Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

leonii
5. jún 2015

Konečne teplooooooooooooooooo. Decká heppy a ja tiež,ale zas má to jednú nevýhodu,ked som doma zosadla z baiku tak som mala až zadok mokrý. Neviem neviem ako by som takto vyzerala keby že musím ísť do mesta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 To nevysvetlíš 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀

leonii
5. jún 2015

Baby kt. je dobrý krém na opalovanie pre deti? Aby sa rýchlo vstrebal a bolo vodeodolný .Díkes 😉 😉 😉 😉

ikke
6. jún 2015

@leonii neboj, v utorok ma byt 11 stupnov, to uz ziadne mokre zadky vysvetlovat nebudes musiet 😝
my mame nivea sprej

leonii
6. jún 2015

@ikke že díky 😀 😀 😀 Pozriem tu Niveu 😀 😀

ervenka
6. jún 2015

@leonii jep, nivea je dobra...
A este k tomu teplu- haaaadajte 3x co sa nam POKAZILO? 😀 anoooo, spravne- markiza sa neda stiahnut. Budeme zase o par stoviek lahsi, lebo tato je na elektrinku. Motorcek odisiel.ladidaaaa. my fakt asi vymenime postupne cely dom za novy. Aj farba sa zacala odlupovat z vonkajsich ramov, mm nema cas (ja hovorim,ze ani talent) na domace prace= hladame niekoho, kto by to spravil. LAcno a rychlo. Aspon, ze deti posluchaju, im motorcek funguje dobre.

jana001
8. jún 2015

Je tu nejaká mamička vo Warmond, a okolí,ktorá by bola ochotná povarovať dvoch chlapčekov, hovoria po slovensky, 31/2 a 21/2, prosím píšte, je to v termíne od 6.-11.07. kamarátka potrebuje, jej operka musí ísť na SK

leonii
8. jún 2015

@ervenka juj je ešte niečo čo sa Vám v poslednej dobe nepokazilo? Máte teda kvalitný pech. 😒 😒 😒

leonii
8. jún 2015

@rybca Pozrela som a som prekvapená ako dobre vyšiel ten z Lidlu 😎 😎

ervenka
8. jún 2015

Len to neprehanajte s tym natieranim. 😉 Zistilo sa totiz, ze kremy zabranuju aj vyrobe "slnecneho" vit. D. A ten je o.i. velky kamos so stitnou zlazou..

leonii
8. jún 2015

@ervenka Hej niekde som minule čítala, že nie je dobré používať ten faktor 50 lebo potom neprejde aj to dobré čo zo slnka potrebujeme (názov neviem) 😀 😀 😎 😎 😎

ervenka
8. jún 2015
ervenka
8. jún 2015

@ikke vsak sa pridas- http://www.mamaplaats.nl/win/win-1-jaar-lang-gr... muhahaha 😎 😀

leonii
8. jún 2015

@ervenka jj zas som múdrejšia 😀 😀

cestovatelkaandrea
8. jún 2015

Tak a mame po prvom sv. prijimani. Drobec bol strasne zlaty

leonii
9. jún 2015

@cestovatelkaandrea Malý je zlatý, ten oblek mu sekne 🙂 🙂 🙂

leonii
9. jún 2015

Baby som správne pochopila, že si môžem vyzdvihnúť Melániu o pol tretej? Lebo ujo Googl dajak divne preložil.

De kinderen met hun juffen gaan om kwart voor twee lopend naar de kerk. Daar kunt u uw kind
rond half drie ophalen.
Díkes 😀

cestovatelkaandrea
9. jún 2015

@leonii dakujem, ved ho aj chce stale nosit 😉
a dobre si pochopila preklad.

ikke
9. jún 2015

@cestovatelkaandrea fiha, taketo tradicne? to je v NL? ci na slovensku? 😕 u nas v dedine sa na 1.sv.prijimanie v obleku a bielych nevestovskych satach nechodi 😅

ikke
9. jún 2015

@ervenka bleeee 😝 a na co by nam boli billendoekjes? 😀

cestovatelkaandrea
9. jún 2015

@ikke u nas v NL. tu je to fakt dost tradicne az je to zvlastne, lebo sme v kvazi dost protestanstskom okoli. ale mozno to bude tym, ze my sme v rimsko-katolickej farnosti. chlapci vsetci pekne v oblekoch a dievcata v krasnych bielych alebo bielo zltuckych satach. a cela omsa krasne tradicne ako aj na SR. Damian cital prosby. ked budem mat foto celej skupiny deti, lebo ich fotil profi fotograf, tak sem dam fotku.

leonii
9. jún 2015

@cestovatelkaandrea No ved je fešák 😀 😀 Inak na sk bolo zvykom, že deti chodili do kostola týždeň po v tom čo mali na príjmaní. Jajko bol s obleku tiež nadšený tak bol rád, že ešte týždeň ho bude nosiť. Díkes,lebo som sa zabudla spýtať v škole a až doma mi to došlo,lebo dnes ide celá škola na pohreb tak uvidíme aké dojmi to zanechá na Melánii.

ervenka
9. jún 2015

@ikke ked si taka velka kamoska so Zwitsalom, hned som si na teba spomenula a nemohla som odolat, jednoducho musela som ti poslat link. 😀 😎

ervenka
9. jún 2015

@cestovatelkaandrea ked sa na teba tak pozeram, o par rokov sa stane, ze juf napise synatorovi, aby do skoly poslal mamu a nie sestru. 😉

cestovatelkaandrea
9. jún 2015

@ervenka xixixi uz sa mi to stalo vonku, ze povedali Damcovi, nech zavola mamu a necheli mi verit, ze som jeho mama 😀 😀 😀

ervenka
10. jún 2015

@cestovatelkaandrea moju sestru nechceli pustit k jej manzelovi po operacii, mysleli si,ze je jeho dcera. Aj moja mama je zazrak prirody, davno po prechode a stale ma rovnaku velkost, ani vrasky to nema, ani ochabnutu pokozku. Vies co je najnespravodlivejsie? ze NEMA, ale ani naznak, celulitidu a prsia pevne ako keby ani 3 deti nemala...
Len ja som mrcina. 😎

cestovatelkaandrea
11. jún 2015

@ervenka pozri sa na to takto.... ja som bola tiez "mrcina" a teraz som "micina".... takze vsetko sa da 😉
a inak tvoja mamina je riadna kocka to je pravda 😉

leonii
11. jún 2015

Baby idem do školy pomáhať a SAMA no už teraz ma žalúdok bolí 😎 😎 že jak to dopadne že či porozumieme aby som nevyzerala ako blbec. Držte palčeky nech to nejako dám 😀 😀 😀 Ale tak ako inak sa naučím reč ak sa nebudem zapájať že (moja obhajoba ) 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ikke
11. jún 2015

@leonii neboj, s usmevom to urcite pojde 😉 a tvoja obhajoba je pravda!

leonii
11. jún 2015

@ikke Díkes. Baby dobre ste držali palčeky. Bolo dobre,mali prichystaný aj slovník,ale asi len 4 slovíčka sme využili.Idem aj v utorok. Už som ich členka,takže budem chodiť na tieto akcie častejšie. 😀 😀 😀 😀 😀 A inak som sa tešila, že prídem domov a decka budú spať,ale kdeže 😒 😒 Čakali na mňa, hlavne Melánia sa o mňa bála. Ešte teraz spieva vo svojej izbe. Bože tá má ale výdrž 😎 😀 😎 😀