Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

ervenka
12. apr 2015

@eri28 😀 Len tak pre srandu, prezrad ako si predstavujes zlegalizovanie svadby, ktora je spravena v Nigerii, tak by ti ju uznali na SVK, pripadne v NL? 😀

rybca
12. apr 2015

@ervenka zajtra drzim paste..🙂

ervenka
13. apr 2015

@rybca dakujem... mm prehanalo cely den- "Aj ty ides rodit?" 😀 A vecer este- napis mi do mobilu mena, na ktorych sme sa dohodli, aby som to nepoplietol... 😉

rybca
13. apr 2015

@ervenka to uz bol asi nervozny aj za teba 🙂

ajana1
13. apr 2015

@eri28 juuuuj no neviem ci to budete mat jednoduchsie dat zlegalizovat svadbu mimo EU. Nemozete si len spisat partnersku dohodu u notara. To bude pre toho tvojho asi najjednoduchsie riesenie 🙂

cestovatelkaandrea
13. apr 2015

@ervenka myslim na teba od rana. sice ma neprehana.... ale motyle mi lietaju v bruchu. sranda nie? ved nerodim ja ale niekto iny....

rybca
13. apr 2015

@cestovatelkaandrea ja som tiez ako na ihlach.

leonii
13. apr 2015

Baby aj ja sledujem a odskakujem od varenia až mi polievka vykypela 😀 😀

cestovatelkaandrea
13. apr 2015

@rybca
@leonii sranda ako to spolu prezivame, ze ? 😀

vever1
13. apr 2015

Baby dnes už nič. Až zajtra. Aj druhé ditko je tvrdohlave po maminke 😝
@cestovatelkaandrea @leonii @rybca

palinkova87
13. apr 2015

Baby viete mi prelozit niektora nieco do Holandciny... ale potrebujem to co najskor

cestovatelkaandrea
13. apr 2015

@vever1 budeme myslet zajtra, nech uz drobec vykukne na tento svet 😎

pisturicek
13. apr 2015

Dobry vecer chcem sa opytat neviete mi niekto poradit.Chcem so synom vycestovat do NL za priatelom.Budem mat narok na nejaky prispevok na syna? ide oto ze on tam nenastupi do skoly ale bude mat svoju ucitelku na doma a bude chodit na SK na preskusanie . . .dakujem

vever1
14. apr 2015

Tak už to ma za sebou. Nakoniec jej pred pol ôsmou odmietla plodová voda a o 4 sa narodilo ditko. Viac zatiaľ nepoviem lebo neviem ci mi hrdá mamina dovolí 😉

rybca
14. apr 2015

@vever1 tak ale hadam hrda mamina prijme gratulacie aj bez podrobnosti 🙂 takze mozes odovzdat veeeelku gratulaciu so zelanim veeeeela zdravicka 🙂

ikke
14. apr 2015

@vever1 ze gratulujeme a zvedavo cakame na dalsie info 😀 😉

ikke
14. apr 2015

@pisturicek ak mas dieta od 5 do 16 rokov, je skolopovinne dnom 5. narodenin. ak ho chces ucit doma, musis poziadat o vynimku. http://www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/leerplicht
zrejme budete mat narok na kindergebonden budget
http://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connect/b...
a kinderbijslag
http://www.svb.nl/int/nl/kinderbijslag/index.jsp

cestovatelkaandrea
14. apr 2015

@vever1 super, a ja ze co sa mi zle spi 😀 😀 😀 tak gratulujeme aj my z dalekeho severu 😎

cestovatelkaandrea
14. apr 2015

@rybca no a teraz budeme cakat na teba 😀

rybca
14. apr 2015

@cestovatelkaandrea tiez budem cakat...🙂

mmollyy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eri28
14. apr 2015

@ajana1 mne je jedno ja chcem len v kostole hlavne a to tu musim mat naprv na gemente az potom, a inde by to nebal byt taky problem.

eri28
14. apr 2015

@ervenka aj kamoska mala teraz v Nigerii prinesies len papier na urad vsak budeme to mat v anglictine a na ambasadu.

ervenka
15. apr 2015

Ahoj svet. Volam sa Laura- Olivia (ale volat ma mozete Laura) a narodila som sa 14.4. o 4:05. v skratke- moje miery- 3830g a som vyssia ako bol moj bracho, ked sa narodil. Inak, videla som ho uz par krat a je super. Len by ma hladkal. V budcnosti sa samozrejme aj pobijeme, ale na to este musim vyrast.. Bru noc.. 😀

leonii
16. apr 2015

@ervenka Zo srdca blahoželám a prajem hodne zdravíčka celej rodinke 🙂 🙂 🙂 🙂

ikke
16. apr 2015

@ervenka este raz gratulujem 🙂 dufam, ze tvoj manzel ocenil, ze sa narodila strnasteho stvrty o stvrtej 😀 len teda letopocet ju akosi o rok predbehol... 😅
este ste v nemocnici?

ervenka
16. apr 2015

@ikke vcera vecer som boal konecne prepustena...

ervenka
16. apr 2015

hehe, ako z vazenia... 😝

ervenka
16. apr 2015

JEdna taka jednoducha, na rychlo spravena...

cestovatelkaandrea
16. apr 2015

@ervenka jej gratulujem. Laura je krasne meno. Keby som mala dceru, tak to patri urcite medzi moje favorizovane mena. Super datum aj cas 😉 Vela zdravia prajeme a tebe rychle zotavenie z porodu. Dufam, ze prebehol rychlo a co najmenej bolestivo.