apr 2007

ahoj escada 😉 mna by zase zaujimalo, aky je rozdiel medzi prvym a druhym? Mas vacsie brusko? A pribrala si viac?

escada17
22. apr 2007

ahoj zlataaaa, ty sa ani nepytaj ! 😉 ty aj keby si mala v druhom vascie, tak budes mat male 😉 aaale nie, no teraz som v 21 tt, pri Sofinke som mala hore 10 kil, teraz mam 6- brusko mam vsak vacsie, prsia mi narastli uz o dve cisla a vraj vyzeram, ze som nie v piatom, ale v 6-7 mesiaci- no u teba ako ty v 9om. Tak myslim, ze to ozaj plati, ze sa vsetko skor natiahne, aspon u mna urcite.

tinni
22. apr 2007

tak som zvedava, ako to bude u mna 😀 ale to je este za dlho... a ako sa mate? 🙂

escada17
22. apr 2007

no chora som , ale uz lepsie...a v utorok mam uzv, ten velky-hodinovy, neviem sa dockat- som zvedava, ci sa potvrdi dievcatko, ako mi lekarka vravela v piatok...a vy?Ozaj, ako volas malicku?

tinni
22. apr 2007

to mi je luto... a co mas, chripku? Inak ja som na velkom ultrazvuku bola len 15 minut, a drzim palce 😉 My sa mame dobre, vsetko je ok, malinka uz 2hodiny spinka. Volam ju Becky a Bebe... a macik-najcastejsie 😵 😀

escada17
22. apr 2007

preco len 15 minut??? ja som bola so Sofinkou asi 50 minut , ze bolo dobre vidno, ale ja som bola aj dlhsie ochotna ostat 😉 od muza som sa nachladila, ooootras, nie dost, ze to zavazie nosim😉

tinni
22. apr 2007

no lebo doktorka povedala, ze to staci na vysetrenie... ale som si to vynahradila na 3D ultrazvuku 🙂

escada17
22. apr 2007

tak ked je vsetko ok, a dobre vidno, iste staci 😉 3 D zavidim...😢

tinni
22. apr 2007

a preco nejdes aj na 3D?

escada17
22. apr 2007

neposlu ma len tak...ak by som sa objednala, tak udajne je to 700 $...

tinni
22. apr 2007

waaaaaaaw 😲 700$ 😲 😲 to je strasne suma!my sme platili 600Kc a mame z toho aj dvd a fotky

escada17
22. apr 2007

no to je rozdiel, tak porod stal 50 000 $...co to 700 😉

tinni
22. apr 2007

a to si si ty platila 50 000$? Vsak to je neuveritelna suma 😝

escada17
22. apr 2007

nieee, ved to poistenie, ale ucty mi dosli domov, myslim ze 20 000 bolo ale Sofinkinych 5 dni na specialnej starostlivosti..uz neviem presne

tomaslavka3
22. apr 2007

Ja som pri prvom pribrala10,pri druhom12 a skoro hned som vsetko zhodila,rodila som spontanne.Pri tretom 20kg.Ostalo mi este stale 9-10kg.Neviem preco,ale ja si myslim,ze ked to bol cisarsky tak preto mi ostalo dost slaniny.Ale dufam,ze do roka sa mi postava upravi.

tinni
22. apr 2007

a preco musela byt na specialnej starostlivosti, mali ste problem pri porode? ☹

escada17
22. apr 2007

ja som rodila 26 hodin, mala som tzv back labor, mala mi tlacila na chrbticu a dostala som horucky, mala som sekciu a ju pre istotu vzali na special care, ci nedostala infekciu, ked som ja mala horucku, ale bola fit ako rybka...

tinni
22. apr 2007

uz si spominam, tusim si to uz niekde pisala... tak druhy porod bude urcite lepsi a uzijes si ho 😉

escada17
22. apr 2007

heeej, ja som to uz spominala niekde, az mi je blbe spate sa opakovat, zeby som otravna nebola 😉

abbi
autor
23. apr 2007

ahojte. escada 17: no ja mam 2 chlapcov jeden ma 8 rokov a druhý mal v novembry 6. je medzi nimi 20 mesiacov. dlho som sa nevedela odhodlat na 3 ale uz sa citim pripravena. a ozaj sa tesim. pri prvom som mala sekciu a tiez som nevedela zhodit a ostalo mi 8 kg ale pri druhom som pribrala ovela menej a vsetko mi hned padlo. len z toho prveho mi stale ostalo. co uz. tak som zvedava, ake bude toto tretie. a som v 6 tyzdni. takze v decembry by sa to malo narodit.

cucuska
23. apr 2007

Ja zatial mám v pase snažilka ale už som bola 2x tehulka ale nodotiahli sme to do konca, ždy sme nedokazali prekročiť tretí mesiac. ale teraz to vyzerá že je na obzore tretie tehu. A brusko pri druhom som uŽ mala hneď väčšie a po najedení som mala ood začiatku problém zapnúť niektoré druhy oblečenia a to uŽ ám zas.

abbi
autor
23. apr 2007

cucuska.. tak to ti prajem krasne tehotenstvo a hlavne dobry koniec. je to krasne.

alini
23. apr 2007

ahojte, ja som pri Sophii pribrala cca 25kg, ale skoro som zhodila, pri Adamkovi cca 16kg, tiež som skoro zhodila, teraz zatiaľ 9kg, ide mi všetko do bruška, zo zadu ani nevidieť, že som tehotná, cítim sa super klop, klop, mám veľa energie a robím ešte viac ako mimo tehu,

cucuska
23. apr 2007

abbi uvidíme zajtra, chcem to otestovať 😀

escada17
23. apr 2007

alini, drzim palce do konca, cucuska -tebe krasne tehu , ziadne problemiky uz...

cucuska
23. apr 2007

ja ešte nič neviem ale zajtra vám sem napíšem

escada17
23. apr 2007

ja sa zajtra dozviem, ci druha bambulka bude 😉cucuska, drzim palce

abbi
autor
6. máj 2007

ahojte... zatial sa citim dobre, len uz zacali nevolnosti. zvlastne je, ze ich nemam hned rano ale poobede az vecer. cudne. tiez uz citim ze mam vacsie brusko, hoci som kilovo este nepribrala.

escada17
7. máj 2007

ABBI, toto som uz u vela ludi pocula ( teda dievcat, zien ), ze tie nevolnosti vobec nemali rano, dokonca i sesternica mi to pred par dnami spominala. Ja som v prvom mala nevolnosti len zo 5 dni a teraz s druhou dcerkou 8 tyzdnov od rana, ako som oci otvorila, az do takej 11 vecer. Som zvedava, ci ked bude nahodou raz este tretie, ci to bude este horsie, ked sa to tak stupnuje 😕