Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

cestovatelkaandrea
18. jún 2015

@leonii nieeeee, ziadna teta v cervenom. cica v ruzovom tricku s fialovymi 3/4leginami. ale do ksichtu nevidiet, len od chrbta. chvilami som bola ako vo filme cars.. blato bolo aj na zuboch. ale super. stale sa to striedalo s vodou, takze chvilu spinava ako svina a chvilu cista... a v ciely spinava ako svina 😀 mne to blato nevadilo vobec.

cestovatelkaandrea
18. jún 2015

@ervenka postavis mi prekazky, nech to nie je nuda? potom pridem 😀

leonii
18. jún 2015

@cestovatelkaandrea Juuuuuuuuuj tak idem ešte raz kuk,len som videla krátke tmave vlasy 😀 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
18. jún 2015

@leonii ja mam vlasy po plecia 😉

ervenka
18. jún 2015

@cestovatelkaandrea nuda nebude. Len si otoc pc, aby ta neseklo v krku:

ervenka
18. jún 2015

@cestovatelkaandrea ale mala si ich vo videu mokre? Aspon mne to tak pripadalo. 😉

cestovatelkaandrea
18. jún 2015

@ervenka mierne, lebo predtym som bezala s Damcom a oslahali ma s vodou z hadice 😀

leonii
18. jún 2015

@cestovatelkaandrea
jj viem, že po plecia len som zle napísala 😀 😀 😀 Sa akurát preklikávam fotkami, že kde ťa ešte nájdem 😎 😎 😎 😎 😎

leonii
18. jún 2015

@cestovatelkaandrea juj tak to som ta fakt hned videla na začiatku na tom videu,len mne to tričko ukazuje že je červené. Inak ako sa ti z okuliarmi behalo si aj niečo videla? Inak vyzerá to fakt zaujímavo že to nie je také jednotvárne behanie. Inak fakt riadna cica v ružovom (červenom) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ervenka
18. jún 2015

@cestovatelkaandrea este dodam dalsiu otazku- to si sa nebala ze stratis okuliare, napr. pri skoku do vody?
Takze oblievali vodou. Bola aj miss mokre tricko? 😎

cestovatelkaandrea
18. jún 2015

@leonii ze cica, skor nasrata Xena 😀 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
18. jún 2015

@ervenka ja som to mala premyslene pri plavani. okule isli pod tricko do podprdy. mam taku super sportovu, takze bolo vsetko ok a okule boli schovane a nevysli von. cicky ich nepustili von. ale uz rozmyslam, ze kupim nejake sportove okule, ktore mozem pouzit aj na plavanie.
miss mokre tricko nebola, bohuzial. inak by som bola kandidat 😀

leonii
18. jún 2015

@cestovatelkaandrea Jááááj ale si videla Xenu? Ved to jaka cica je koxo, len ti chýba to kruho na opasok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No aj mňa napadlo, že či okuliare nestratila a mna napadlo, že by sa ti hodili tie okuliare na šnorchlovanie 😀 😀 Len asi nemajú žiadne dioptrie 😉 😉 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
18. jún 2015

@leonii su sportove okule aj dioptriami, len su sialene drahe, ked ti tam maju dat dioptriu. ale tak jedny na cely zivot by moja penazenka zvladla. 😀 😀 😀
V lete idem na predlzenie vlasov, potom zafarbim na cierno, ostriham ofinku, najdem brnenie a la Xena a pofotim + nasraty vyraz tvare. 😀 😀 😀 😀

ervenka
18. jún 2015

Dufam,ze mamincky/deticky ocenia, co dostanu od Daniela na rozlucku. Nieco v style verschrikelijke ikke- minions, povinne aj dievcata. Kazdu noc patram cca do 2 rano ze kde lacnejsie, zaujimavejsie a tak.. 😉

leonii
19. jún 2015

@cestovatelkaandrea No som si to predstavila 😀 😀 Dobrééééééééééééé sa teší na fotooooooooo 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 A ten pokrik máš hádam už nacvičený 😀 😀 😀

leonii
19. jún 2015

@ervenka fúúúúúúúúú dobré. No mojej by sa to rozhodne páčilo. 😉 😉 😉 Ja som mi. týžden kúpila Mimonov v hračkárstve pre krstného syna a mali ich teda kopec. Tuším 3 balenie loptičiek za cca 2€. 😎

ervenka
19. jún 2015

@leonii v supermarkete PLUS dostanes ku kazdemu 15e nakupu miniona zadarmo- take srandy na ceruzky. tiez maju aj ine veci s minions..

leonii
19. jún 2015

@ervenka aha mi ti Plus nemáme 😒 😒 😒 😒 Takže teraz ideš nakupovať vo veľkom? 😀 😀 😎 😎 Koľko ich potrebuješ?

ervenka
19. jún 2015

@leonii mi uz nakupujeme cca 3tyzdne. 1 kufrik plny, v druhom chybaju 4 postavicky... Vymiename si so susedmi. 😉

leonii
19. jún 2015

@ervenka aha tak to potom hej 😀 😀

ervenka
19. jún 2015

@leonii ale napr. kazdy tyzdne su produkty, pri ktorych dostanes extra miniona. V pondelok sme takto dostali 11 minionov/45enakup. Daniel od radosti ani nedychal. a od vyskania sa zobudila Laura, ale to neriesim. Ten tik- bud ticho, lebo Laura spi ma uz presiel.

leonii
19. jún 2015

@ervenka waw tak to je super by sa krsniatku páčilo, musím zistiť kde máme najbližšie to Plus-ko 😀 😀 Juj zlatý že sa tak tešil. No a ten tik ten som mala ja len ked prišiel večer inak mi to nevadilo,lebo mladá spala aj tak málo a ju zobudilo aj ked som prešla okolo postele 😀 Som vždy pozerala ako to že ostatné deti spia ke sa rodičia rozpávajú pri nich, u nás ani jedno dieťa toto nedokázalo 😒 😉 Možno to budú vedieť vnúčatá 😀 😎 😉 🙂 Ide leto miny šatočky už máš nachystané? Ja som na šatky taký maniak, že jeden rok ich mala mladá 24ks. Tento rok nestíham má len 7 a mám z toho paniku 😉 😉 😉 😉 😉 Ked tie decké veci sú také chutné 😀 😀

ervenka
20. jún 2015

@leonii mam 2x body+suknicka nasita na nom. kopec veci po Danielovi,+ balik z SVK poslany babkou a zdedene veci po tete Janke, resp. po Emme. Takze ja kupovat nemusim, ja uz mam.