Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

cestovatelkaandrea
18. nov 2014

@palinkova87 super, tak to mate doma potom 50:50. super nie? Lucy je pekne meno. Mne sa lubi aj verzia Lus. Nasa byvala suseda mala take meno a mne sa to meno velmi lubilo.

ikke
18. nov 2014

@cestovatelkaandrea nie Loes? to je echt holandske meno, moja svagrina sa tak vola, akurat ze to nie je skratka od Lucy, ale od Louise 😀

palinkova87
18. nov 2014

My to ideme mat tak aby sa to vsetko hodilo spolu 🙂 Tobias, Nicolas, Lilly en Lucy ;)

cestovatelkaandrea
19. nov 2014

@ikke nee, ona ma fakt na ceduly na dome napisane Luss. Zabudla som tam dam dve s. Ale aj Louise je pekne. 😉

cestovatelkaandrea
19. nov 2014

@palinkova87 vidim, ze mate taku maniu na mena ako aj my. Damian a Kilian..... 😀 aspon vidim, ze nielen my tak rozmyslame.

leonii
19. nov 2014

No musím to tu napísať MILUJEM HOLANDSKE BICYKLE 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Včera mi na mojom zlyhala predná brzda a dnes jak naschvál rupla aj zadná 😖 😖 Ale máme doma klasika horský a tak som išla na nom do obchodu a skoro som sa zabila 😖 😅 Ruky a ramená ma bolia,hrôza. Jediná výhoda je prehadzovačka,lebo ani tu nemam na hol.baiku funkčnú 🙂 Hádam mi mm ten hol. skoro opraví lebo sa susedia divili ked ma videli ako som skoro narazila do zaparkovaného auta ( asi si myslia že som pila)

palinkova87
19. nov 2014

Ja som.sa.tiez.uz sexualne.vyjadrila na verejnosti na bicykli.hihi...mne zase spadla retiazka...odvtedy nikdaj vaaac 😀
@leonii

ervenka
19. nov 2014

@leonii hehe, co maju hovorit postari, hlavne tehotne postarky? 😎 Este k tomu listy na zemi, smyka sa na tom, vraj ma v noci primrznut. Osobne odporucam radsej kupit drahsi bike a mat vsetko v poriadku. Obcas si policajti pochutia na ludoch. Este si aj overia vyrobne cislo, ci bike nie je kradnuty. 😝

ervenka
19. nov 2014

@vever1 bacha na psov. Znameho uhryzol pes myslim,ze to bolo v Moergesteli, a ma teraz tetanus. A majitel len zavolal na psa, ze ziadne sorry... a pri znamom bolo cca 3 rocne ditko. "die hond doet toch niks.." jajajaaaa, dat kennen wij." 🙄

leonii
19. nov 2014

@ervenka No však ja ho chcem dať na reviziu, len mm stále v práci a ja sama to by dopadlo keby som začala vysvetlovať,ale ak nebude mať na to mm čas tak budem musieť. No tak aj s policajtami by bola super debata a kradnutý hádam nie som ho dostala od mm šefovej dcery ked sme sa nastahovali. Inak každý večer z mm sledujeme na TRL7 tých policajtov a občas aj baiky pokutuju a nimule takých mladých chlapcov pucoavali,lebo išli šaleno po ciklochodníku. Hádam sa v tej relácii neobjavím 😀 Ked hej dám echo aby ste všetky sledovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A ešte ma fakt fascinuju tehotné z mega bruchom na baiku. Obdivujem a teba ešte viacej ked to máš pracovne.

leonii
19. nov 2014

@palinkova87 tak retiazka to sa aj mne stalo a bola som jak prasa špinavá ale teraz som stratila na tej brzde nejaké šrubky tak neviem jak to spravíme či kúpime nový či ten starý zrenovujeme 😀

ervenka
19. nov 2014

@leonii ja mozno skoncim skor kvoli pocasiu, ale @rybca pekne tahala az do konca, "jestli se nemylim." 😉

leonii
19. nov 2014

@ervenka tak ak sa dá tak radšej neriskovať ale viem,že nie vždy sa to dá. 🙂

ervenka
19. nov 2014

@leonii pri postnl sa to nikdy neda. 😉

rybca
19. nov 2014

@ervenka
@leonii tak presne do ukonceneho 35tt, potom tyzden dovolenka a potom materska, ale bikovala som asi az do konca, bo to bolo pre mna menej namahave ako chodenie..🙂))) ale len na holandskom biku s vystretym chrbtom, na sportovom by som to neriskovala....🙂

leonii
19. nov 2014

@rybca waw tak to je na obdiv pre všetky tehotné. Je pravda,že je to ine na hol.baiku a na horskom a je škoda že sa na sk nevyužívaju viacej aj ked teraz je na sk najnovšia moda si kúpit retro baik taký ako sa tu používa ale ta cena je hrozná a ešte po tebe aj všetci pozeraju že skade si došla

leonii
19. nov 2014

Baby nestretla sa niektorá z väčším množstvom pinpongových loptičiek? Nechcem cez net objednávať. 😉

cestovatelkaandrea
20. nov 2014

@leonii ja som bikovala pri Damcovi este aj den pred porodom... strasne som chcela rodit, tak som vela bikovala aby som ho vydurila von a on neee a neee, drzal sa ma ako kliest az do 41tt+6d. esteze Kilco taky nebol a siel von rovno na 39tt.

ervenka
20. nov 2014

@cestovatelkaandrea @rybca a to este v 1981 bolo pre tehotne zakazane v NL bicyklovat. Zdroj- baby gids Brabant. Doba sa meni. 😀

cestovatelkaandrea
20. nov 2014

@ervenka vidis, ja som sa v roku 1981 narodila a ten sa stal potom prelomovym pre tehule. zacali veselo bicyklovat 😀

ervenka
20. nov 2014

@cestovatelkaandrea aj ja som '81. 😉

leonii
20. nov 2014

@ervenka
@cestovatelkaandrea No tak sme už 3 aj ja som 1981 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ervenka
20. nov 2014

@leonii @cestovatelkaandrea Ja som konkretke Zilina, august 81. Dajte viac info o sebe. Mozno sme sa uz stretli v porodnici. 😉

leonii
20. nov 2014

@ervenka November 81,Krompachy 😀

cestovatelkaandrea
20. nov 2014

@leonii
@ervenka ja som z vas najmladsia December 81, Ilava 😀

leonii
20. nov 2014

@cestovatelkaandrea
@ervenka tak je vidno že 81 bol dobrý ročník 😀

cestovatelkaandrea
20. nov 2014

@leonii plodny na dobre napady 😀

rybca
20. nov 2014

jaaaaj, hen ich mladice..🙂))))

vever1
20. nov 2014

hahaha baby baby 76 bol dobry rocnik. Vtedy A je to natacali 😀

ervenka
20. nov 2014

@vever1 a tymto vyhlasenim mas u mojho manzela veeeelke plus, lebo sa ma minule pytal, ze keby zacali s A jeto. No od kial to mam vediet. Teraz uz viem.. 😉
@rybca priznaj sa so svojimi suradnicami. 😎