Akú výšku materskej dostanem?

blondinka42
18. apr 2009

Vie mi niekto poradit,kolko dostanem matersku?Ze vraj sa matersky prispevok zvysuje na nejakych 400 euro.Vie niekto o tom nieco?A od kedy to bude platit?

natalienka12
24. aug 2017

@evittam jj u mna to tak bolo ako u zamestnanca v sluzobnom pomere. Ale ona sa zrejme pyta na tu tzv. superhrubu mzdu /Sulikov vyraz/ teda celkove naklady na zamestnanca. Z toho sa jej to pocitat nebude.

evittam
24. aug 2017

@natalienka12 Tak z toho urcite nie. Jasne som napisala,ze z toho z coho sa odvadzaju odvody.

natalienka12
24. aug 2017

@evittam jj ked ma napr. aj letne ci vianocne premie proste zo vsetkeho z coho v dany mesiac plati ako zamestnanec odvody. Len ona si mysli ze z tych celkovych nakladov lebo aj tie su na paske.

olifcek
24. aug 2017

@lubka228 vypytaj si na mzdovom oddeleni cislo 🙂 hruby prijem ( hruba mzda ) za dane obdobie a uvidis s cim mas ratat 🙂 ak mas vyplatne pasky, taks pocitas aj sama 🙂

evittam
24. aug 2017

@natalienka12 Odpoved som jej dala.

olifcek
24. aug 2017

@evittam a uplne jasnu odpoved 🙂

janamexico
24. aug 2017

@olifcek dakujem si velmi.zlata dufam ze vsetko dobre dopadne ako vidim aj ty mas termin v decembre a kedy ak sa nozem opytat ja 25 🙂

olifcek
24. aug 2017

@janamexico ja 3.12. ale ratam, ze to bude november :D ved uvidime 😀 hlavne nech sa moc nepoponahla 🙂

janamexico
24. aug 2017

@olifcek vsetko dpbre dopadne uvidis 😊