Zvládnem vychovávať troch synov?

nastenka
14. jún 2008

Baby, ja čakám tretieho syna a každý, kto sa ma opýta, čo budeme mať a poviem, že syna. Tak ma začnú ľutovať. Až mi je do plaču. Ja som si to tak vôbec nebrala, že nebudem mať dievčatko, ale teraz začínam byť z toho zúfalá. Vždy som si hovorila, hlavne, aby to bolo zdravé, ale teraz len plačem a ľutujem, že som nebrala antikoncepciu. Ale to moje chúďa malé si to nezaslúži, veĎ za nič nemôže. ☹

katarinamichalidesova
21. júl 2013

@lucia2207 ahoj ja somsa az teraz pridala k tejto diskusii lebo mam tiez dvoch synov a cakam tretieho taktiez ma hnevaju reakcie okolia ze no dufam ze to uz bude aspon baba kazdy mi tak hovori a ked poviem ze nie tak ze jeeej chuda zas chlap no skoda a tiez reagujem na to tak ze hlavne nech je zdravy aj ked som tiez velmi tuzila po dievcatku a vobec to nebolo planovane tehu takze bola som sama z toho hotova a k tomu ma vsetci dookola stvu s tymto

jennika
21. júl 2013

Moja teta (mamina sestra) ma PIATICH synov 😀 a musim vam povedat, ze su to vsetko uzasny skvely chalani...najstarsi ma teraz 21 a najmladsi 9... 🙂 vychovu zvladla bravurne a je riadne hrda mamina piatich chalanov 🙂))

ifkael
21. júl 2013

Ja cakam stvrte dieta... A ak to bude po troch chalanoch zase chlapec, budem rada i ked okolie uz rype- ze co ked to bude ZASE chlapec.... Chlapci mi pridu menej komplikovany..a ved clovek to neovplyvni nijako.Chcela by som vydrzat do porodu a nevediet pohlavie- ale to mozno zo mna hovori len ten posokovy stav, ze vobec tehotna som 🙂))

katarinamichalidesova
22. júl 2013

@ifkael no tak pre mna bol sok tiez ked som zistila ze som tehotna hlavne kvoli tomu ze tretie sme neplanovali vobec a nie k tomu tak skoro po druhom este k tomu cisarskom porode a stalo sa maly mal pol roka ked som zistila ze som vtom.A pre mna nebudem klamat bol velky sok zistenie ze je to treti chlapec ale uz som teraz vpohode no uz stvrte dufam nebude 🙂 A ty mas ako stare deti?

ifkael
22. júl 2013

@katarinamichalidesova takmer 10 a 4,5 a najmladsi dva

katka1903
22. júl 2013

Baby tak sa k vam pridavam som mamina troch deti i ked najstarsia je baba ale od malicka je z nich najhorsia.a k tomu brutalna kombinacia strnastrocna pubertacka ,sestrocny diabetík a babetko.Takze niekedy o drsku.

diusik
13. aug 2013

Ahojte,super tema :o) tiez mam doma dvoch chlapcov a teraz cakam tretie,uz sa pripravujem nato,ze to bude chlapec 😉 mne to nejak nevadi,aj som chcela mat dvoch chlapcov,o tretom dietati som ani neuvazovala,ale volajak mi zacal chybat ten "zensky princip" proste tolko veci je co by som mohla dcere odvzdat,tolko veci povedat,co mne moja matka nikdy nepovedala...nuz uvidim...
inak mam pocit ze s chlapcami je mozno trolinku menej starosti,su viac taky samorosti,samozrejme potrebuju tiez tolko lasky a starostlivosti,ak by ma niekto chcel napadnut 😉
ale,padne ,udrie si koleno,osucha a ide dalej,sopel utrie do rukava... 😉 vidim,ze dievcatka su ine,ale to je natom krasne.
Inak podla mna je nesmierne pekne mat aj troch synov

figurka1985
13. aug 2013

@nastenka bud rada! 🙂 ved to je krasne mat trpoch synov! lutuju len slabosi, alebo zavistlivci! 🙂
sesternica ma dve dievcatka, teraz caka tretie, je v 25.tt, a to malicke sa stale neukazalo... ale neriesia to. Ak bude dievcatko- bude ina, ako predosle, lebo prve dve su uz teraz jedinecne osobnosti. Tes sa- uz len z toho hladiska, ze chlapi maju lahsi zivot 😀
Gratulujem 🙂

emilia25
13. aug 2013

no ja mam 3 chlapov a moja svagrina 4 chlapov takze my len samych chlapov dievcatka sa asi nikdy nedockam.ale chceme este jedno babatko tak musim pockat do 25 ci ano alebo nie a bude nadej aj na to dievcatko aj ked zas na druhu stranu ked som si na tych mojich chlapov tak zvykla ze by mi aj bolo luto ze to neni chlapec a na druhej strane tiez by som chcela to dievcatko takze je to vlastne jedno.hlavne aby to malinke bolo zdravucke.

sherynkamalinka
13. aug 2013

mat chalanov je super...vzdy su to mojkaci pre mamku. Kamoska ma baby a nemaju s nou taky vztah ako maju moji chalani so mnou :} Chalani su podla mna viac na maminku naviazani