Materská dovolenka. Čo robiť keď sa nestíham nahlásiť?

psyxooo
2. máj 2007

Mam nastupit na MD 5.5., lenze moj lekar ma dovolenku do 9.5., staci si ist pre papiere az potom a on mi posunie termin nastupu? Lebo je sice zastupujuci lekar, ale len pre akutne pripady, navyse nedviha telefon, je na druhom konci mesta, neviem, co robit.

tinni
2. máj 2007

psyxooo, neposunie ti termin materskej 😀 akurat si odneses do socialky neskor papiere a oni ti to spatne vyplatia... ja som to bola vybavovat az ked mala mala 3mesiace 😀 nenavidim urady a dlho som to odkladala, nez som sa rozhodla to ist vybavit a teraz cakam, ze mi pride naraz okolo 45 000Sk

krissy1
2. máj 2007

Ahoj, ty nemas tel.kontakt na tvojho lekatra?Ku komu chodis?Inak v ja som mala papier uz mesiac vopred,keby daco....Ale podla mna kludne to staci aj na bud tyzden.Ved je to vlastne ten 6 tyzden pred terminom.Aj ja som sla podobne.

psyxooo
autor
2. máj 2007

tinni, a oni ti povedali na socialke, ze v pohode? lebo mne kolegyna vravi, ze mi potom prispevok nedaju
krissy, mam nanho len pevnu linku a tam nikto nie je, zastupujuci ma tiez len pevnu, a to zas nikto neberie, ten ma asi tiez dovolenku 🙂

tinni
2. máj 2007

mne povedali, ze im to je uplne jedno kedy to prinesiem-oni to MUSIA vyplatit, aj keby si im to priniesla za pol roka...

psyxooo
autor
2. máj 2007

diky tinni, si ma potesila.

tinni
2. máj 2007

nie je zac... 😉

susik77
2. máj 2007

caute baby,pred nastupom na matersku treba odniest papier od lekara na socialku? Mne povedala uctovnicka, ze staci, ked prinesiem potvrdenie do prace...

psyxooo
autor
2. máj 2007

u velkych firiem to robi uctovnik, ale ten nas je lenivy, poslal ma ze si to mam vybavit sama

susik77
2. máj 2007

diky, ukludnila si ma 🙂 byvame v prenajatom byte a ani poriadne neviem, kam patrime...