Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

leonii
15. sep 2014

Baby koľko v priemere je detí v triede? Spravila som 27 balíčkov,bude dosť?

cestovatelkaandrea
15. sep 2014

@leonii no u nas je 20 deti. Ved sa opytaj ucitelky.

leonii
15. sep 2014

@cestovatelkaandrea hej ved to som chcela,ale dnes ideme do školy a oni maju dnes male deti voľný deň 😀 😀 😀 Ale aspoň sme neboli sami čo na to prišli pred triedou 😀 A mladá ma zajtra narodky. No dorobím ešte 10 a hádam to bude stačiť 🙂

cestovatelkaandrea
15. sep 2014

@leonii No vidis a u nas deti ficia veselo. aj tie male. to ti musi stacit. vacsinou v triede nie je viac ako 30 deti.

leonii
15. sep 2014

@cestovatelkaandrea Tak ja tiež nechápem to voľno a to je každých 6týždnov,neviem prečo,ale hlavne na to nesmiem zabudnúť a potom môžem doma vegetovať,lebo chalani už chodia sami do školy 😀 😀

lieverd
15. sep 2014

Ahoj, nemate nektera nejaky tip na obchod s kocarky i jinych nez v NL bezne dostupnych znacek nekde pobliz hranic v Belgii nebo Nemecku?

ervenka
15. sep 2014

@lieverd v Tilburgu je www.vanastenbabysuperstore.nl my sme tam kupili kocik, aj izbicku. Velka spokojnost so servisom.

ikke
15. sep 2014

@leonii u nas je v 1/2a 22 deti a v 1/2b 23 deti, myslim, ze to je tak asi bezne cislo 😉

cestovatelkaandrea
16. sep 2014

@leonii mozno si dala skola studijny den. tak preto. to bezne robia par krat do roka. my to mame napr teraz 29.9. Ledva skola zacala a uz sa idu ucitelia vzdelavat 😀 😀 😀

rybca
16. sep 2014

@leonii aj u nas je casto studiedag, vacsinou den po prazdninach..🙂 a zajtra deti nejdu do skoly, lebo su rodicovske stretnutia..🙂

leonii
16. sep 2014

@cestovatelkaandrea No ten študijný deň sme mali minulu stredu celá škola,ale toto voľno je len pre male deti a to každých 6 týždňov asi si potrebuju dať oddych od detí 😀 😀

leonii
16. sep 2014

@rybca No mi máme rodičko 23.septembra,ale večer o 20-tej a aj plán dali,že kedy budu kávičku podávať sa mm smial, že bez kávy by to asi nešlo 😀

rybca
16. sep 2014

Nie som si ista, ale sa mi zda, ze tu mate niektora problemy s exemami, teraz som narazila na FB na tuto spolocnost a reakcie boli velmi pozitivne, mozno pomoze... http://www.protopan.cz ...🙂

cestovatelkaandrea
16. sep 2014

@leonii jaaaaaj jasne, to mal aj nas Damian, tiez 6 krat do roka ale on to mal v stredy, ked mali kratky den a nie ked maju v pondelok dlhy den. jasne to mavaju prvacikovia a druhacikovia

cestovatelkaandrea
16. sep 2014

@rybca Katka rucky nozky bozkavam. dakujem za stranku, postudujem. 🙂

leonii
16. sep 2014

Takže sladkosti asi stačili nikto nič nevravel. Melánia každému tvrdila že má 5rokov,lebo to sa jej dobre vyslovuje 😀

cestovatelkaandrea
16. sep 2014

@leonii zatucka je s tou korunou na hlave 😉

leonii
16. sep 2014

@cestovatelkaandrea Vďaka 😀

palinkova87
17. sep 2014

@cestovatelkaandrea nie nie...nastastie nic take...tehotenstva su ok... 🙂 dnes ideme ku verloskundige..inak
@rybca ona posudi,ci ti treba kraamzorg.alebo nie...Palino volal do cz...a musi sa tehotenstvo nahlasovat a aj balik mi pride...a neplati.sa zan nic;)

rybca
17. sep 2014

@palinkova87 to vieme, ze sa musi nahlasovat, aj na gemente rodicovstvo potvrdit, pockame si na velke echo a potom, teraz mi uz aj geneticke testy budu robit (uz som stara koza), tak potom vsetkom, ked bude vsetko ok, to porobime...🙂

cestovatelkaandrea
17. sep 2014

@palinkova87 tak prijemnu navstevu u verloskundige 😉

cestovatelkaandrea
17. sep 2014

@rybca prosim ta aka stara koza.60-tka daleko, 50-tka daleko, 40-tka daleko, tak co chces 😉

rybca
17. sep 2014

@cestovatelkaandrea si zlata ale 4 roky do 40tky, to nie je az tak vela, pri detoch je to za rohom..🙂)))) Ked som si to takto spatne precitala, az ma panika zachvatila..🙂))))

cestovatelkaandrea
17. sep 2014

@rybca ale v pohode. ziaden stres. ani ja nie som najmladsia a co 😀 zachvilu oslavujem Kristove roky 😀

rybca
17. sep 2014

@cestovatelkaandrea stale o 3 menej ako ja...🙂))

palinkova87
17. sep 2014

Jeeej...sme uz doma 🙂)) a mi skusala maternicu a sa.pyta,ze v kolkom ste tyzdni 17natom a my,ze nie 13nast... :D juuuj a pozerala babulooo joooj tam uz vela.miesta,ale nema hihi:D sa otacalo..🙂 a chcelo sa postavit a hupla bum na tvaricku hihi🙂 tak taketo akcne nebolo ani jedno hahha;)

cestovatelkaandrea
18. sep 2014

@rybca prosim ta, co su 3 roky 😉

cestovatelkaandrea
18. sep 2014

@palinkova87 nech sa vysanti babulko v brusku a potom ked bude vonku bude kludnucke 😉 inak aj mne tak rychlo rastlo brucho pri Kilcovi. sa mi vsetci smiali, ze tam mam dvojicky 😎

palinkova87
19. sep 2014

@cestovatelkaandrea kolko Kilianko vazil??? Nech sa mozem pripravit🙂)) tie tabletky teda zaberaju superovo.haha

cestovatelkaandrea
19. sep 2014

@palinkova87 Kilian mal 4350g. Na to ze som malicka a bola som dost vychudnuta, bolo to ako keby som musela tlacit von slona 😀